Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: gokartosok  (Megtekintve 17809 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Augusztus 24, 14:21
Válasz #35

f1komi

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 18
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Pusz-pusz mindannyiótoknak:):):):)  :clap1:
: 2009. augusztus 20. - 10:12:33
Sziasztok!  :)
Ma megvolt az első kísérlet arra, hogy lábra álljak. Fúú... Nagyon fájt, főleg azért mert még a rögzítők benne vannak a térdemben, és mindet éreztem, ahogy mozgatni próbáltam. Muszáj megpróbálkoznom a járással, mert a sok fekvés miatt félünk, hogy tüdőgyulladást kapok, így bármennyire is fáj, muszáj valamennyit mozognom minden nap. Most szombaton kiszedik a rögzítőket, és akkor már lehet lépkednem, ha tudok. Egyelőre ennyi...
Ma már kérdezgették hogy mikor megyek vissza gokartozni, de hát... Mostanság nem nagyon fog menni  :-\
Chija mindenkinek: Komi
"Az élet túl rövid ahhoz, hogy ellenségeket szerezzünk..." Ayrton Senna

2009. Augusztus 19, 13:30
Válasz #34

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Veled vagyunk!  O0 :)

2009. Augusztus 19, 12:53
Válasz #33

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Ez nagyon jó hír, hogy már tudod mozgatni magadtól a lábad. Szerintem ha ilyen szépen javulsz akkor még az idén visszaülhetsz a gokartba. nagyon örülök neki, és hogy a műtétek ilyen jól sikerültek. Drukkolunk neked, hogy minnél hamarabb felépüljél. :friends:


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2009. Augusztus 19, 08:54
Válasz #32

f1komi

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 18
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Sziasztok Mindenki! :)
Kedves F1Andis és Pepee, köszönöm hogy mellettem vagytok, ha csak lélekben, akkoris. Nagyon sokat jelent! És köszönöm az egész fórumnak, hogy aggódtok értem. Tényleg jól esik, köszönöm.
Megvolt az újabb térdműtét, helyrehozták, amit helyre lehetett hozni, mostmár rajtam múlik minden. Naponta 3-4 óra gyógytorna, és fokozatos terhelés mellett megkezdtük a rehabilitációt. Tegnap már sikerült egyedül megmozdítani a lábam, bár behajlítani még nem tudom, de most türelmesnek kell lennem. Az orvosok szerint gyorsan haladunk a felépülés útján, és ha minden jól megy, akkor októberben már rajthoz állhatok. Bár akkor már a bajnoki címről bőven lefogok csúszni, de gyakorlásnak jó lenne, ha eltudnék indulni az utolsó két versenyen. Köszönöm mindenkinek a támogatást, és írok majd, ha lesznek fejlemények...
Üdv: Komi :cheerful_h4h:
"Az élet túl rövid ahhoz, hogy ellenségeket szerezzünk..." Ayrton Senna

2009. Augusztus 15, 22:37
Válasz #31

Pepee

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1325
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mclaren-Mercedes
  • Kedvenc pilótád: Lewis Hamilton
Szia F1Komi!!! :)
Nagyon sajnálom ami veled történt...tudom ez nem sokat segít de,tényleg együtt érzek veled.
Remélem mihamarabb felépülsz és újra gokartba ülhetsz. :)Bár nem ismerlek de én azt gondolom,hogy egy kitartó csaj vagy.Én tudom,hogy rendbe fogsz jönni,és mindenkit le fogsz söpörni a pályáról ;).
Én az mondom,semmi nem történik véletlenül.Valami oka volt,hogy balesetet szenvedtél.Az élet akadályokat gördít elé,de egy a lényeg,hogy azokat legyőzd.Nem számít milyen nehéz is az az akadály ha fejben és lélekben rendben vagy,mindent elérhetsz.Nekem elhiheted. ;) Ne szomorkodj...Tibi odafentről,figyel és büszke rád,hogy idáig eljutottál. :)
Légy kitartó,és meglátod,hogy hamarosan megint nyomhatod a gázpedált. ;)
Bízom benne,hogy hamar rendbe jössz.Sok szerencsét a továbbiakban. :)
Kitartás mi melletted állunk!!!!!!!!!!!!!!! :friends:


2009. Augusztus 15, 11:45
Válasz #30

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Amindenit, nagyon sajnálom F1Komi ami veled történt, elég megrázó volt olvasni.
Szerencséd hogy nem történt ennél nagyobb baj!

A bajnoki címen ne bánkódj, az csak egy titulus, nem számít semmit. A legfontosabb hogy a körülötted levő emberek versenyzőtársak tudják rólad hogy milyen jó vagy, és nagyon elismerik a teljesítményedet.
Dolányi Tibike pedig biztos látta onnan fentről, hogy érte versenyzel és szerintem ez a legfontosabb.

Mielőbbi jobbulsát kívánok, és biztos vagyok benne ha felépülsz még keményebb és gyorsabb leszel mint valaha, és besöpröd az EB címet is! Kitartás!

Az egész F1 fórum mögötted áll erről biztosíthatunk!  :friends:

« Utoljára szerkesztve: 2009. Augusztus 15, 11:52 írta F1Andris »

2009. Augusztus 15, 10:10
Válasz #29

f1komi

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 18
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Sziasztok!
Tegnap sikeres térdműtéten estem át, még egy ilyen műtétem lesz, és aztán kezdődhet a rehabilitáció. Kedves Márti, köszönöm a biztatást, sokat gondoltam a leveledre a műtét előtt... Gyerekek, ez keményebb, mint amire számítottam...
Közben a csapatom már a versenyen van, és a csapattársam a tegnapi szabadedzéseket megnyerte, szóval most szurkoljatok neki nagyon! :) Majd írok még, hogy mi lett az időmérő ill. a  verseny végeredménye.
Puszi
"Az élet túl rövid ahhoz, hogy ellenségeket szerezzünk..." Ayrton Senna

2009. Augusztus 11, 13:36
Válasz #28

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Úristen! Ahogy olvastam mi történt veled kirázott a hideg. Szerencsére túlélted ezt a szörnyű balesetet, és ez a lényeg. Sejtem mennyire fáj ez most neked, én nagyon át tudom érezni az ilyen dolgokat, hogy milyen érzések kavarogank az emberben.
És az hogy utálod ezért magad, hogy nem nyerhetted meg a  bajnoki címet, amit felajánlottál volna a volt csapattársadnak Tibinek, hát tudod, ezt most rögtön felejtsd el, hogy ezért hibáztatod magad. Tibi vigyázott rád ott fennt, hogy ez a baleset ne végződjön szörnyűbben. És szerintem Tibi is úgy lenne vele, mint én, hogy te igenis bajnok vagy, de még milyen! Fogsz te még gokartozni, mert erre születtél, és én úgy vettem ki az írásaidból, hogy nagy küzdő vagy, én bízok benned, hogy felépülsz, amit csak lehet, te meg fogod próbálni, hogy helyre jöjjön a lábad. Persze ehhez idő kell majd, de sikerülni fog, ha fejben rendbe leszel, de ezt te tudod, mert minden ott dől el, akkor sikerülni fog! Csak fel ne add soha!!!
És próbáld meg a pozítív oldalát nézni, hogy élsz! Mert ebben a balesetben könnyen bele is halhattál volna. Kitartást veled vagyunk. Szorítok neked, hogy minnél hamarabb felépüljél!  :friends:


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2009. Augusztus 11, 09:24
Válasz #27

f1komi

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 18
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Szia Mindenkinek... :'(
Köszönöm a szurkolást, de azt hiszem, hogy egy ideig nem lesz rá szükségem...

És most előre bocsánatot kérek, de kiöntöm a szívemet, mert nagyon, de nagyon szomorú vagyok,és jól esik leírni, elmondani nektek. Nektek, akiket szinte alig ismerek, mégis rengeteg biztatást kapok tőletek.
Hétvégén lett volna életem talán legfontosabb versenye, ha ezt megnyertem volna, akkor már biztosan én lettem volna idén a bajnok, mert annyi előnyöm lett volna, hogy nem tudták volna behozni a többiek... Ha most vasárnap megnyertem volna a versenyt, akkor szezon vége előtt 4 versennyel én lettem volna a bajnok. Erre a napra készültem, amióta csak az eszemet tudom. Más kategóriában már voltam bajnok, Olaszországban nyertem már 3 bajnokságot, de ez Európa-bajnoki cím lett volna...
Azt is el kell mondanom, hogy a csapatunk 2006-ban nagy tragédiát élt meg. Az akkor 17 éves csapattársam, Dolányi Tibike az egyik versenyen életét vesztette. Tibivel nemcsak csapattársak,hanem legjobb barátok is voltunk. 10 éves barátság volt köztünk, jóban-rosszban, hatalmas lelki segítség volt nekem, a hét mindennapján együtt edzettünk,teszteltünk,versenyeztünk. Versenyek közben nem ellenségek voltunk, hanem riválisok, ugyanúgy tudtunk örülni a másikunk sikerének, győzelmének, mint a sajátunknak. Mielőtt meghalt volna, akkor ígértük meg egymásnak, hogy addig megyünk a versenyzés ranglétráján felfelé, ameddig csak lehet. Amikor meghalt, úgy döntöttem, abbahagyom a versenyzést. Túlságosan összetörtem lelkileg. Szögre akasztottam a versenyruhát, a sisakot, és azt mondtam: köszönöm, ennyi volt. Két hétig bírtam. Két hét múlva visszamentem versenyezni, mert nem tudom abbahagyni, velem született, bennem van, ezzel együtt kell élnem. Nagyon nehéz volt minden. Az egész csapat feladta lélekben a versenyzést, borzasztó volt.Senkinek sem kívánom, hogy átélje akár csak a töredékét annak, amit nekünk átkellett élnünk.
Az idei bajnoki címemet neki ajánlottam volna, ha tegnap nem szenvedtem volna balesetet. Az egyik barátommal motorral igyekeztünk edzésre, amikor az M1-es autópályán egy autós kb 120-szal elsodort minket. A lábam beszorult a motor alá, és több mint 10 méteren keresztül csúsztam motorral együtt. Nem veszítettem el az eszméletem, mindenre emlékszem. A haveromnak semmi baja sem lett, kificamodott a bokája, de ennyi. Odajöttek hozzám, kérdezgettek, én pedig mondtam, hogy nem érzem a lábam. Nagyon megijedtem, azthittem lebénultam, azért nem érzek semmit. Levették rólam a motort, ekkor már egy jókora vértócsában feküdtem. Becsuktam a szemem, próbáltam elviselni a fájdalmat, amihez már nagyjából sajnos hozzászoktam, mert sok gokartos baleseten vagyok már túl, de ez akkoris iszonyú volt. Egyszer éreztem, hogy valaki felültetett. Hiába tiltakoztam, hogy hagyjon fekve, felültetett, mert esés közben szétharaptam a számat, és ömlött belőle a vér, és attól félt, hogy megfulladok. Mondtam, hogy fektessen vissza, majd oldalrafordítom a fejem, ha tudom, ha meg nem, akkor meg majd lesz valahogy, csaknem fulladok meg. Visszafektettek...A mentők gyorsan a helyszínre érkeztek. Iszonyatosan fájt mindenem. Az autós, aki elsodort minket, annyit csinált, hogy megállt nemsokkal előttem, odajött, megkérdezte jól vagyok-e, mondtam neki, hogy: ohh..csodálatosan... nagyon fáj mindenem. Erre azt mondta okés, beült a kocsiba és elment... Ennyit erről...
A mentősöktől kaptam egy gallért a nyakamra, majd óvatosan levették a sisakom, a maszkom, meg a nagyja ruhákat, amiket lekellett venni. Kaptam fájdalomcsillapítót, nyugtatót, és még kitudja miket. Az egyik mentős szétvágta a motorosoverallomat a lábamnál, és annyit mondott: "Aztakurva..." Szólt a másik mentősnek, hogy menjen oda. ő nem mondott semmit, csak nézett, és az arckifejezéséből tudtam, hogy valami nagy baj van. Beraktak a mentőbe, és rohantak velem a kórházba... Arra még emlékszem, hogy kaptam altatót, ma reggel pedig a kórházban ébredtem. Bejött az orvos, és elmondta, hogy a bal térdemnél az összes létező izomszalag, izom, izület, tehát konkrétan MINDEN szétszakadt. Azt mondta, egy ideig nem tudok majd járni, és ezer és ezer műtét, operáció fog rám várni. Egy dolgot kérdeztem tőle: Mikor gokartozhatok újra? Azt mondta: Örüljek, hogy ennyivel megúsztam...
Szóval az idei szezonomnak, a bajnoki címemmel együtt lőttek... És utálom magam, mert ezt a bajnoki címet a volt csapattársam, Dolányi Tibike emlékének ajánlottam volna fel a díjkiosztón, ha sikerült volna bajnoknak lennem...
 :cray_: :cray_: :cray_: :cray_: :cray_: :cray_: :cray_: :cray_: :cray_: :cray_:     
"Az élet túl rövid ahhoz, hogy ellenségeket szerezzünk..." Ayrton Senna

2009. Augusztus 11, 00:26
Válasz #26

Adam Jonas

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1036
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Jaja, igaza van Pepee-nek, ne foglalkozz a többiekkel, csak nyomjad a gázt. ;) :) Sok sikert, szurkolunk! :)

2009. Augusztus 10, 21:44
Válasz #25

Pepee

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1325
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mclaren-Mercedes
  • Kedvenc pilótád: Lewis Hamilton
Hello F1komi!!! :)
Én is gratulálni szeretnék neked. :)Szívesen lennék a helyedbe.Nekem ár késő elkezdeni gokartozni...de remélem sok szép eredményt fogsz még elérni,és azt is remélem,hogy fogunk a Forma1-be látni.
A fiúkkal meg ne törődj akik esetleg piszkálnak ...a lányok igen is jól tudnak vezetni,és nagyon ügyesek.
Sok szerencsét a továbbiakban  is. :good:


2009. Augusztus 10, 20:18
Válasz #24

f1komi

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 18
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Hát nem semmi, bizony..azért észen kell lenni...  de a pályák nagyjából olyanok, hogy nem lehet kihasználni teljesen a motor teljesítményét...
Adam Jonas, nem magyar bajnokságban versenyzem, hanem külföldön... :cheerful_h4h:
"Az élet túl rövid ahhoz, hogy ellenségeket szerezzünk..." Ayrton Senna

2009. Augusztus 10, 19:24
Válasz #23

Adam Jonas

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1036
    • Profil megtekintése
    • E-mail
F1komi, magyar bajnokságban versenyzel? Tim Gabit ismered?

2009. Augusztus 10, 17:41
Válasz #22

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Az egyébként nagyon böszme erős egy ilyen könnyű gépnél! Nem lehet könnyű vezetni!
38 lóerő, az nem semmi.. :o

Ha jól tudom az alap gokartok nagyjából 3-7 lóerősek...

2009. Augusztus 10, 13:23
Válasz #21

f1komi

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 18
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Szijjó Márti!! :)
Nagyon kedves vagy, egy komment után a szívembe zártalak :cheerful_h4h:
Köszönöm, hogy szorítasz nekem  :) Tényleg kedves tőled...
Andris: én Hondamotoros gokarttal versenyzem, 720 ccm, és 38 Le.
Puszi mindenkinek :):):):)
"Az élet túl rövid ahhoz, hogy ellenségeket szerezzünk..." Ayrton Senna

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek