Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Mark Webber  (Megtekintve 18193 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2011. Február 25, 19:23
Válasz #19

Ivancia

  • F1 Challenge Fan
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2509
  • KC23!
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Ferrari
  • Kedvenc pilótád: Karun Chandhok
Fura egy 13 évvel idősebb nővel  :D
: február 25, 2011, 07:21:06 pm
Anyja lehetne  ::-)
: február 25, 2011, 07:21:28 pm
ertem Gery  :)
Abszolút ideális  :)

van ilyen testtömeg kalkulátor ahol a 20.00 a legideálisabb ott ez 21.27(tehát még a pont ideális fölött is van)  :)
?Minden tiszteletem Chandhok-é, egy kedves srác. Látok annyit benne, ami elég egy világbajnoki címhez? Nos, ezt majd az idő eldönti. Ennek a történetnek még jó vége is lehet, de egyelőre nem tud autóhoz jutni.?
Eddie Jordan

2011. Február 25, 18:53
Válasz #18

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Webber már házas tudtommal. :)

2011. Február 25, 18:44
Válasz #17

Ivancia

  • F1 Challenge Fan
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2509
  • KC23!
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Ferrari
  • Kedvenc pilótád: Karun Chandhok
Webber barátnője:  :shok:



 :zizi: :zizi: :zizi: :zizi:
?Minden tiszteletem Chandhok-é, egy kedves srác. Látok annyit benne, ami elég egy világbajnoki címhez? Nos, ezt majd az idő eldönti. Ennek a történetnek még jó vége is lehet, de egyelőre nem tud autóhoz jutni.?
Eddie Jordan

2009. Augusztus 14, 13:25
Válasz #16

fish

  • **
  • Információ Nem elérhető
  • Gokart versenyző
  • Hozzászólások: 53
    • Profil megtekintése
Ugylátszik az év elején azért Vettel volt az 1. számú, mert láták, hogy Markot hátráltarják a sérülései.A csapatfőnök is elmondta, hogy amikor Mark 1 apró buckán vagy 1 kerékvetőn áthajtot hatalmas sebességel a gyógyulóban lévő töröt lábával, akkor igen nagy fájdalmai lehetek neki.Webber azt meg elfelejtete közölni a csapatfőnökel, hogy a válla is eltört a baleseténél.A lábtörés miat bicegő Webber mindenbizonyal a fájdalmai miat óvatosabban ment rá a kerekvetőkre meg eleve az egész körben ovatosan ment a lábáranehezedő erőhatások miat.Sajnos az év elején elért eredményei miat mindenki tulságosan alábecsüli.Silverston óta mikor már láta a csapat, hogy Webbert már abszolult  nemhátráltatja a sérülés, mert a 2. időmérőn ő futota a legjobbköröket, azota egyelőbánásmódban részesül Vettelel.Webber pedig végre betudta bizonyítani a képeségeit, jól mutassa ezt a Német nagydíji győzelme.Ha Mark ugyanígy továbra is tudja bizonyítani képeségeit, akkor mindenki látnifogja, hogy tulságosan alábecsülte.
: 2009. Augusztus 01. - 17:30:41
Sajnos még mindig nagyon alábecsülik Webbert.Mert, hogy nem 1 kiemelkedő egyéniség.Na de az idei év előt nem is volt olyan autóban amivel meg tudná mutatni a képeségeit.Most meg amikor végre versenyképes az autó, láb és váltörést szenved és ez az év elején hátráltaták, mert nemlehet valami kellemes így versenyezni és türni a brutális erőhatásokat.Ezt sokan elfelejtik.Na de Webber így is vállalta a szereplést és küzdöt, mert ő akart aban az autóban ülni és nem más.Silverstonra renbejöt jól mutasák ezt az 2.időmérő eredményei.Mark felállítot 1 időt.Vettel 0.22 mp elmaredt.Vettel 2. nekifutásra 0,4 mp maradt el és 3. nekifutásra pedig a lágy gumikal csak pár századmásodpercel volt jobb mint Mark.Ami azt jelenti, hogy ha Vettel megint keménygumival ment volna, akkor megint elmaredt volna Mark keménygumis idejétöl.A 3. részben Mark az elején 0,35 mp volt jobb mint Vettel, pedig csak 1 kőrnyivel volt nehezeb Vettel, ami 0,1 mp lasítota vissza az autóját Márkéhoz képest.A végén meg Markot feltartoták.A Nürburgringi 2. időmérőn Webber volt a gyorsabb a 3. részben pedig egyelő üzemanyagmenyiségük volt és Mark 0,22 mp jobb volt mint Vettel.A Hungaroringi 2. időmérőrészben Mark 0,25 mp volt a gyorsab a 3. részben pedig Vettel volt a gyorsabb.Ezek a példák jól mutassák Webber gyorsaságát.

2009. Július 22, 21:47
Válasz #15

Ivancia

  • F1 Challenge Fan
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2509
  • KC23!
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Ferrari
  • Kedvenc pilótád: Karun Chandhok
PÁLYAFUTÁSA:
 
Webber édesapja motorkerékpár-kereskedő volt, így érthető, hogy Mark hogyan szerette meg a technikai sportokat. A pilóta gyermekként azonban más sportágakban is kipróbálta magát, és szabadidejében manapság is szívesen „vált” foglalkozást. Jótékonysági célú kalandtúráin maga is kerékpározik, fut és kajakozik, ráadásul igencsak emberpróbáló távokon.

A családi vállalkozásnak hála, Mark eleinte motorozott, és csak 14 évesen kezdett el gokartozni, de gyorsan felvette a ritmust, és hamar jöttek az eredmények is. 1994-ben rövidke gokartos pályafutását befejezve az ausztrál Forma-Ford sorozatban rajtolt, és ő lett a második legjobb újonc abban szezonban, összetettben viszont csak a 14. helyen végzett. A következő idényben, ugyanebben a szériában már az előkelő negyedik pozícióban zárt, és még ebben az évben, 19 évesen kiléphetett a nemzetközi porondra is.

1996-tól már Európában versenyzett, kisebb túraautós kitérő után 2000-ben a Forma-3000-ben folytatta pályafutását. Ezt megelőzően nem sokkal tesztelhette az Arrows istálló Forma-1-es versenyautóját is, sőt, 2000-től a Forma-3000-es versenyzés mellett a Benetton hivatalos tesztpilótája lett, de ami talán ennél is fontosabb, Flavio Briatore lett a menedzsere.

Két remek szezon után éppen az olasz mogulnak köszönhetően 2002-ben már a Forma-1-ben állhatott rajhoz a Minardi színeiben. Webber F1-es pályafutása mesébe illő módon indult, hiszen hazai pályán, az Ausztrál Nagydíjon első futamán a 2 pontot érő 5. helyen ért célba. A folytatás már nem volt ennyire kimagasló, ezzel a két ponttal zárta első idényét, de így is bizonyítani tudta, hogy van jövője a sportágban. A következő két évben az újonc Jaguart szolgálta, két esztendőt húzott le a Williamsnél is, és 2008-ban jelenlegi csapatánál, a Red Bull Racingnél is második évét kezdi.

Az átütő siker egyelőre várat magára, és mivel Webber sem lesz már fiatalabb, feltehetően nem is fog bekövetkezni. Évekig hiába bízott abban, hogy Briatore átviszi a Renault-hoz, a váltás mindig elmaradt.


Első Forma-1-es futam:
2002. 03. 03. - Ausztrál Nagydíj, Minardi

Első pontszerzés:
2002. 03. 03. - Ausztrál Nagydíj, Minardi (5. helyezés - 2 pont)

Futamon elért legjobb helyezés: 3.

Legjobb rajtpozíció: 2.

Legjobb világbajnoki helyezés: 10. (2005. - 36 pont)
 
FORMA-1 ELőTTI EREDMÉNYEI:
 
- 1990-1993 - gokart
- 1994 - ausztrál Forma-Ford, 14. helyezett
- 1995 - ausztrál Forma-Ford, 4. helyezett
- 1996 - brit Forma-Ford, 2. helyezett
- 1997 - brit Forma-Ford, 4. helyezett
- 1998 - FIA GT bajnokság. 2. helyezett
- 2000 - Forma-3000, 3. helyezett
- 2001 - Forma-3000, 2. helyezett

 
FORMA-1-ES CSAPATAI:
 
- 1999 - Arrows, tesztpilóta
- 2000-2001 - Benetton, tesztpilóta
- 2002 - Minardi
- 2003-2004 - Jaguar
- 2005-2006 - Williams
- 2007-2009 - Red Bull Racing

 
Mark Webber a Forma-1-ben:
 
Évad Istálló VB helyezés Pontok Rajtok Győzelmek Pole Leggyorsabb kör
2002 Minardi 16. 2 16 0 0 0
2003 Jaguar 10. 17 16 0 0 0
2004 Jaguar 13. 7 18 0 0 0
2005 Williams 10. 36 19 0 0 0
2006 Williams 14. 7 18 0 0 0
2007 Red Bull Racing 12. 10 17 0 0 0
2008 Red Bull Racing 11. 21 18 0 0 0
2009 Red Bull Racing 3. 46 9 1 1 0
Összesítés: 100 122 0 0 0
?Minden tiszteletem Chandhok-é, egy kedves srác. Látok annyit benne, ami elég egy világbajnoki címhez? Nos, ezt majd az idő eldönti. Ennek a történetnek még jó vége is lehet, de egyelőre nem tud autóhoz jutni.?
Eddie Jordan

2009. Május 21, 14:08
Válasz #14

moniii

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • GP2 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 484
    • Profil megtekintése
ertem Gery  :)
moniii:)

2009. Május 20, 21:37
Válasz #13

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
fish: Sajnos igaz, hogy Webber csak másodhegedűs... Ezt nem rég a csapatfőnök is bejelentette. :( Pedig van olyan jó pilóta, mint Vettel.

2009. Május 20, 20:31
Válasz #12

gery555

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 19
    • Profil megtekintése
    • gTutorial
    • E-mail
én 180cm és 72kg vagyok

szerintem sem kevés. Vagy legalábbis nekem így jó

2009. Május 19, 14:11
Válasz #11

moniii

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • GP2 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 484
    • Profil megtekintése
deigeeen, nezd meg csak  :blum:
moniii:)

2009. Május 18, 09:36
Válasz #10

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Magassága: 1,84 m
Súlya: 74 kg
ez nem keves egy kicsit? normal emberhez viszonyitva? sztem lassan a modell baratnoiktol kernek a pilotak majd fogyokuras tanacsokat

Egyáltalán nem kevés... :)

2009. Május 18, 08:29
Válasz #9

moniii

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • GP2 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 484
    • Profil megtekintése
Magassága: 1,84 m
Súlya: 74 kg
ez nem keves egy kicsit? normal emberhez viszonyitva? sztem lassan a modell baratnoiktol kernek a pilotak majd fogyokuras tanacsokat
moniii:)

2009. Május 15, 22:11
Válasz #8

fish

  • **
  • Információ Nem elérhető
  • Gokart versenyző
  • Hozzászólások: 53
    • Profil megtekintése
Az már k... nagy szemétség amit művel a Red Bull Webberel.Webber az idömérö 2. részében általánan olyan időket megy mint Vettel a harmadikban pedig furcsamódon hírtelen elfelejt vezetni és nagyonrossz időket megy.Ahogy 1× Kiminek nemjutot új gumi az időmérő 3. felében csak használt és ezmiat volt rossz, na it meg a Red Bull csapat gondoskodik róla, hogy Marknak ne jusson új gumi csak használt.A spanyol időmérő 2. felében Mark 0,23 mp jobb volt mint Vettel.Még nem is lehet azt mondani, hogy Vettel kimélte az autót és azért volt lassab, mert ha kimélte volna az autóját meglégedet volna avval az idővel és nemprobálkozot volna , hogy megdöntse Webber idejét, mert úgy is továbjut.De Vettel kijöt próbálkozni, így nemkímélte, és nemsikerült Webbertöl jobbat menie.A csapatfőnök kijelentete, hogy mindent megtesz, hogy Vettel minél jobb helyen végezen.Ez meg is látszik.A mai f1 ben az a baj, hogy a csapatok tul sok taktikai dologal el tudják nyomni a 2. pilotákat.Itt már csapaton belül nem is azszámít, higy ki a jobb, hanem az, hogy kinekvana jobb taktikája.Itt már nem is a pilóta képessége számít.Itt az számít, hogy ki a híres ki a népszerű.Ha nepszerűvagy te leszel az 1. rangú pilóta.Ha nemvagy anyira népszerű lehetsz akár a csapatársadtól is jobb, semi esélyed sem lesz, hogy bizonyíts.Ez már nem is igazi f1 mert itt nem a képesség számít.Mark az előző csapattársait simán lehagyta.Culthardot azonos súlyú és gumilyú autóval simán elhegyte jobban mint a korábbi csapatársai és még Rosbergtől is egy nagyonkicsivel gyorsabb volt.Ezek nagyonjólmutassák, hogy Webber semifékeképen sem lassab Vetteltől.

2009. április 20, 18:18
Válasz #7

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Ráadásul ez "csak" egy esőfutam volt! ::-) Szárazon szerintem a Brawn erősebb lett volna...
Valahogy én is úgy érzem.  :-\

2009. április 20, 18:08
Válasz #6

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Ráadásul ez "csak" egy esőfutam volt! ::-) Szárazon szerintem a Brawn erősebb lett volna...

2009. április 20, 18:04
Válasz #5

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Valószínűleg igazad van és Vettel a no 1 a Red Bull-on belül, de Webber is megérdemelne minimum 1 futamgyőzelmet a szezon folyamán!
Minimum, mert még nem volt neki.. De majd még meglátjuk, hogy mennyire tudnak versenyképesek maradni, mert azért nincs ott annyi pénz, mint egy Mclarennél.

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek