Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: MotoGP 2010 Kibeszélő  (Megtekintve 34185 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Augusztus 15, 15:43
Válasz #71

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Hát nem tudom, hogy sikerülhet a gyári Honda, mert ott jelenleg elég jó pilóták ülnek, és szerintem nem fogják őket kidobni, bár a pénz beszél itt is.

2009. Augusztus 15, 09:13
Válasz #70

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Mutattak Talmával egy riportot ami a héten készült a Hungaroringen amikor tesztelte a 800-as Motogp gépet.

Azt mondta hogy sokaz fejlődött és már kezdi érezni a motort. A legnagyobb baj egynelőre hogy ez a gép nem versenyképes.

Stefano a menedzser elmondta hogy azon dolgozik, hogy jövőre Talma gyári Hondaval indulhasson! Hatalmas dolog lenne! O0

Talma hivatalos oldala: http://talmavilaga.hu/

2009. Augusztus 14, 18:38
Válasz #69

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu

2009. Augusztus 14, 16:48
Válasz #68

Ivancia

  • F1 Challenge Fan
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2509
  • KC23!
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Ferrari
  • Kedvenc pilótád: Karun Chandhok
Jorge Lorenzo még Valentino Rossit is biztosan előzte meg a MotoGP Cseh Nagydíj pénteki szabadedzésén. Talmácsi Gábor utolsó előtti lett.


Lorenzo egyelőre uralja Brnót


Nem hozott meglepetést a MotoGP pénteki szabadedzése: Jorge Lorenzo, Valentino Rossi és Daniel Pedrosa harcolt az első rajtkockáért. Az első rajtsor elég egyértelműnek tűnik pillanatnyilag: Lorenzo még Rossinak is adott négy tizedet, a vb-címvédő olasztól viszont Pedrosa maradt el hat tizeddel.

Jól teljesített a Ducati Marlboro csapatánál Casey Stonert helyettesítő Mika Kallio. A finn versenyző féltávnál az előző futam győztesét és második helyezettjét, Andrea Doviziosót és Colin Edwardsot megelőzve ötödik volt. Később visszaesett hetediknek, de még így is jóval előrébb zárt, mint csapattársa, a Ducatit év eleje óta nyúzó Nicky Hayden, aki csak 12. lett.

Talmácsi végig az utolsó pontszerző helyért harcolt, a hajrá előtt meg is csípte a kérdéses 15. pozíciót. Később Nicolo Canepa rá tudott tenni még egy lapáttal, így Talmácsi végül csak a Kalliót először helyettesítő Michel Fabriziót előzte meg.

A 250 köbcentisek kategóriájában a vb-címvédő Marco Simoncellit még csapattársa, Roberto Locatelli is leelőzte. Az élen Hector Barbera zárt, a vb-éllovas Aojama Hirosival és Alex Debonnal a nyomában.

A negyedlitereseknél ezúttal is tarolt a Bancaja Aspar-csapat. A spanyoloknak három pilótájuk is az első ötben végzett, Bradley Smith megszerezte az ideiglenes pole pozíciót.

Cseh Nagydíj, MotoGP, szabadedzés:
1. Jorge Lorenzo, Fiat Yamaha, 1:56.595 perc
2. Valentino Rossi, Fiat Yamaha + 0.399
3. Daniel Pedrosa, Repsol Honda + 0.989
4. Colin Edwards, Monster Yamaha Tech3 + 1.146
5. Andrea Dovizioso, Repsol Honda + 1.577
...
16. Talmácsi Gábor, Scot Racing Honda + 3.384

250 kcm:
1. Hector Barbera, Pepe World Aprilia, 2:02.371 perc
2. Aojama Hirosi, Scot Racing Honda + 0.140 másodperc
3. Alex Debon, Aeropuerto-Castello-Blusens Aprilia + 0.754
4. Alvaro Bautista, Mapfre Aspar Aprilia + 0.759
5. Roberto Locatelli, Metis Gilera + 1.056
...
20. Németh Balázs, Balatonring Team Aprilia + 5.627
...
24. Tóth Imre, Team Toth Aprilia + 6.107

125 kcm:
1. Bradley Smith, Bancaja Aspar Aprilia, 2:09.211 perc
2. Marc Marquez, Red Bull KTM + 0.113 másodperc
3. Julian Simon, Bancaja Aspar Aprilia + 0.198
4. Nicolas Terol, Jack&Jones Aprilia + 0.299
5. Sergio Gadea, Bancaja Aspar Aprilia + 0.407
?Minden tiszteletem Chandhok-é, egy kedves srác. Látok annyit benne, ami elég egy világbajnoki címhez? Nos, ezt majd az idő eldönti. Ennek a történetnek még jó vége is lehet, de egyelőre nem tud autóhoz jutni.?
Eddie Jordan

2009. Augusztus 13, 22:37
Válasz #67

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Ez eléggé durva, és még harcban is volt a vb címért. nehéz döntés lehetett, hogy ezt az évet abbahagyja. Reméljük tudja majd folytatni a jövőben, mert elég komoly ez a betegség!


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2009. Augusztus 12, 21:08
Válasz #66

Ivancia

  • F1 Challenge Fan
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2509
  • KC23!
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Ferrari
  • Kedvenc pilótád: Karun Chandhok
Ez egy vicc volt
?Minden tiszteletem Chandhok-é, egy kedves srác. Látok annyit benne, ami elég egy világbajnoki címhez? Nos, ezt majd az idő eldönti. Ennek a történetnek még jó vége is lehet, de egyelőre nem tud autóhoz jutni.?
Eddie Jordan

2009. Augusztus 12, 20:29
Válasz #65

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum

2009. Augusztus 12, 20:18
Válasz #64

Ivancia

  • F1 Challenge Fan
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2509
  • KC23!
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Ferrari
  • Kedvenc pilótád: Karun Chandhok
50?! Bocsánat ha valakít megsértek vele.
De akkor vihetne magával járokeretet,
?Minden tiszteletem Chandhok-é, egy kedves srác. Látok annyit benne, ami elég egy világbajnoki címhez? Nos, ezt majd az idő eldönti. Ennek a történetnek még jó vége is lehet, de egyelőre nem tud autóhoz jutni.?
Eddie Jordan

2009. Augusztus 12, 20:11
Válasz #63

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Huh szegény Stoner! Remélem hamar meggyógyúl és újra vívhat Rossi-ékkal!  :)

2009. Augusztus 12, 20:08
Válasz #62

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Azta, szegény Stoner, pedig még a vb címért is harcban volt. Remélem rendbe jön, és visszatér az ereje. :)


2009. Augusztus 12, 15:08
Válasz #61

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Hát én nagyon meglepődtem mikor kicsúszott, de szerencséje volt, vagy ennyire profi,mmár nem is tudom, hogy vissza tudott állni, és értékes pontokat tudott nyerni, ez az "ember" biztos földönkívüli! ::-)
: 2009. Július 27. - 20:00:01
Stoner erőnléti állapota egy 50 éves emberére hasonlít

Casey Stoner meghozta már annak a döntését, hogy a következő három futamot kihagyni kényszerül betegsége miatt, amelynek következtében az ausztrálnak két hónapja lesz arra, hogy teljes mértékben felépüljön,megerősödjön

A 23 éves Casey Stonert rejtélyes betegség támadta még meg júniusban, ahol az első tüneteket Barcelonában észlelte. A Ducatis a kelleténél sokkal hamarabb kimerült és elfáradt a motorozásban, amely gyenge fizikai állapotára utalt. A diagnózis szerint vérszegénységben szenved Stoner, amelynek következtében agya nem jut elegendő oxigénhez. A 2007-es világbajnokot Mika Kallio fogja helyettesíteni, aki eddig egy privát Ducati nyergében próbálkozott.

Dr. Claudio Macchiagodena Stoner orvosa a következőket mondta: „Casey-vel a döntést egy héttel ezelőtt hoztuk meg. A tényleges 23 éves kora ellenére olyan felhalmozott fáradékonysága van, mint egy 50 éves embernek. Sokkal érzékenyebb a szervezete, a gyomrával is különböző problémák merültek fel, amely a vérszegénység egyik tünete. További kivizsgálásokra és tesztekre lesz szüksége, hogy véglegesen felépüljön és erőnléte is a normális kerékvágásba visszatérjen. Két hónap elegendő lesz ahhoz, hogy minden további nélkül visszanyerje régi formáját és hasonló önmaga lesz újra.” – fejezte be az orvos.



motogphirek.hu

2009. Július 27, 20:19
Válasz #60

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
A Doktor még az esést is felsőfokon űzi! ::-)

Donington - Futam


2009. Július 27, 02:09
Válasz #59

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Na hát ez az, amit sose fogunk már megtudni. Lehet, hogy épp azért nem kapott második motort, hogy jövőre megvehessék a Ducati-t neki. Ki tudja?  :)

Ezt már nem hiszem, hogy megtudjuk, de talán egyszer valaki felfigyel Talmára a nagy csapatok közül.  :)

2009. Július 26, 23:17
Válasz #58

Adam Jonas

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1036
    • Profil megtekintése
    • E-mail
De durva, de én úgy hallottam, hogy csak 1pilótát akarnak felvinni, de az nem Talma lett volna...

Na hát ez az, amit sose fogunk már megtudni. Lehet, hogy épp azért nem kapott második motort, hogy jövőre megvehessék a Ducati-t neki. Ki tudja?  :)

2009. Július 26, 20:24
Válasz #57

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
De durva, de én úgy hallottam, hogy csak 1pilótát akarnak felvinni, de az nem Talma lett volna...

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek