Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Interneten is követhetőek lesznek a Forma-1-es események  (Megtekintve 2440 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Május 06, 11:47
Válasz #5

gery555

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 19
    • Profil megtekintése
    • gTutorial
    • E-mail
Hát én még az időmérőt se mindig nézem, de ha valami oknál fogva a versenyről maradok le azt mindig felveszem vagy később letöltöm... Tehát lehet, hogy mindig az edzéseket sem követném figyelemmel.

Idézetet írta: Alofun
Biztos többen néznék, mint ezeket a buta telefonos "nyerjél sok pénzt" műsorokat.
De nekik ebből van sok pénzük!


2009. Február 26, 22:18
Válasz #4

Alofun

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 47
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Nem értem :no_1: hogy Magyarországon miért nem lehetne jobban kihasználni az Internet adta lehetőséget. RTL is csak szövegben írja, pedig ha vidiben lenne fent az sokkal jobb lenne. :yes: De ha leadnák az edzéseket a TV-ben...az is jó lenne. ;D Biztos többen néznék, mint ezeket a buta telefonos "nyerjél sok pénzt" műsorokat.
A mi kezünkben van a sorsunk. Fel fogjuk venni a keszty?t!- Fernando

2009. Február 26, 07:38
Válasz #3

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Én attól félek hogy kitalálnak majd valami regiszrácios oldalt, és ha előfizetsz majd akkor nézheted!! én már ezen sem csodálkoznák.. :-\

2009. Február 26, 06:19
Válasz #2

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Ez egy nagyon jó hír! Remélem lehet majd nézni szabadedzéseket, és verseny előtt nyilatkozatokat stb. Csak nehogy azt csinálják mint az ITV-sek, hogy csak náluk volt elérhető a szolgáltatás, és máshol nem. Bár azt is megoldotta néhány ügyes emberke.... :)

2009. Február 25, 22:29
Válasz #1

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
12 év után ismét a BBC csatornáé a Forma-1 közvetítési joga, és a hírek szerint a legendás csatorna komolyan ki kívánja használni az Internet nyújtotta lehetőségeket.

A BBC közleménye szerint nem csupán a szokásos időmérő-futam párosítást akarják képernyőre/monitorra vinni, hanem a teljes hétvége eseményeiről adnak majd közvetítést.

Arról egyelőre nincsenek hírek, hogy az internetes közvetítést a helyi közönség követheti figyelemmel csupán, avagy az egész világ számára elérhetővé teszik. Ez utóbbi a korábban bevett szokásokat figyelembe véve szinte teljes mértékig kizárható, ám ahogy tavaly az ITV esetében, úgy vélhetően a BBC adását is elérheti a nagyközönség egy kis trükkel.

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek