Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Alonso optimista, Brazília eddig szerencsét hozott neki  (Megtekintve 1421 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Október 15, 18:37
Válasz #3

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Igen én is bízok benne, de Hamiltonak új motorja lesz 10lóerővel, szóval itt már nincs egyenlőség. Alonsonak poleból kell rajtolnija!!!

2007. Október 15, 18:33
Válasz #2

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Sikerülhet neki, ha a Mclaren nem akar szemétkedni vele. Ha jól tudom Kínában az időmérőn is elállították a guminyomást Alonso autóján, szal ebből a Mclaren-ből én már mindent kinézek, szemét egy banda! :mad: Bízom benned Fernando, meg kell verni Hamiltont, ha nem te akkor Kimi, de le kell nyomni! O0

2007. Október 15, 18:13
Válasz #1

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
A kétszeres világbajnok Fernando Alonso szép emlékeket őriz Sao Paulóról, hiszen eddigi két világbajnoki címét is Dél-Amerikában biztosította be, így nem csoda, ha a spanyol klasszis bizakodva várja az idei bajnoki cím sorsáról döntő utolsó futamot.

Egy versennyel a szezon vége előtt még a ferraris Kimi Räikkönennek is van esélye a bajnoki cím elhódítására, de a legtöbben nem számolnak a finnel, a McLaren-Mercedes belharcának tekintik a szezonzárót és a vb-csatát is.

A címvédő Alonso - bizonyára már mindenki kívülről fújja - négy ponttal van lemaradva csapattársa, a listavezető Lewis Hamilton mögött.

"2005-ben és 2006-ban is Interlagosban nyertem meg a bajnokságot, szóval nagyon jó emlékeim vannak a pályáról"- kezdte Alonso. "Az aszfalt nagyon egyenetlen, a felfüggesztésnek egyrészt ki kell bírnia az agresszív vezetési stílust, másrészt viszont nem is lehet túl kemény."

"Biztos vagyok benne, hogy Brazíliában mindketten egyenlő esélyekkel szállhatunk harcba a futamgyőzelemért és a vb-címért. Mindössze négy pont a hátrányom Lewisszal szemben, de mindennek össze kell jönnie, hogy megvédhessem a címet, viszont ez már nem csak rajtam áll."

"Persze mindent meg fogok tenni, hogy éljek az eséllyel. Én elvégzem a feladatomat, és utána már csak remélni tudom, hogy minden jól alakul számomra"- fejezte be a 26 éves spanyol.

Alonso egyébként joggal bízik abban, hogy egyenlő feltételek mellett küzdhet meg csapattársával és egyben legnagyobb ellenfelével. Ugyanis amellett, hogy a McLaren közleményben tudatta, nem tesz különbséget pilótái közt, az FIA a spanyol szövetség ráhatására felügyelőt küld a McLaren garázsába a hétvégi futamra.

F1hirek.hu

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek