Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Talmácsi Gábor - Motogp  (Megtekintve 22491 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Június 13, 10:06
Válasz #7

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Remélem hamar hozzászokik a technikához, és év végére stabilan ott lesz a 10. hely környékén, ami hatalmas bravúr lenne! ::-)

2009. Június 12, 23:11
Válasz #6

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Talmácsi: "Sosem felejtem el a mai napot"

Talmácsi Gábor már biztosan nem felejti el a mai napot, amikor is túl van élete első királykategóriás szabadedzésén, ahol ugyan az utolsó helyen végzett, de ez egyáltalán nem foglalkoztatja a korábbi világbajnokot.


Az álom - melyről maga Talma is beszélt korábban, miszerint egyszer szeretne ebben a géposztályban rajthoz állni - ma valósággá vált. 13.55 órakor kezdődött a GP géposztály első szabadedzése, melyen Talma teljesítette a kitűzött célt. 21 kör megtétele alatt, folyamatosan javított, de sokkal inkább a motorral való ismerkedésre helyezték a hangsúlyt, mint a köridőkre. Végül 1.47.654-es idővel debütált a királykategóriások között az első tréningen.Gábor nem meglepő módon a legelfoglaltabb volt a 60 perces tréningen, ahol elsősorban arra koncentráltak a csapattal, hogy minél jobban megszokja a Honda RC212V-t. Mindez érthető is, hiszen alig pár órával az első szabadedzés előtt írták alá a szerződést a Scot Racing istállóval, ahol a szezon további 11 futamán is indulni fog. Talma rengeteg hasznos tanácsot kapott a garázsban a mérnököktől, akik igyekeztek megkönnyíteni az idényt még a 250-esek között kezdő pilóta dolgát.


„A motor egyszerűen fantasztikus. Nehéz lenne elmagyarázni, mit is érzek valójában. Még sosem tapasztaltam ilyen erőt a fékezéseknél, amit a Bridgestone gumik nyújtanak.” – lelkendezett Talmácsi. „Ez egy teljesen más világ. Természetesen még több körre van szükségem, hogy jobb időkre legyek képes, de úgy hiszem, ezzel nem is lesz gond.”


Talma a mai 19. helye ellenére, amivel a tabella végén végzett, egyáltalán nem volt elkeseredve, annál inkább volt boldog, és csak annyit mondott, hogy sosem felejti el június 12-ét. „Ez egy nagyszerű lehetőség számomra és nagyon boldog vagyok, hogy ismét a pályán lehetek. Egy álmom vált valóra. Mivel én kelet-európai versenyző vagyok, nekem ezért nagyon keményen meg kellett dolgoznom. A csapat vezetőjével, Cirano Mularonival már 2006 óta ismerjük egymást, amikor még a Humangest Honda csapatban versenyeztem a 125-ösök között és azóta is barátok vagyunk.”

2009. Június 12, 15:59
Válasz #5

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Remélem, hogy hamarosan itt is világbajnoki címet ünnepelhet. :)

Mondjuk ahhoz ez a motor elég gyengécske, és sajnos ennek a csapatnak pénze sincs, de reméljük, hogy 1nagy csapat felfigyel Talmára!

2009. Június 12, 15:56
Válasz #4

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Nem semmi Talma a Motogp-ben, ennél magasabbra már ne is juthat... :1:


2009. Június 12, 14:52
Válasz #3

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
JEEEEEEEEEEEEEE  :1: Fantastic,Fantastic.. :zizi:

2009. Június 12, 12:53
Válasz #2

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Ezentúl ez lesz Talma királykategóriás topicja, mert ezt megérdemli! VÉGRE! Remélem nagyon jól fog menni, és majd fogjuk sokszor látni a dobogón!  :banan:  :clap1:  :clap7:  :king:


HAJRÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2009. Június 12, 12:51
Válasz #1

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Talmácsi Gábor a királykategóriában folytatja, a Scot Racing csapatnál

Tegnap már beszámoltunk róla, hogy Talmácsi Gábor információink szerint a Scot Racingnél a királykategóriában folytathatja, és ma menedzsere, Stefano Favaro sajtóközleményében megerősítette, megszületett a megállapodás a csapattal.

Talmácsi Gábor lesz az első magyar pilóta, aki rajthoz állhat a királykategóriában.

A hírek szerint a magyar versenyző ma már ott lesz a Katalán Nagydíj első szabadedzésén a Honda RC212 V nyergében. A tréning 13.55 órától kezdődik.

Az induláshoz szükséges anyagi háttér megteremtését a Mol főszponzori szándéknyilatkozata tette lehetővé, amelyben rögzített feltételek teljesülése esetén megfelelő pénzügyi támogatásáról biztosította a versenyzőt, így a Mol a Scot Racing Team MotoGP főszponzorává válhat – olvasható Talmácsi Gábor menedzsmentjének mai sajtóközleményében.

Óriási a lehetőség. Köszönöm a menedzseremnek, Stefanónak, akivel mindvégig nem adtuk fel, a Molnak, hogy kitartottak és kitartanak mellettem. A barcelonai verseny során a motorral való ismerkedés lesz az elsődleges cél, hiszen most ülök fel rá először, de minden tőlem telhetőt megteszek, hogy bebizonyítsam: rászolgáltam e bizalomra” – nyilatkozta a megállapodással kapcsolatban Talmácsi Gábor.

„A hátralévő versenyeken szeretnénk felzárkózni az élmezőnyre. Hatalmas élmény és érzés lesz holnap kigurulni a boxból az új motorral, és mától a királykategóriában versenyeznem a legjobbak között, első kelet-európaiként. Ez a hétvége számomra és szurkolóimnak is a motorozás ünnepe lesz”
– tette hozzá a magyar motoros.


nemzetisport.hu

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek