Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Rubens Barrichello  (Megtekintve 13287 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2012. Január 20, 22:44
Válasz #25

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
 326 nagydíj, 323 start, 17 csapattárs, 19 szezon, 6 konstruktőr, 7 motorgyártó, 20 autó, 11 győzelem, 14 rajtelsőség, 17 leggyorsabb kör, 68 dobogó, 97 kiesés, 658 világbajnoki pont.

Vajon talál-e ülést Barrichello magának 2012-re?

2010. Szeptember 22, 22:05
Válasz #24

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Asszem tavaly pont Vettel tett fogadalmat, hogy addig nem borotválkozik, ameddig világbajnok nem lesz, de ő nem bírta sokáig.  :)

2010. Szeptember 22, 20:47
Válasz #23

tapaty

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 554
  • f?szakács
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Különös módját választották a Williams-csapat tagjai, hogy motiválják versenyzőjüket.

Több williamses szerelő is annyira bízik Rubens Barrichello jó szereplésében, hogy fogadalmat tettek, amíg nem végez dobogón a brazil, addig nem borotválkoznak.
Szóval Barrichellónak nagyon össze kell kapnia magát, különben egyre több hajótörött külsejű alak fog felbukkanni a Williams boxában.

Remélem ő sem fog addig borotválkozni   ;D
Hungarian Rubens Barrichello Fansite
http://www.barrichello.eu

2010. Június 12, 17:35
Válasz #22

Forma1 Girl

  • Michael Schumacher
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 912
  • Kockás Zászló
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mercedes Gp Petronas
  • Kedvenc pilótád: Michael Schumacher, Kamui Kobayashi, Robert Kubica, Felipe Massa, Vitalij Petrov, Karun Chandhok
Barichello 1 nagy tehetség! Sok sikert neki!
"Hogy jó győztes légy, még jobb vesztesnek kell lenned." Michael Schumacher
"Mindannyiunk célja legjobbnak lenni a legjobbak között." Michael Shumacher
"Vannak kellemesebb dolgok is, mint 120-szal fék nélkül egy gumifal felé száguldani." Michael Schumacher

2009. Szeptember 18, 08:23
Válasz #21

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Hehe, ez kedves...h így segít nek!
Valószínü sokan nem tennék meg!
Lehet szegény Barrinak lelki ismeret furdalása van a történtek miatt...pedig nem tehet róla!
Gondolom ők eddig is jóban voltak...mivel honfitársak!
Nem tudom milyen volt a kettejük viszonya eddíg...nyilván baráti!
De akkoris jó fej Massa!

2009. Szeptember 17, 20:37
Válasz #20

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Rubens Barrichello saját bevallása szerint sokat köszönhet Felipe Massának, az utóbbi hetekben honfitársa tanácsai alapján versenyzett.

Rubens Barrichello káprázatos formát mutatott az utóbbi hetekben, az idény eleji gyengélkedés már a múlté, a brazil két futamgyőzelmet is szerzett. Úgy tűnik, a sikeres sorozat nem véletlen, a kényszerpihenőjét töltő Felipe Massa segíti tanácsokkal honfitársát.

"Elmentem hozzá Valencia előtt, és elmondta, mire kell figyelnem a versenyen, amelyet tavaly megnyert" - vallotta be Barrichello. "Felipe jól ment Szingapúrban is, úgyhogy erről a pályáról is kifaggattam." Barrichello hátránya jelenleg 14 pont csapattársával, Jenson Buttonnal szemben, az idény végéig folyamatosan egyeztet majd Massával.

Barrichello szeretne jobban felkészülni az idei szingapúri versenyre, hogy a tavalyi kellemetlenségek ne ismétlődjenek meg. "Megváltoztattak néhány kanyart, új aszfaltot kapott a pálya, úgyhogy remélhetőleg azok a bosszantó huplik eltűntek. Kontaktlencsét viselek, tavaly minden egyes alkalommal őrjítő fejfájással szálltam ki az autóból. Fogalmam sincs, idén mire számíthatok."


2009. április 28, 19:48
Válasz #19

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Na, arra az első mondatodra lenne egy példám a mostani mezőnyből, aki 2005-ben és 2006-ban mutogatott hasonlóan. :) Gondolom nem nehéz kitalálni, hogy kire gondolok...

Én az ilyeneket komolyan nem értem. Azt nem igazán tudom felfogni, hogy a csapat ilyenkor nem szól a fülére, hogy "figyu, ne mutogass neki, mert versenyben vagy vele"?  :dry: ::-)

Van példa 2008-ból is. ;)

2009. április 27, 22:22
Válasz #18

Adam Jonas

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1036
    • Profil megtekintése
    • E-mail
A mai versenyen Barichello mit mutogatott Piqetnek?Teljesen szabályosan ment.Szerintem az van a dologban hogy Barichello elvárja, hogy a mezőny megnyíljon előtte mint a Vörös tenger!Ausztráliában is összetört egy pár pilótát, mert ő nem bírta volna elviselni hogyha nem végez dobogón!Amióta jó kocsi van alatta, az egója a kétszeresére nőtt! :mad1:

Na, arra az első mondatodra lenne egy példám a mostani mezőnyből, aki 2005-ben és 2006-ban mutogatott hasonlóan. :) Gondolom nem nehéz kitalálni, hogy kire gondolok...

Én az ilyeneket komolyan nem értem. Azt nem igazán tudom felfogni, hogy a csapat ilyenkor nem szól a fülére, hogy "figyu, ne mutogass neki, mert versenyben vagy vele"?  :dry: ::-)

2009. április 27, 19:07
Válasz #17

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Huh, nagyon keményet nyomtak... egy olyan igazit! :good:

Fura, de sokat nőtt a szememben a kis Piquet! ::-)

2009. április 27, 12:22
Válasz #16

moniii

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • GP2 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 484
    • Profil megtekintése
en birtam a helyzetet, hogy Piquet nem adta konnyen a boret, sot, meg szurkoltam is neki abban a par percben  :) :)
moniii:)

2009. április 26, 22:02
Válasz #15

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Nem bántom Rubenset, mert neki idén bizónyítania kell, de a mai ( Bahrein) taktikát nem értettem, de azért látszik, hogy jó gyors volt. :) A mutogatás az tényleg érdekes volt, mint amikor Massa mutogatot szegény Fisco-ra. A végén meg kilőkte szegényt... Na most Piquet-tel történik ez, akkor briós nem hagyta volna szó nélkül.


2009. április 26, 20:23
Válasz #14

Szabi

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 793
    • Profil megtekintése
    • E-mail
A mai versenyen Barichello mit mutogatott Piqetnek?Teljesen szabályosan ment.Szerintem az van a dologban hogy Barichello elvárja, hogy a mezőny megnyíljon előtte mint a Vörös tenger!Ausztráliában is összetört egy pár pilótát, mert ő nem bírta volna elviselni hogyha nem végez dobogón!Amióta jó kocsi van alatta, az egója a kétszeresére nőtt! :mad1:

2009. Február 01, 22:17
Válasz #13

tapaty

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 554
  • f?szakács
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Ezt most olvastam:

Az a hír vetődött fel, hogy a mellőzött brazil veterán idén a Német Túraautó Bajnokságban versenyezne.

Rubens Barrichello helyzete nem könnyű a Formula-1-ben. A brazil három éve még a Ferrarival harcolt a bajnoki címért, idén pedig egy csapatattal sincs szerződése.
 
Kontraktusa munkaadójával, a Hondával lejárt, arról nem beszélve, hogy a japán gyártó kiszállt a királykategóriából a gazdasági helyzetre hivatkozva.

Vevőt még mindig nem talált az istálló. Mindenesetre ha találna is, amire jelen állás szerint nem sok esély van akkor sem biztos, hogy Barrichello-ra esne a választás.
 
Rubens-t több kategória is hívja. Versenyezhetne Amerikában, de maradhatna Európában is. A WTCC-ben (Túraautó Világbajnokság) több csapat is szívesen látná.
 
A legfrissebb információk szerint Németország, közelebbről a DTM felé veheti az irányt a veterán pilóta – legalábbis a brazil sajtó szerint.

A Német Túraautó Bajnokságot az ex-F1-es versenyzők mekkájának is nevezik. Többek között versenyzett már ott Jean Alesi, Mika Häkkinen, Heinz-Harald Frentzen is.
 
Legutóbb a szintén mellőzött Ralf Schumacher próbált szerencsét, de a német egy kiábrándító szezon után valószínűleg nem kap újabb szerződést a Mercedes-től.

Talán épp Barrichello érkezhet a helyére…

Még ez volna a legjobb, a DTM-et lehet nézni a TV-ben, tudnám továbbra is követni figyelemmel Rubenst.
Hungarian Rubens Barrichello Fansite
http://www.barrichello.eu

2009. Január 31, 00:43
Válasz #12

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Sajnálom, ha így megy el Rubens a Forma1-től.

2009. Január 30, 20:12
Válasz #11

tapaty

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 554
  • f?szakács
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Köszi, de ha nem kap szerződés Vettel párti leszek, már barátkozom a gondolattal

Hungarian Rubens Barrichello Fansite
http://www.barrichello.eu

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek