Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Berger: Erre esőben Senna és Schumacher volt csak képes  (Megtekintve 1256 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. április 23, 21:49
Válasz #4

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Alonsonsonak nincs könnyű dolga, mert Brawn kiscspaat, kevés pénz, de a Ferrari a nagy csapat, csak nincs összetartás, elég nagy a fejetlenség. Renault ebből a szempontból a legjobb. Van összetartás.

Nem tudom, hogy Alonsonak a legjobb választása a ferrari lenne, de abban igaza van, hogy a legjobb kocsi szokott lenni a mezőnyben, de most nem az.

De lehet, hogy pletyka az egész...

2009. április 23, 17:34
Válasz #3

Szabi

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 793
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Á, inkább Brawnhoz megy, onnan szélnek eresztik Barichellót.

2009. április 23, 16:31
Válasz #2

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Hát ha igaz hogy Alo tényleg jön jövőre a ferkához, akkor gáz van! Mikor mind a két ferkás srácnak szerződése van! Végülis mehet a Williamshez a Bmwhez, a Brawnhoz!
Most akkor ha Kimi helyére jönne akkor miért íratták alá vele a 2010-es szerződést Kimivel? Semmi értelme nincs, akkor elképzelhető hogy nem a ferkához megy, de akkor hova? Szerintem Brawnhoz megy, vagy mégis a ferkához? ezért mondta Domika hogy döntő éve lesz Kiminek, és akkor tényleg kirúgatja Alo miatt?, hát ha ezt megteszi gyűlőlni fogom mindörökké Domikát, és az egész Ferrari csapatot!


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2009. április 23, 15:13
Válasz #1

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Sebastian Vettel volt főnöke, Gerhard Berger biztos abban, hogy a Red Bull versenyzője további győzelmeket szerezhet, és még a bajnoki címre is esélyesnek tartja. A Sport Bild-nek adott interjúban elmondta, hogy Vettel különleges vezetői képességekkel büszkélkedhet, így sikeres jövő előtt áll.

Gerhard, Sebastian Vettel sanghaji győzelme az Olasz Nagydíj emlékeit idézte fel?
Gerhard Berger: "Igen, soha nem fogom elfelejteni azt a remek pillanatot, amikor együtt ünnepeltük a dobogón. Sebastian mindig meglep."

Pontosabban?
Gerhard Berger: "Olaszországban tökéletesen ment a vizes pályán. Akkor azt mondtam, hogy 'most mindent jól csinált, de kérdés, hogy képes lesz-e ismételni.' Kínában sikerült neki. Erre esőben Ayrton Senna és Michael Schumacher volt csak képes."

Hová vezet Vettel útja?
Gerhard Berger: "A csúcsra. Még csak huszonegy esztendős, de már felülmúlta az elképzeléseimet. Sebastian nemcsak tehetséges, intelligens és okos is. Folyamatosan tanulni akar. Biztos, hogy sikerül újabb futamgyőzelmeket szereznie, a Red Bullal is. Megnyerheti a bajnokságot."

Problémát okozhat, hogy új diffúzort kell építeni?
Gerhard Berger: "Nem, Adrian Newey egy aerodinamikai zseni, és a diffúzor is csak egy aerodinamikai elem. Szerintem ő tervezi majd a legjobb diffúzort és akkor a Red Bull még jobb lesz, mint most."

Mit gondolsz a Ferrari szerepléséről?
Gerhard Berger: "Újra szétesett a csapat, mint az én időmben."

A hírek szerint Alonso 2010-ben csatlakozhat.
Gerhard Berger: "Szerintem is. Elárulhatom, hogy tavaly a Toro Rossónál is téma volt Alonso szerződtetése Vettel helyére. Azt mondta, hogy legfeljebb egy évre tudná elkötelezni magát nálunk, mert 2010-re szerződése van. Lehet, hogy a Ferrarinál."
formula.hu


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek