Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 705374 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. December 20, 10:44
Válasz #1586

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
De jó apukádnak :)

2009. December 20, 10:39
Válasz #1585

Daniinad2

  • **
  • Információ Nem elérhető
  • Gokart versenyző
  • Hozzászólások: 75
    • Profil megtekintése
Én nagyon szeretem Vettel-t de amíg Kimi az F1-ben versenyzik vagy amikor versenyzik :D akkor ő a favorit. Nyáron valami fogadáson találkozott apám Kimivel. 15 percet voltak ott aztán mentek a következőre. :D

2009. December 18, 10:31
Válasz #1584

Alexxa15

  • ♥♫♥♪
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 912
    • Profil megtekintése
Én Sebastian Vettelt szeretem. Szerintem ő is jó versenyző.
:wave: Szia Udv a forumon.Szerintem is Vettel elott nagy jovo al, jo versenyzo  :good:


2009. December 18, 09:50
Válasz #1583

moni198

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 4
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Én Sebastian Vettelt szeretem. Szerintem ő is jó versenyző.

2009. December 17, 22:17
Válasz #1582

Alexxa15

  • ♥♫♥♪
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 912
    • Profil megtekintése
Engem is szivatnak eleget  ::-) ..marmind ugy csak poenbol.Viszont egyszer csocsozas kozben veszekedtem az egyik haveral...akkor azon hogy neki Takuma Sato a kedvence es Kimi nem is jo versenyzo... :D ...hat persze poenkodot de en elege kiakadtam :D .
Azert velunk szorakoznak mindig mert tudjaak hogy Kimi a jo es ennyi.  :king: ...de neha idegesitenek....foleg hogy ugy nyilatkoznak rola ilyeneket meg olyanokat hogy nem is ismerik...az ki tud akasztani... :D


2009. December 17, 22:11
Válasz #1581

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Hát igen főleg Kimisekket csesztetik, nem is értem miért, én normális rajongónak tartom magam meg titeket is, amúgy apukám ilyen nem rosszindulatból csinálja szereti az embert húzni hülyeségekkel, anyukáját is állandóan átveri, meg hülyíti. Néha fárasztó, főleg ha Schumi, meg Massaval jön. Akkor ideges szoktam lenni. Hát mi lesz ha visszatér, jaj istenem! :D
Amúgy ez a szobor emelés Kimi tiszteletére ez egy jó ötlet volt tőlük, gondolj bele az az udvar milyen híres lenne Kimi szobor, hát mennyien látogatnák :D Ilyen nagyszerű sportolóról, hát igen. Amúgy úgy bírom az ilyeneket, amikor ilyenekkel szívatnak, hát  annyira viccesek!  :D


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2009. December 17, 22:01
Válasz #1580

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Hát az van, hogy nálam is van olyan aki oltogat!De poénnak veszem!
Koleszban mondogatták a csajok, ha nyernek a lottón emeltetnek egy Kimi szobrot csak nekem a kolesz udvarba, meg hasonló apróságok :)

Dehát ezt már megszoktam! :D

2009. December 17, 21:51
Válasz #1579

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Most gondolja bele Tina apukám is Schumis és hát ő is fel szokott idegesíteni, hogy Schumi így Schumi úgy és ráadásul kivágja az újságból a képeit és behozza nekem megmutatni hogy mit írtak róla, mert tudja hogy nem érdekel és hogy idegesít vele. Ja meg Massaról is úgye ő most Massa drukker és az ő képeit is kivágta és hozza be a szobámba hogy nézzem meg hogy mit mond és hogy Schumi Massa, és erre mondom hagyjál békén nem érdekelnek! És képzeljétek szülinapomra megkért egy szkeneles srácot hogy csináljon egy közös képet Schumiról, Kimiről, Massaról, és rá volt Írva boldog születésnapot, hát mikor hozza nekem hát, elkezdtem röhögni. Mondom én Kimis vagyok mondom ha talán Kimi lett volna csak rajta annak jobban örültem volna, gondoltam magamba ki kíváncsi Schumi fejére meg Massaéra, de hát ő ilyen ugye az ő kedvenckéi is rajta kell hogy legyen meg hát a három Ferráris, Ó istenem még a Ferrari is. Most gondolj bele hát kell ideg.
Amúgy Alexxa nekem is azt mondták hogy túl zajos lesz és hogy ne menjek, de én nem hallgattam rájuk hála istenek és kimentem egyedül, és érdekes módon nem volt zajos, érdekes módon nem féltem, mert sok rendőr bácsi volt, meg hát mit kell ott betojni, tök jó fej arcok vannak kint, és az a hangulat, nagy feelingje van az egésznek.
Anyukám is Kiminek drukkolt, mert szimpivé vált, neki meg talán hogy én is, de szerintem azért mert bírta a fejét, mert öcsém Alonso-s és neki nem drukkolt.
Szeretnék kimenni a ringre meg is van a jegy csak nem lesz ott Kimi, hát más lesz a hangulatom, mert nem lesz kinek drukkolni, de ha kimegyek tuti beöltözök Kimis szerkóba. És az is biztos hogy minden f1- pilótától aláírást fogok szerezni elmegyek a szállodájuk elé, vagy a kocsijuk szélvédőjére tapadok hogy adjanak. Szóval erőszakosabban, és ezt terveztem jövőre is hogy igen is lökdösődni fogok keményen hogy aláírás szerezzek.
Szóval aki csak teheti menjen ki megéri, nem fog csalódni és a zajtól nem kell félni, egyáltalán nem zavaró, de ahogy Tina írta lehet kapni füldugót, aki érzékenyebb az ilyen hanghatásokra.


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2009. December 17, 20:17
Válasz #1578

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Hát nekem anya pertner f1-be, legalábbis 2 szer az volt, Mikor Mika visszavonult az ő vállán sírtam ki magam!És így 8 év elteltével szintén! :)

Am az én szüleim pártatlanok!
Próbálnának is az ellenségnek drukkolni! :D Öri hari lenne itthon!

2009. December 17, 20:16
Válasz #1577

Alexxa15

  • ♥♫♥♪
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 912
    • Profil megtekintése
 ::-) Anyukam eleg panaszkodos fajta...multkor is takaritot a szekrenyembe es kerdezte..ezt a felsot nem is hortad soha, eszt a nadragot se nagyon hordod..ez mert van itt?..ez a felso mert nincs a rovidujuk koszt?.... :D neha kiakaszt....De az aranyos volt hogy eszre vette telefonban multkor hogy szomoru vagyok mert Kimi nem forma1-ben lesz jovore es haza alitot csomo edesegel :D .
Szoval fogalmam sincs mit tenne ha egy futamon lennek... :D .Inkabb barataimal mennek el..  ::-) veluk eltudnek szorakozni


2009. December 17, 20:08
Válasz #1576

Pepee

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1325
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mclaren-Mercedes
  • Kedvenc pilótád: Lewis Hamilton
;D ez jo...
Az en anyukam nem tudom mit csinalna ha jonne egy ilyen futamra...talan panaszkodna non stop hogy mien zaj van meg ez ki?Ez melyknem a kocsija?Itt nincs egy kave stb....  :D ...

Anyu mindig kérdezgeti,hogy ki-kicsoda. :D Meg okoskodik közben nem is úgy van ahogy mondja. :D


2009. December 17, 20:08
Válasz #1575

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
;D ez jo...
Az en anyukam nem tudom mit csinalna ha jonne egy ilyen futamra...talan panaszkodna non stop hogy mien zaj van meg ez ki?Ez melyknem a kocsija?Itt nincs egy kave stb....  :D ...

Anyukám nem panaszkodott, tökéletesen kipárnázta az alvóhelyét a domboldalban, természetesen árnyékba, nehogy leégjen! :)

Kávé, az volt, 2002 ben már 400 Ft-volt, kb 1,5 kortynak megfelelő adag! :)

Én már ilyenen nem akadok ki, szépen viszem az energia italomat, meg a kis szendvicskéket!Nem huzattak meg h 2000 ft ért egyer egy gyrost, vagy mennyi volt!
Aztán még Pesten kötök ki, jó kis szalmonellával :D

2009. December 17, 20:07
Válasz #1574

Pepee

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1325
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mclaren-Mercedes
  • Kedvenc pilótád: Lewis Hamilton
Zaj? :D Hát az van :D De az adja az érzést! :)
Mondjuk én anyukám mikro először voltunk kint, elaludt a Ringen... nézzük apuval, már a felvezető kör van, muter meg se mozdul, na de aztán jött a rajt :D Felpattant ám, nagy kerek szemekkel, h mi a fene van :D Hát ugy röhögtünk! (mert anyukámról tudni kell, h ő mindíg sziesztázik délután, hát ezt a Ringen sem tudta kompenzálni :)
Marha jó, montam is h eljött aludni!
De még az volt a durva, h először ketten indultunk el apával, aztán 50 km után ránktelefonált, h mégis jönne, uh vissza kellett érte menni!
Na mondtam ezé kár volt :D

De amugy árulnak füldúgókat a Ringen!Mondjuk sose értettem ki az az ostoba aki vesz! :)

Én azt a zajt imádom legjobban. :)
Szerintem az f1-es motorok hangjánál nincs szebb. :cheerful_h4h: Imádom hallgatni őket. :cheerful_h4h: Nekem f1-es motorhang a csengőhangom is a telefonon.Amikor meghallják az emberek csak néznek rám. :D De engem nem érdekel ki mit mond.

Ja múltkor meg voltam a városba és egy Opelre ki volt írva,hogy Kimi Räikkönen és egy kis finn zászló volt mellette.Le akartam fotózni csak elhajtott az autó. :D



2009. December 17, 20:03
Válasz #1573

Alexxa15

  • ♥♫♥♪
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 912
    • Profil megtekintése
Zaj? :D Hát az van :D De az adja az érzést! :)
Mondjuk én anyukám mikro először voltunk kint, elaludt a Ringen... nézzük apuval, már a felvezető kör van, muter meg se mozdul, na de aztán jött a rajt :D Felpattant ám, nagy kerek szemekkel, h mi a fene van :D Hát ugy röhögtünk! (mert anyukámról tudni kell, h ő mindíg sziesztázik délután, hát ezt a Ringen sem tudta kompenzálni :)
Marha jó, montam is h eljött aludni!
De még az volt a durva, h először ketten indultunk el apával, aztán 50 km után ránktelefonált, h mégis jönne, uh vissza kellett érte menni!
Na mondtam ezé kár volt :D

De amugy árulnak füldúgókat a Ringen!Mondjuk sose értettem ki az az ostoba aki vesz! :)
;D ez jo...
Az en anyukam nem tudom mit csinalna ha jonne egy ilyen futamra...talan panaszkodna non stop hogy mien zaj van meg ez ki?Ez melyknem a kocsija?Itt nincs egy kave stb....  :D ...


2009. December 17, 19:53
Válasz #1572

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
::-) De jo lenne legalabb egyszer kimenni egy futamra...sajna a kozel jovobe nem sok esely van ra.  :dry:
De nem baj egyszer ugyis eljutok oda.Majd keresek egy jo kis munkat es veszek en magamnak jegyet  happy .Es akkor lesz eletem egyik legboldogabb napja.Anyukam szt mondja hogy szerinte nem jo kimenni mert sokan mondtak hogy nagy a zaj, meg nem is latnak sokat meg stb....akkor ok nem is nagyon forma1 rajongok.Engem az a dolog is boldogga tenne hogy ott vagyok, nem erdekelne a zaj meg minden...
Remelem egyszer kijutok egy versenyre  :)

Zaj? :D Hát az van :D De az adja az érzést! :)
Mondjuk én anyukám mikro először voltunk kint, elaludt a Ringen... nézzük apuval, már a felvezető kör van, muter meg se mozdul, na de aztán jött a rajt :D Felpattant ám, nagy kerek szemekkel, h mi a fene van :D Hát ugy röhögtünk! (mert anyukámról tudni kell, h ő mindíg sziesztázik délután, hát ezt a Ringen sem tudta kompenzálni :)
Marha jó, montam is h eljött aludni!
De még az volt a durva, h először ketten indultunk el apával, aztán 50 km után ránktelefonált, h mégis jönne, uh vissza kellett érte menni!
Na mondtam ezé kár volt :D

De amugy árulnak füldúgókat a Ringen!Mondjuk sose értettem ki az az ostoba aki vesz! :)

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek