Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Milyen érzés volt mikor a kedvencetek világbajnok lett?  (Megtekintve 2496 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. április 24, 13:19
Válasz #7

Ivancia

  • F1 Challenge Fan
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2509
  • KC23!
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Ferrari
  • Kedvenc pilótád: Karun Chandhok
Én schumi fan vagyok az első két világbajnoki cimét nem látam
de a többit igen 2000-ben meglepődtem útána viszont nagyon jó érzés volt.
2005-06 hát ezt inkább elfelejtem.
Mikor Monzában kimondta hogy viszavonúl majdnem elsirtam magam.
?Minden tiszteletem Chandhok-é, egy kedves srác. Látok annyit benne, ami elég egy világbajnoki címhez? Nos, ezt majd az idő eldönti. Ennek a történetnek még jó vége is lehet, de egyelőre nem tud autóhoz jutni.?
Eddie Jordan

2009. április 19, 07:30
Válasz #6

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Nincs mit Márti!  :)

Ha valakinek van még ilyen élménye az megoszthatná velünk! ::-)

2009. április 18, 21:10
Válasz #5

Pepee

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1325
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mclaren-Mercedes
  • Kedvenc pilótád: Lewis Hamilton
2007-ben Lewis elveszítette a világbajnokságot, és nagyon szomorú voltam.
2008-ban majdnem mindem megismétlődött.
Nálunk a családban csak anyukám és én szeretem az F1-et. Anyu Massának, én pedig Hamiltonnak szurkoltam.
A Brazil nagydíj utolsó pár percét már őrjöngve néztem végig. Dühös voltam a Mclarenre mert elszúrta Lewis versenyét. Az egész futam alatt „pengeélen táncoltak”.
Amikor a futam végén  leesett az eső nagyon ideges lettem, és tudtam, hogy ezen Hamilton elbukhatja a VB-t.
Mikor Massa áthaladt a célvonalon, és láttam, hogy a Ferrarinál örülnek, akkor már azt hittem, hogy Lewis egy újabb világbajnoki címet veszített el. De amikor Hamilton megelőzte Glockot hatalmas kő esett le a szívemről. Nagyon boldog voltam, de közben Massát is sajnáltam.
Soha nem gondoltam, hogy valaha ennyire fogok örülni egy VB címnek, főleg azt nem, hogy a Forma 1 fog nekem ekkora örömet okozni.
Mérhetetlenül boldog voltam aznap este,és remélem még sokszor átélem ezt az örömet.


2009. április 18, 20:12
Válasz #4

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Köszi Andris hogy te is elmondtad, jó az ilyenekt olvasgatni. Tök jó hogy az egész családod Villeneuve-nek drukkolt, és így együtt drukkoltatok és üvöltöztetek! Nekem sajnos ez kimaradt pedig az az igazi mikor együtt valakikkel tudsz így örülni. Az a rossz nálunk hogy csak én vagyok ekkora fan drukker, aki igazán tud drukkolni, és akkor egyedül örjöngtem, na és az egy kicsit rossz volt, mert hamar véget ért az örjöngés!
És milyen szép volt anno hogy felállva tapsoltak a pitben, mostmeg már nincs az a tisztelet vagy hogy is mondjam az az elismerés!
Szóval Andris köszi mégegyszer, hogy megosztottad velünk,  naggyon jó volt olvasni.  :)
« Utoljára szerkesztve: 2009. április 18, 20:20 írta Márti »


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2009. április 18, 19:24
Válasz #3

tapaty

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 554
  • f?szakács
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Sajnos az én kedvencem nem lett VB. De a tavalyi Silverstoni futamon 3. lett Rubens, két pocsék év után, na az nekem is volt olyan nagy öröm.
Hungarian Rubens Barrichello Fansite
http://www.barrichello.eu

2009. április 18, 07:45
Válasz #2

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Nekem szinte az egész családom nagy Villeneuve Fan volt, és mondhatom nagy volt az öröm amikor Vill felért a csúcsra. Az egész szezon egy végletekig kiélezett hajsza volt a vb címért. Szinte az összes futamon halálra izgultuk magunkat.
Aztán elérkezett az utolsó futam az 1997-es Europa Nagdyíj Jerez-ben. Vill egy pontos hátránnyal érkezett a szezonzáróra, ezért hihetetlenül feszült volt a légkör. A cél Schumacher legyőzése volt, de MS már akkoriban is egy többszörös vb volt, és mindenki rá fogadott....
A mezőnyről sokat elárul hogy az első 3 versenyző ezredre azonos időt futott az időmérőn. Az meg csak egy duma hogy a Williams gyorsabb volt a többieknél, hisz a szezon folyamán több csapat is tudott nyerni, és nem dominált a Williams. Az utolsó futamon az első 6 versenyző 4 másodpercen belül ért célba...

Elindult a rajt, és Sumacher megelőzte Villeneuve-öt, sőt Frentzen is elment mellette, és MS már az első kör végén több mint 3 sec-el vezetett. Mi már azt hittük vége és ennyi volt, de Vill nem adta fel és keményen küzdött a tizedekért. A futam után egyébként mind MS mind Villeneuve elmondták, hogy lényegében kvalifikációs köröket futottak az egész verseny folyamán, szóval teljesen a határon mentek. Aztán a futam utolsó harmadában MS-nek már nem volt új szett gumija, ezért azt kapta meg amivel  a bemelegítő edzésen ment, Villeneuve-ék viszont megspóroltak egy szett gumit a versenyre, és ezért az utolsó boxkiállás után Vill elképesztő köröket autózott, ezért felért Sumi-ra, ekkor JV nem sokat játszott az első adandó pillanatban beszúrta Williams-ét a féktávon, de annyira váratlanul, hogy MS-nek semmire nem volt ideje, egyetlen esélye maradt, kirakni a kanadait a versenyből, azonban ez a terve nem sikerült, és ő került a kavicságyba. Ekkor szó szerint elkezdtünk ugrálni a szoba közepén és torkunk szakadtából üvöltöttünk, végül Vill beért 3.-ként a célba, egy teljesen leharcolt autóval, csoda hogy befutott... Faantasztikus pillanata volt, én itthon de sok ezer Vill fan a helyszínről skandálták a Villeneuve nevet.
Amikor Vill kiszállt az autóból és indult a pódiumra PatricK Head akivel soha nem volt jó kapcsolata, és akadályozták egymás munkáját egész évben, odament hozzá és a következő mondat hangzott el: Jacques, Gilles would be proud of you!! - Jacques, Gilles büszke lenne rád! Ez volt számomra az F1 legszebb pillanata, amit valaha láttam!!
Jacques tehát beteljesítette küldetését és befejezte a befejezetlen munkát.

Az egész pit (kivéve a Ferrarit) állva tapsolt JV-nek, majd a pódiumon Hakkinen és Coulthard vállára kapta a kis kanadait, és ezzel felkerült a világ tetejére!

Azóta sem felejtettem el ezt a drámai szezont, és hatalmas élmény volt részese lenne ennek a csodának. 7 évvel később pedig sikerült aláírást szereznem tőle, és komolyan mondom beugrottak a 97-es verseny képei, hátborzongatóan jó élmény volt. O0






2009. április 17, 23:22
Válasz #1

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Gondoltam csinálok ilyen topikot, hogy felidézzük, azt mikor a kedvencünk világbajnok lett.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=SqhFB0oL0dU" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=SqhFB0oL0dU</a>

Én el sem hittem, minden ott kezdődött mikor Alo az első körben kicsit kilökte Hamit, na ott már nagyon érett a vb cím, és amikor Hami lelassult akkor felpattantam és kiabáltam ezt nem hiszem el, Kimi világbajnok lesz!! És fel-alá járkáltam, annyira izgultam és egyerűen nem tudtam felfogni, hogy ez ilyen hirtelen jött, az esélytelenből esélyes lett! Másfél órán át szét izgultam a fejem, azt hittem soha nem lesz vége a futamnak és ráadásul még ott a srácok(nem emlékszem kik, talán Nico és Nick) Hami előtt még csatáztak egymással, és még az hiányzott hogy kiejtsék egymást, na erre azt hittem hogy megörülök szó szerint. és mikor végre Kimi áthaladt a célvonalon azt a boldogságot de még visszafogottan mert akkor teljesült be az öröm mikor Hami is célba ért és így végre Kimi világbajnok lett. Annyira boldogság volt és nem is tudom ezt elmondani, de még mindig csak azt mondogattam nem hiszem el! A ceremónián meg is könnyezetem az a sok stressz amit én meg gondolom a többi Kimi drukker átélt, de ez mindenért kárpótolt!
Minden drukkernek kívánom a világon, hogy ezt átélje és sajnálni tudom azt, aki nem szurkoló, drukker, mert ezt meg kell élni, mert ez feledhetetlen, és az hogy együtt drukkolunk az nagyon nagy feeling!
Nagyon remélem hogy legalább mégegyszer átélhetem, de jó lenne ha többször! meg ezt a más sportokra is értem! Például az olimpiákon, hát mekkora büszkeség fogja el az embert, amikor magyarok vannak a dobogó legfelső fokán és halljuk a magyar himnuszt, na akkor is megkönnyezem, mert büszke vagyok rájuk! 
 


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek