Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Rossi tíz évig ralizna a MotoGP-karrier után  (Megtekintve 3775 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. április 22, 23:15
Válasz #4

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Remélem is hogy marad, és nyer még pár VB-t!!!
Nem biztos hogy nem lenne jó Rally-ban, ott van Shumi, Forma 1-es versenyző volt, és azért motoron sem volt gyenge azért, és Rossi is kipróbálta magát az f1-es autóba, és nem semmit ment!!
De mindezek mellett én szeretném ha inkább a MotoGP-nél maradna Rossi!!! O0

Schumi elég gyenge volt motoron. Sok balesete volt stb. Rossi meg csak tesztelt f1-es autót, mint Loen. De megnézném őket egy csapatnál, hogy mit tudnak.

2009. április 22, 21:27
Válasz #3

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Remélem is hogy marad, és nyer még pár VB-t!!!
Nem biztos hogy nem lenne jó Rally-ban, ott van Shumi, Forma 1-es versenyző volt, és azért motoron sem volt gyenge azért, és Rossi is kipróbálta magát az f1-es autóba, és nem semmit ment!!
De mindezek mellett én szeretném ha inkább a MotoGP-nél maradna Rossi!!! O0

2009. április 22, 18:17
Válasz #2

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Na akkor lenne Loeb-nek ellenfele, és izgi lenne. :D De a viccet félre téve, azért ez nem így megy. Azt gondolja, hogy a motor után majd a kocsiban is megállja a helyét. Ez nem mindig van így. Ott van példának Schumi.

Azért remélem 2010 után is marad a MotoGp-be

2009. április 22, 17:21
Válasz #1

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Visszavonulása után legalább tíz évig ralizni szeretne Valentino Rossi, a gyorsasági motoros-világbajnokság királykategóriájának, a MotoGP-nek a sztárja.

A sportág legeredményesebb versenyzője szerdán egy interjúban elmondta, régóta tervezi már, hogy kettőről négy kerékre vált, s noha korábban a Forma-1-gyel is kacérkodott, a ralizást tartja reális célnak.

"Édesapám is ralizott, de én sokáig a Forma-1-ben gondolkodtam - mondta a nyolcszoros világbajnok olasz versenyző. - Tárgyaltam a Ferrarival, s úgy terveztem, hogy 2007-ben tesztpilóta, 2008-tól pedig versenyező lehetek a csapatnál, végül azonban maradtam a MotoGP-nél. Úgy látom, a rali lesz a legreálisabb lehetőség számomra. Nagyon jó a kapcsolatom a Ford csapattal, így valószínűleg náluk szerepelnék 2011-től akár tíz évig is."

A 30 éves Rossi korábban három ralis vb-futamon indult már. Legutóbb, tavaly novemberben a 12. helyen végzett Walesben.

A Doktor becenévre hallgató versenyző tavaly két évvel meghosszabbította szerződését a Yamaha csapattal, így 2010 végéig biztosan a motorosok sorait erősíti majd.

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek