Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: 250cc - Németh Balázs és Tóth Imre  (Megtekintve 10924 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Május 25, 19:09
Válasz #12

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Nem értem Talmácsit, hogy miért nem akart megegyezni? Most kifogja hagyni ezt az évet? Hát kiváncsi vagyok, hogy fog találni magának egy új csapatot, és így ez az év elúszott, pedig nagyon jó helyen volt a bajnokságban.  :-\

2009. Május 25, 19:05
Válasz #11

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Végleges a szakítás: Talmácsinak se szerződése, se motorja

Véglegessé vált Talmácsi Gábor világbajnok gyorsasági motoros és a Balatonring Team szakítása. Ezt a 125 kcm-es kategóriában 2007-ben bajnok, az idén már a 250-esek között szereplő magyar versenyző és Jorge Martínez Aspar spanyol csapattulajdonos közös sajtótájékoztatón jelentette be hétfőn Budapesten.

Nem sikerült megállapodnia a kommunikációs- és médiajogokról Talmácsi Gábornak és menedzsmentjének Jorge Martínez Asparral, így a magyar motoros és a Balatonring Team szakítása végleges.

Talmácsi május 14-én hozta nyilvánosságra, hogy négy nappal korábban szerződést bontott a Balatonring Teammel. Ennek okaként a beígért második motor hiányát és a médiaképviseleti jogok egyoldalú megváltoztatását jelölte meg. A csapat, illetve annak vezetője 15-én visszautasította, egyben minden alapot nélkülözőnek nevezte a vádakat. Ezt követően utazott Martínez Budapestre, de a hétfői személyes egyeztetés nem vezetett eredményre.

„Szeretném megköszönni mindazt a támogatást és segítséget, amit kaptam, de nem tudtunk megállapodni a jogokról, így nem folytatom a Balatonring csapatával és Asparral. Nincs szerződésem, nincs motorom, még nem tudom, mit tartogat a jövő” – mondta Talmácsi sajtótájékoztatóján.

„Nem hirtelen döntés volt, mi partnerek lettünk volna abban, hogy változtassunk, de ez nem sikerült. Szeretnék új dologba kezdeni, még nem tudom, ez mi lesz – most szerződésem és motorom sincs” – tette hozzá.

Jorge Aspar Martínez elmondta: az ő aláírása is szükséges ahhoz, hogy Talma más csapatnál lehetőséget kapjon még a 2009-es gyorsaságimotoros-vb-n. A csapatvezető hozzátette: szeretnének magyar versenyzőt a Balatonring Teambe, de a pilóta kilétét csak kedden fedik fel.

„Megpróbáltunk megállapodásra jutni, de ez a médiajogok miatt nem sikerült. Kapcsolatunk mindvégig jó volt az évek alatt, Gábor szakmai munkájával természetesen elégedettek vagyunk. Nagyon szomorú, hogy így ért véget az együttműködés” – mondta Martínez.

nemzetisport.hu

2009. Május 20, 10:41
Válasz #10

moniii

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • GP2 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 484
    • Profil megtekintése
moniii:)

2009. Május 17, 19:55
Válasz #9

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Itt más van szerintem a háttérben, amit nem látunk, nem mondanak, azt nem tudjuk!!!
Remélem dűlőre jutnak, és Talma versenyez, mert ez nem tesz neki jót, és a csapatának sem!!!

2009. Május 17, 19:48
Válasz #8

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Itt a menedzsere keveri a szart! Talmában csalódtam ,hogy ennyire befolyásolható! nem értem miért lépte meg ezt a lépést! Hát könyörgöm a vb listán 6. volt, és csak úgy felbontja a szerződést. Hát a saját csapata sem érti miért, mikor biztosították volna neki már a második motort? Remélem meg tudják beszélni Talmával a dolgot és visszamegy, csak ezzel a húzásával nagyon rossz pontot szerzett a csapatnál, szóval kemény lesz neki! Amúgyse volt szimpi ez a menedzser nekem, olyan dzsigolós Janinak tűnik!


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2009. Május 15, 20:31
Válasz #7

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Kizárólag Talmácsi Gáborral kíván tárgyalni a folytatásról Jorge Martinez, mert a Balatonring Team csapatfőnöke szerint a motorversenyző menedzsere, Stefano Favaro provokálta ki a szakítást.

Talmácsi csütörtökön jelentette be, hogy szerződést bontott a Balatonring Teammel. A pilóta egyrészt a második motor hiányát, másrészt a médiaképviseleti jogok egyoldalú megváltoztatását jelölte meg okként.
    "Stefano Favaro provokálta ki az ügyet. Talmácsival mindig is tökéletes volt a kapcsolatom emberként és versenyzőként is. Igazi profi. Éppen ezért szeretném, ha nálunk, a Balatonring Teamnél folytatná a pályafutását - mondta Martinez az MTI-nek az istálló pénteki nemzetközi sajtótájékoztatója előtt Le Mans-ból. - A jövő héten Budapestre utazom, hogy személyesen beszéljek Gáborral. Hangsúlyozom: kizárólag Gáborral!"
    A csapatfőnök jelezte: nem érzi, hogy a második motor hiánya nagy probléma lenne. Példaként említette meg a Talmácsit is felvonultató 250 kcm-es mezőnyt, amelyben több sztár, a japán Aojama Hirosi vagy a spanyol Hector Barbera is egyetlen motorral versenyez, kiváló eredményeket produkálva.
    A három futam után hatodik helyen álló Talmácsit a spanyol Angel Rodriguez helyettesíti a Francia Nagydíjon. A tartalékpilóta a pénteki első szabadedzésen a 17. lett.

2009. Május 15, 15:16
Válasz #6

Adam Jonas

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1036
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Nekem valami nem tiszta a dologban. Egyfelől azt hallani, hogy a csapat nem tette meg, amit Talma kért, másrészt meg már 1 hete nem éri el Aspar Talmát... Valami gyanús nekem...

2009. Május 15, 09:59
Válasz #5

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Micsoda????? ???
Hallottam vmit a rádioban, de azt hittem vicc,ennek utána nézek..

2009. Május 14, 22:47
Válasz #4

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
TALMÁCSI SZERZőDÉST BONTOTT!!!!

A HÉTVÉGI FUTAMON EL SE INDUL!



Nem igaz! Remélem haamr megállapodnak, és történikv alami, mert most ha kihagyja ezt az évet, akkor lehet, hogy jövőre nem kap helyet.

2009. április 25, 09:48
Válasz #3

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Elmaradt az időmérő, Talmácsi a 7. helyről rajtol

A hatalmas eső miatt mindhárom kategóriában elmaradt a Japán Nagydíj szombati időmérő edzése, a vasárnapi futamion a pénteki szabadzésen elért idők alapján rajtolnak a versenyzők, Talmács Gábor a 7. helyről kezdheti a versenyt.

JAPÁN NAGYDÍJ, 250 KCM, RAJTSORREND

1.     Marco Simoncelli     olasz     Gilera
2.    Aojama Hirosi    japán    Honda
3.    Alvaro Bautista    spanyol    Aprilia
4.    Mattia Pasini    olasz    Aprilia
5.    Hector Barbera    spanyol    Aprilia
6.    Rafaele de Rosa    olasz    Honda
7.    Talmácsi Gábor    magyar    Aprilia
8.    Mike di Meglio    francia    Aprilia
9.    Roberto Locatelli    olasz    Gilera
10.    Alex Debon    spanyol    Aprilia
...
20.    Tóth Imre    magyar    Aprilia

2009. április 23, 15:56
Válasz #2

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Talmácsi Gábor már javában készül a Japán Nagydíjra, ahol reményei szerint még előrébb végezhet, mint Qatarban. A magyar világbajnok már nagyon várja, hogy két motorja legyen, bár tudja, ez sem old meg minden gondot.


1.Hogyan értékeled az idény első versenyhétvégéjén nyújtott teljesítményedet? Mennyire vagy elégedett, illetve mik azok a dolgok, amikben még mindenképpen javulni kell a következő futamokra?

"Mindenképpen pozitívan értékelem az elért eredményt, hiszen pontokat és tapasztalatot szereztem. Van még mit állítanunk a motoron, de úgy gondolom, hogy egyre jobbak leszünk."

2.Hogy érzed, képesek vagytok akár már Japánra fejlődést mutatni a motor terén, hogy azok a problémák, amik Qatarban jelentkeztek, már ne okozzanak gondot a jövőben?

"Minden pálya más-más beállítást követel, de azon leszünk, hogy minél gyorsabban megtaláljuk az ideális beállításokat, minél jobban összeérjek a motorral."

3.Mi a véleményed az ellenfelekről és a futam végeredményéről? Sokak számára nagy meglepetés volt, különösen Alvaro Bautista gyengébb teljesítménye.

"A végeredmény számomra is kicsit meglepetés volt, de ilyen a motorverseny. Egyszer jó versenye van a motornak, másszor kevésbé jönnek össze a dolgok, mint most Alvaronak. Mindenki őt várta az esélyesek közé, de ennek ellenére nem papírforma szerint alakultak a helyezések. Örülök Cluzel sikerének, hiszen visszaemlékezve mondjuk az én 2002-es rioi 4. helyemre, tudom jól, hogy mekkora óriási löketet tud adni egy-egy jó eredmény."

4.Továbbra is él az az állítás, miszerint a harmadik versenyre, Jerezre már két RSA Aprilia áll majd a rendelkezésedre? Hogy érzed, ennek köszönhetően a csapat is gyorsabban tud majd javulni, hiszen két motorral, sokkal több beállítást is alkatrészt tudtok kipróbálni.

"Igen. Minden bizonnyal sokkal jobb lesz a 2. motor jelenléte, de mindennek megvan a maga folyamata, így az, hogy 2 motor áll majd a rendelkezésemre nem azt fogja jelenteni, hogy mindig minden beállítás azonnal rendben lesz."


5. Mit szólsz a hírhez, melynek értelmében az Magyar Televízió megegyezett a jogtulajdonos Dorna-val, és így 2009-ben is mindhárom kategória versenyei nyomon követhetőek lesznek a televízión keresztül az egész ország számára.


"Nagyon örülök, hogy az MTV-nek köszönhetően az idei világbajnokság minden pillanata nyomon követhető lesz a magyar nézők, szurkolók számára. Remélem, sok felejthetetlen és izgalmas verseny vár ránk közösen 2009-ben is."


motogp.inews.hu

2009. április 05, 07:07
Válasz #1

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Néhény nap múlva indul az idei GP szezon! 2009-ben Talma a BALATONRING TEAM színeiben fog indulni. Nagyon büszkék lehetünk Talmára, hogy Magyarként ilyen magasra jutott, és már világbajnokságot is nyert!











 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek