Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Felipe Massa  (Megtekintve 91978 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. április 06, 11:37
Válasz #311

Zsoltiy

  • ****
  • Információ Nem elérhető
  • GP2 versenyző
  • Hozzászólások: 421
  • Felipe Massa, Ferrari rajongó
    • Profil megtekintése
    • Felipe Massa Galéria
    • E-mail
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=JQmxK41Gb3o" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=JQmxK41Gb3o</a>

2010. Március 08, 17:39
Válasz #310

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
A Ferrari Massával parádézott Brazilban

A Scuderia Ferrari tegnap Interlagos-ban nagy közönség előtt parádézott, prezentálva új főtámogatóját, a spanyol Santander bankot.

Felipe Massa egy 2008 specifikációjú Ferrari F1-es géppel gurult pályára. A brazilhoz csatlakozott a kétszeres világbajnok Emerson Fittipaldi, és a korábbi Ferrari tesztpilóta, Luciano Burti is.





<a href="http://www.youtube.com/watch?v=dR9E5wXs4KQ" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=dR9E5wXs4KQ</a>
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=5H4YBybf7Mc" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=5H4YBybf7Mc</a>

2010. Február 14, 21:23
Válasz #309

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Party Face.. :D

2010. Február 14, 19:38
Válasz #308

Chidori

  • ***
  • Információ Nem elérhető
  • Forma 3000 versenyző
  • Hozzászólások: 199
    • Profil megtekintése
    • E-mail


Kaká, Barrichello, Ramos, Massa, Cristiano Ronaldo,  és Lucas di Grassi




Massa: Én is szeretnék ilyen felsőtestet.  :8:

2010. Február 14, 13:36
Válasz #307

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Ezek a képek elmehetnének egy fogkrém reklámba is :)
Csupa vigyor! :)
Bár nyilván én is az lennék :)

2010. Február 14, 12:38
Válasz #306

Ivancia

  • F1 Challenge Fan
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2509
  • KC23!
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Ferrari
  • Kedvenc pilótád: Karun Chandhok
Real Madrid 3-0 Xerez


?Minden tiszteletem Chandhok-é, egy kedves srác. Látok annyit benne, ami elég egy világbajnoki címhez? Nos, ezt majd az idő eldönti. Ennek a történetnek még jó vége is lehet, de egyelőre nem tud autóhoz jutni.?
Eddie Jordan

2010. Február 14, 10:38
Válasz #305

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D

2010. Február 14, 00:04
Válasz #304

Chidori

  • ***
  • Információ Nem elérhető
  • Forma 3000 versenyző
  • Hozzászólások: 199
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Idézet
Pedig úgy tűnt, mintha te is ott ültél volna. Nevet

Igen, nyilván a VIP páholyba kaptam jegyet a meccsre.  :)

2010. Február 13, 23:57
Válasz #303

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Vicces vagy drága barátom, de tudod csak TV-ből néztem a meccset.  :) Remélem ez nem baj.  ;)
Pedig úgy tűnt, mintha te is ott ültél volna. :D

2010. Február 13, 23:05
Válasz #302

Chidori

  • ***
  • Információ Nem elérhető
  • Forma 3000 versenyző
  • Hozzászólások: 199
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Idézet
Mellettük ültél?

Vicces vagy drága barátom, de tudod csak TV-ből néztem a meccset.  :) Remélem ez nem baj.  ;)

2010. Február 13, 21:13
Válasz #301

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Az imént láttam, hogy Massa Barrichelloval és Alguersuarival, kinn van a Xerez-Real Madrid spanyol bajnoki meccsen!  :)
Mellettük ültél?

2010. Február 13, 21:08
Válasz #300

Chidori

  • ***
  • Információ Nem elérhető
  • Forma 3000 versenyző
  • Hozzászólások: 199
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Az imént láttam, hogy Massa Barrichelloval és Alguersuarival, kinn van a Xerez-Real Madrid spanyol bajnoki meccsen!  :)

2010. Január 28, 17:59
Válasz #299

Szlavo

  • Gengszter Dzsigoló
  • ***
  • Információ Nem elérhető
  • Forma 3000 versenyző
  • Hozzászólások: 181
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Dávid Sándor Massáról 2008 Monaco után: " Mindig úgy vettem, hogy tehetséges kölyök, remekül illik Schumacher mögé, és nagyon jó másodhegedűs lesz majd Kimi mögött is, és kész. Semmi több.

Mára viszont megváltozott a véleményem. És akinek van szeme, velem együtt láthatja: ez a Massa már nem "az" a Massa, akiről a fentieket gondoltam. Ez a Massa már kitört a "tojáshéjból", valódi karmokat és fogakat növesztett, hogy ilyen költői legyek. És nagyon meg kell gondolnia annak, aki nem a benne rejlő képességekre tesz-hanem ellene!(részlet Dávid Sándor Forma-1 sztorik 2008 című könyvéből) :king:
No nitro,no turbo,simple Bmw power...

2009. December 17, 21:53
Válasz #298

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Felipe Massa interjú

A Ferrari brazil versenyzője, Felipe Massa a La Repubblica olasz lapnak adott egy igencsak tartalmas interjút, amit most az F1-live.hu-n el is olvashatnak.

Massa beszélt Michael Schumacher-ről, balesetéről, gyermekéről, a jövőről, és természetesen a Ferrariról.

Kiktől tartasz leginkább 2010-ben?

A McLaren és a Red Bull-Racing az, akiktől többet várok, ám a korábban Brawn GP néven futó csapat is jól szerepelhet. Ez az a csapat, amely megnyerte a világbajnokságot, és most a Mercedes hatalomátvételével első osztályú csapat lehet. Évről évre egyre nagyobb lehet.

Különösen, ha Schumacher érkezik…

Nagyon dolgokat vihetnek együtt véghez. De én többet várok a McLaren-től és a Red Bull-tól. A britek nagyon erősek Hamilton-nal és Button-nal, és biztosan nagyon versenyképes csapatuk lesz. A Red Bull volt a legjobb csapat az idei bajnokság második felében.

Ha Schumacher valóban érkezik a Mercedes-hez, mi az, amit tud adni, amivel több lehet a csapat?

Jelen pillanatban nem túl sokat. Régóta versenyzett, és azóta sok minden megváltozott…

El tudod képzelni őt ezüst-színű autóban?

Nagyon furcsa lesz, de mindenkinek azt kell tennie, ami szerinte a legjobb az életében. Nagyon szeretem Michael-t. Ha ő így boldog lesz, akkor én is az leszek. A pályán viszont egymás riválisai leszünk. Le fogom győzni őt.

Schumacher boldog, hogy visszatérhet?

Még nem beszéltünk (mosolyog). Rubens viszont nagyon boldog, hogy a Williams-hez szerződhetett.

Hogy lehetséges az, hogy Schumacher megváltoztatta a véleményét hat hónap alatt.

Michael-nek volt egy súlyos balesete. Fiorano-ban tesztelt, ami nem ment jól. Emlékszem, felhívott, és mondta nekem, fáj a nyaka. Egyes kanyarokban még látási problémái is voltak. Utána elment a vizsgálatokra, ahol elmondták neki, hogy nincs minden rendben a nyakával. Öt hónap alatt jobbra fordultak a dolgok.

Nem biztos, hogy azért nem tért vissza mert megijedt?

Igazából az az autó, amivel ő ment, az egy teljesen más téma. Ott több volt a tapadás, és a stabilitás, valamint a leszorítóerő is nagyobb volt.

Szóval félt, hogy nehézségekkel kell szembenéznie?

Nem gondolom. Nem hiszem. Szerintem ezekhez a problémákhoz minden versenyzőnek alkalmazkodnia kell. Ráadásul ő egy olyan versenyző, aki tudja, hogy hogyan kell megtanulni az új dolgokat. Hogyha tényleg visszatér, akkor igen nagy különbséget fog látni a mostani, és aközött, amikor ő versenyzett.

Enzo Ferrari korábban mindig azt mondta, ha egy versenyzőnek gyermeke születik, akkor körönként egy másodpercet lassul.

Ez nem igaz. Schumacher sok világbajnoki címet is nyert, miközben két gyermeke is volt már akkor. Felipinho november 20-án született. Pár nappal később gokartversenyen vettem részt, ahol én nyertem.

Mégis mi változott a gyermeked születése óta?

A pályán, semmi!

Ez azt jelenti, hogy amikor áthaladsz egy kanyaron 300 km/órával, tényleg ugyanúgy nyomod, mint előtte?

Amikor mész a pályán, és beveszel egy kanyart, arra gondolsz, hogy egy apuka vagy. Amikor egy autó mellett haladsz, arra törekszel, hogy a lehető leggyorsabb legyél, majd visszatérsz a bokszba, kiszállsz a kocsiból, és utána újra találkozol vele. Ilyenkor ez arra emlékeztet arra,  hogy ki is vagy. Ilyenkor leszel újra igazán apuka. A pályától távol minden megváltozik. Most már nem egy fiatal srác vagy, hanem egy apuka. Az autóban viszont továbbra is nyomod.

Beszéljünk a balesetedről!

Nem változott semmi. Ez nem az életem része. Emlékszem, az időmérőn voltam Magyarországon és három nappal később ébredtem fel, Budapesten.

Mindig azt mondtad, hogy két célod van. Az egyik, hogy legyen egy fiad, és másik pedig, hogy nyerj egy világbajnoki címet.

Igen, most már csak egy hiányzik.

Van valami bizonyíték arra, hogy jövőre jobbak lesztek, mint idén?

Folyamatosan követem a saját autónk fejlesztését. Nem másokkal foglalkozom. Csak a saját autóm fejlesztését követem figyelemmel. Azt elmondhatom, hogy a számok jónak tűnnek, és hogy ez a csapat egy nagyon jó csapat.

Egyébként Alonso-ról hallottál mostanában valamit?

Küldött nekem egy sms-t Felipinho születésekor.

Gyakori vendég volt Maranello-ban…

Én meg Brazíliában.

Tudsz arról valamit, hogy hogy megy neki a munka? Megosztottatok bármiféle információt, vagy érzést?

A csapattal nagyon szoros a kapcsolata, nagyon szorosan követi a fejlesztéseket, hogy javaslatokat tudjon adni.

A következő év olyan lesz, mint a Forma-1 olimpiája. Lesz egy német, egy brit és a Ferrarinál pedig egy latin amerikai csapat lesz.

Nagyon szép, ez tetszik. Két versenyző, akik hasonló nyelvet beszélnek.

Kicsit olyan, mint a Milan.

Nagyon rajongója vagyok, főleg Leonardo miatt. De őszintén úgy gondolom, hogy a Milan úgy veszített el egy nagyon fontos játékost, hogy nem sikerült őt pótolni. Ha Ronaldinho jól játszik, akkor képes lehet eldönteni egy meccset, de egy kicsit többre lenne szüksége ahhoz, hogy a megfelelő módon tudja helyettesíteni Kakát. Ami nagyon jó dolog, hogy Leonardo nagyon intelligens.

Nos, szerintem a Ferrari erősebb, mint a Milan!


Eh. Ma ezt nem mondhatjuk ki, ugyanis ez az év elég rossz volt mindenkinek.

2009. December 14, 12:06
Válasz #297

Alexxa15

  • ♥♫♥♪
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 912
    • Profil megtekintése
Es ide nem is jott?  :D
Engem mindig elkerul a Mikulas  :mad:


 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek