Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Codemasters Game - F1 2010  (Megtekintve 61509 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Augusztus 02, 18:18
Válasz #36

Ivancia

  • F1 Challenge Fan
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2509
  • KC23!
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Ferrari
  • Kedvenc pilótád: Karun Chandhok
Ez a Birkuc srác nem semmi... Ilyen mennyiségű modot pályát autót elkészíteni....

Akkor ő éjjel-nappal ezt csinálja vagy mi, ebből él? ::-)

Mert azért nem 20 perc lemodellezni a pályákat/autókat! ::-)

Nem csak "ez a bikuc srác" csinálja a modjait ő csak a pályákat csinálja
mármint 100%-ban csak azt a többit más modder-ek csinálják azokba ő csak "belenyúl"
tehát ez a birkuc gyerek se a nagybetüs SUPERMAN.
?Minden tiszteletem Chandhok-é, egy kedves srác. Látok annyit benne, ami elég egy világbajnoki címhez? Nos, ezt majd az idő eldönti. Ennek a történetnek még jó vége is lehet, de egyelőre nem tud autóhoz jutni.?
Eddie Jordan

2009. Augusztus 02, 16:43
Válasz #35

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Aha, szóval akkor konvertálásban verhetetlen! ::-)

Akkor is tuti hogy rengeteg időt belefektet...

2009. Augusztus 02, 16:32
Válasz #34

Adam Jonas

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1036
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Ez a Birkuc srác nem semmi... Ilyen mennyiségű modot pályát autót elkészíteni....

Akkor ő éjjel-nappal ezt csinálja vagy mi, ebből él? ::-)

Mert azért nem 20 perc lemodellezni a pályákat/autókat! ::-)

Fogalmazzunk úgy, hogy gyorsan tud konvertálni...

2009. Augusztus 02, 13:17
Válasz #33

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Ez a Birkuc srác nem semmi... Ilyen mennyiségű modot pályát autót elkészíteni....

Akkor ő éjjel-nappal ezt csinálja vagy mi, ebből él? ::-)

Mert azért nem 20 perc lemodellezni a pályákat/autókat! ::-)

2009. Augusztus 02, 11:41
Válasz #32

Adam Jonas

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1036
    • Profil megtekintése
    • E-mail
F1Andris: Köszi.

Adam Jonas: Nézd, a GP Hungary a cikkben csupán említés szintjén szerepel, semmiféle dehonesztáló jelző nem kíséri az oldal nevét. Csak annyira kapott szerepet az írásomban, amennyire a történetben játszott szerepe indokolta, vagyis hogy mégis csak a GP Hungary adott teret egy ilyen elfogult és torzításokkal teleszórt szerzeménynek.(Akarva vagy akaratlanul, teljesen mellékes, no és a cikk a hibáival, hibás állításaival ugye az óta sem került le - ebből is levonhatnánk következtetéseket...)

Hogy a hozzászólók között akad, aki nem túl hízelgő véleményét fejtette ki a GP Hungary felé? - nos, ez már az ő véleményük, az ő nevük alatt és azt hiszem, jogukban áll leírni, hogy mit gondolnak.

Nekem minden esetre semmiféle ellenérzésem nincs az oldallal kapcsolatban, ezt azért leszögezném.

Ez így rendben van akkor. :) Sajnos ez ellen a hülye ellen (nem tudok már mit mondani) túl sok mindent nem tudok tenni, próbáljuk néha leállítani, nem túl sok sikerrel. És az a gond, h a sok fiatal meg megy utána, mint egy félisten után.

Korábban is voltak vele kapcsolatban gondok ha jól tudom. Nekem annyi lenne a tiszteletteljes kérésem, hogy a jövőben se a GP Hungary-t sározzátok be, hanem Birkucot. Mert mi, a többi szerkesztők nem tehetünk arról, hogy van köztünk egy ilyen fazon... Ha meg most törölném Birkuc cikkét, akkor abból meg irtózatos nagy botrány lenne.
Elküldve: 2009. Augusztus 02. - 11:13:12

2009. Augusztus 02, 10:30
Válasz #31

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Már nagyon várom, hogy végre kiadjanak néhány PC-s ingame screenshotot, esetleg videót az új gameről!

Én Rfactor párti vagyok, de ha nagyot alkotnak kódmesterék, akkor át fogok nyergelni erre az új szimulátorra! Ennyi idő után nagyok az elvárásaim...

Remélem nem egy agyoneffektezett arcade játékot csinálnak, mint anno a Sony PS3-ra. Engem elsősorban nem a grafika érdekel, hanem a játék fizikája. Jó lenne ha közel úgy viselkedne az autó mint egy igazi versenygép. Én már nem tudom mit gondoljak fizikával kapcsolatban.. Az Rfactorhoz rengeteg F1 mod van és mindegyikben máshogy videlkednek az autók..

Igazából a Codemasters-nek hivatásos versenyzőt is kellene alkalmaznia a fejlesztések során, aki kontrollálja az autó mozgásának és viselkedésének a hitelességét.

Mert hiába ért egy programozó a szakmájához, attól még nem tudja, hogy hogyan viselkedik egy versenyautó a valóságban.


2009. Augusztus 01, 23:36
Válasz #30

K.Gyuri

  • Az F1 Game rajongói oldal szerkeszt?je
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 5
    • Profil megtekintése
    • Az F1 - The Game els? magyar rajongói oldala
    • E-mail
F1Andris: Köszi.

Adam Jonas: Nézd, a GP Hungary a cikkben csupán említés szintjén szerepel, semmiféle dehonesztáló jelző nem kíséri az oldal nevét. Csak annyira kapott szerepet az írásomban, amennyire a történetben játszott szerepe indokolta, vagyis hogy mégis csak a GP Hungary adott teret egy ilyen elfogult és torzításokkal teleszórt szerzeménynek.(Akarva vagy akaratlanul, teljesen mellékes, no és a cikk a hibáival, hibás állításaival ugye az óta sem került le - ebből is levonhatnánk következtetéseket...)

Hogy a hozzászólók között akad, aki nem túl hízelgő véleményét fejtette ki a GP Hungary felé? - nos, ez már az ő véleményük, az ő nevük alatt és azt hiszem, jogukban áll leírni, hogy mit gondolnak.

Nekem minden esetre semmiféle ellenérzésem nincs az oldallal kapcsolatban, ezt azért leszögezném.

2009. Július 31, 19:15
Válasz #29

Adam Jonas

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1036
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Huh, nagyon jó kis cikket írtál, és teljes mértékben egyetértek veled!
A modderek félnek, hogy a Codemasters most valami nagyot alkot, és akkor senkinek nem kellenek majd a modok, hanem mindenki egy közel tökéletes bugmentes hivatalos F1 game-el fog játszani...

 O0  http://f1.2009.gamedroid.hu/    O0

Csak ha kérhetem, akkor ebből légy szíves hagyd ki a GP Hungary-t, mert azon kívül, hogy Birkuc itt jelentette meg, az egész GP Hungary-nak nem túl sok közve van az ilyenféle dolgokban. Thx. :)

2009. Július 31, 18:40
Válasz #28

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Huh, nagyon jó kis cikket írtál, és teljes mértékben egyetértek veled!
A modderek félnek, hogy a Codemasters most valami nagyot alkot, és akkor senkinek nem kellenek majd a modok, hanem mindenki egy közel tökéletes bugmentes hivatalos F1 game-el fog játszani...

 O0  http://f1.2009.gamedroid.hu/    O0

2009. Július 31, 17:34
Válasz #27

K.Gyuri

  • Az F1 Game rajongói oldal szerkeszt?je
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 5
    • Profil megtekintése
    • Az F1 - The Game els? magyar rajongói oldala
    • E-mail
Valóban így van, de azért az oldalamon szenteltem néhány - talán keresetlen - szót ennek a témának. Lehet, hogy pusztába kiáltott szó a jelenlegi látogatottságom mellett, de akkor is meg kellett tennem.

2009. Július 29, 22:27
Válasz #26

Adam Jonas

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1036
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Ja igen Birkuc írta a Gphungary-ról másoltam be ide...

Birkuc finoman szólva is a "no comment" kategóriába tartozik. Nem kell neki mindent elhinni, amit elhint....

2009. Július 28, 20:00
Válasz #25

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Amúgy egyetértek  K.Gyuri! A Codemasters profi programozói, grafikusai, szakemberei egészen biztos nagy durranásra készülnek, és egy pár tagú modder csapat akik hobbiból fejlesztenek nem vehetik fel a versenyt egy profi csapattal...

Persze nagy cégek is tudnak hulladékot gyártani, de sztem az F1 jogokra nagyon sokat vártak KÓDMESTERÉK, és az a céljuk hogy hosszú időre a Codemasters keze alatt szülessenek majd a jobbnál jobb szezonfeldolgozások! Ehhez az kell hogy az F1 rajongói elégedettek legyenek a látottakkal! Az F1 logóval nem lehet csak úgy "visszaélni" !

Szerintem a SONY-nak hiba volt anno odaadni a jogokat, PS-re nagyon gyatra játékokat hoztak össze, legalábbis nekem egyáltalán nem tetszettek...

2009. Július 28, 17:24
Válasz #24

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Ja igen Birkuc írta a Gphungary-ról másoltam be ide...

2009. Július 28, 17:13
Válasz #23

K.Gyuri

  • Az F1 Game rajongói oldal szerkeszt?je
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 5
    • Profil megtekintése
    • Az F1 - The Game els? magyar rajongói oldala
    • E-mail
F1Andris, ezt a cikkszerűséget honnan idézted? Mert süt belőle a Codemasters megvetése és az, hogy a modder scene egyszerüen retteg egy hivatalos F1 játéktól. Tény, hogy a Codemasters sokat késik a PC-s változattal, ez azonban még semmiféle okot nem adhat arra, hogy kételkedni kezdjünk a játék minőségében. (Vagy látott már belőle valaki akár egy másodpercnyit is?) Szerintem az amatőr modderek joggal sopánkodhatnak, hiszen ha megnézzük a mostanában divatos modokat - rFactor illetve F1 Challenge modok - akkor láthatjuk, hogy azok közül még mindig csak elvétve van 2009-es idényt feldolgozó produkció, ami pedig van, az felettébb hiányos. (Ez esetben pedig talán előbb a saját portájukon nézzenek körül és aztán vádolják a Codemasters-t azzal, hogy nem képesek aktuálisak lenni.)

Itt van pl. az F1RL, amivel napi szinten játszok, gyakorlok. Rendkívül sok hiányossággal küszködik, egyáltalán nem reális - példa erre: általában a pályák hivatalos rekordjait néhány kör után sok-sok másodperccel lehet alázni, ami egy szmiulátornak nevezett játékban legalábbis érdekesnek nevezhető -, a szingli versenyek pedig csapnivalóan rosszak. De még sorolhatnám, eleve az rFactor hiányosságait, vagy az F1RL félkész, összecsapott mivoltát.

Csak azt akarom ezzel mondani, hogy az ilyen cikkek csak egyetlen dologra alkalmasak: Az alaptalan rosszhír keltésre, melyet adott esetben a féltékenység is szülhet.

Szerintem nem kérdéses, hogy az F1 - The Game egy szinvonalas játék lesz. Nem tudom, mennyire lesz szim, vagy árkád, de hogy a jelenlegi modderek munkái nem fognak tudni versenyezni egy komoly, profi, hivatásos fejlesztőcsapat munkájával, az egyértelmű. Amennyiben a cikk nem tud mást felmutatni, mint a modderek félkész, összecsapott, hináyos, és a szimulátorságtól messze eső modjait, illetve a Codemasters-el kapcsolatos rosszindulatú és megalapozatlan feltételezéseket, úgy a cikk írója csak lejáratja magát azok előtt, akik gondolkodnak...
Elküldve: 2009. Július 28. - 16:50:21
Ahh, közben rákerestem az interneten, ezt a szösszenetet Birkuc írta. Ennek tudatában nincs mit hozzátennem ehhez az egészhez, az utolsó szóig csak őt minősíti ez a "cikk". (Bocs a két egymás utáni hozzászólásért, de ezt fontos infónak tartottam.) Azt hiszem, a saját oldalamon megfelelő módon reagálok erre a felháborító írásra.

2009. Július 28, 06:05
Válasz #22

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Nagyon remélem, hogy egy kifogástalan grafikájú, élethű hangokkal és fizikával ellátott game fog kikerülni a boltok polcaira. Fontos, hogy jó hangulata legyen, és remélem a multiplayer része is jó lesz...

Én ennyi idő után valami forradalmian nagy újításra is számítok! Nem elégszem meg egy szimplán jó játékkal! :)

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek