Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Räikkönen is a McLaren ellen vallott  (Megtekintve 1685 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Szeptember 17, 10:34
Válasz #3

tapaty

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 554
  • f?szakács
    • Profil megtekintése
    • E-mail
AtyaIsten!!! Mi fog még itt kiderülni??!!
Egy biztos, a HONDA mostanában nem kémkedett, mert ilyen sz*r éve nem volt tán még sosem.
Vagy lehet, hogy rossz helyen keresgélt? ;)
Hungarian Rubens Barrichello Fansite
http://www.barrichello.eu

2007. Szeptember 14, 20:08
Válasz #2

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Ez igen, nem néztem volna ki belőle! Előbb Coulthardból! Én sajnálom Ron Dennist, ez már nekem is sok lenne! Az év végére összeroppan, mert még lesz egy nagy meccse Alonsoval!
Végülis az összes csapat szerintem próbálkozott lehallgatni a másikat! Hülye aki nem próbálta! Ez a kémügy soha nem fog lezárulni, mert vannak még kémek, csak ők nem buknak le! :secret:


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2007. Szeptember 14, 19:30
Válasz #1

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Nemcsak a McLaren-Mercedes versenyzői, de Kimi Räikkönen is vallomást tett a FIA csütörtöki tárgyalásán, amelyen elmarasztalták a wokingi csapatot a „kémügyben" betöltött szerepe miatt.
A Ferrari finn versenyzője írásban küldte el vallomását az ülésre. Ebből kiderül, hogy a McLaren 2002 és 2006 között módszeresen lehallgatta a Ferrari rádiókommunikációját.

A vádat felolvasták a csütörtöki ülésen Ron Dennisnek, aki a beszámolók szerint ezután hosszú percekig nem jutott szóhoz...


Forrás: Formula.hu


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek