Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Dühöngő  (Megtekintve 47363 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. November 13, 07:45
Válasz #133

speci

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1032
    • Profil megtekintése
Márti...tavaly Hamilton volt terítéken, most meg Kimi. zavaró, de ez mindig így van.  :)
azelőtt meg Alo volt a "rossz" fiú.

Replikán ne dühöngjetek...ne vegyetek tudomást róla, ne válaszoljatok rá, bármit is ír, míg meg nem változik és nem kér bocsánatot...ennyi.  ;) vagy megszokik, vagy megszökik!  :)

2009. November 12, 21:53
Válasz #132

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Na basszus Tina itt hagyott minket! Most kicsit ideges vagyok és szomorú, és látjátok Adam is tök jól leírta, hogy Replica vegye már észre magát, de semmi jele. És még arra sem vette a fáradtságot hogy megköszönje hogy törzstag lett ,akit mi kineveztünk azok mind megköszönték mert ez így illő, de Replica még az se mondta bú vagy bá. Na hát ő ilyen ember, így is kell kezelni. És tényleg nem az a baj, hogy a véleményét írja le, csak az hogy hülyének nézi az embert, engem ez húzz fel.

Köszi Laszmen a off-os dolgot, akkor végül is tudtam, de végül is... na mindegy hagyom.

Tina, te meg légyszíves gyere vissza, én egyáltalán nem haragszok rád főleg ez a moderátoros dolog miatt sem, mert nincs miért. Remélem elolvasod és rájössz nem ér ennyit ez az egész, hogy ne legyél már fórum tag, ezzel is csak Replica járt jól, most aztán nagyon boldoggá tettük őt. Legalább mi Kimisek tartsunk össze, meg a normális fórumozók, mert hála istennek itt normális, rendes, jó fej fórumozók vannak, kivéve tudjuk ki! Szóval Tina az én kedvemért gyere vissza.

: 2009. november 12. - 21:20:55
Ja ha már dühöngő, akkor elmondom hogy nagyon de nagyon nem jó ez így ami itt az f1 ben folyik. Nem elég hogy a kedvencemet leminősítik mint egy senkit, és minden nap csak fikázzák, ráadásul ha a mercihez megy az sem jó, de ha nem, az se. NEM NEM NEM NEM. Miért kellett így végződnie, miért kellett így, miért, basszus miért. Tönkre csesztek mindent, utálom őket ezt soha sem bocsátom meg azoknak akik ezt művelték. Én nem akarom hogy ennyi legyen, elveszik tőlem amit annyira szerettem, amiért rajongtam, és kitépnek egy darabot a szívemből, és ez rohadtul fáj. Persze egyszer mindennek vége van, csak nem így képzeltem, mert én utálom az igazságtalanságot, és ez az. És az a rohadt pénz is benne van., minden más fontosabb mint az emberi érzések, hányinger. Nagyon bántanak ezek, és ahoyg állnak a dolgok se hogy sem lesz jó, sajnos így is úgy is kést döfnek a szívembe amit még jól meg is forgatnak, hogy még jobban fájjon!
Lehet túl érzékeny vagyok sőt biztos, de én ilyen vagyok nem bírom elviselni az igazságtalanságot, főleg ha olyas valakit bántanak akit kedvelek!


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2009. November 12, 00:22
Válasz #131

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Teljesen egyetértek mindenkivel.

Tina: Senki se hibáztatott téged semmiben. Nagyon örülünk, hogy aktív vagy, nem követtél el semmit. Remélem meggondolod magad.

Replica-nak máshol is meggyűlt már a baja. Eléggé ismert fórum. :)

2009. November 11, 22:00
Válasz #130

Adam Jonas

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1036
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Egyébként teljes mértékben egyetértek veletek. Tudom, milyen sz*r az, amikor írsz bármit, s mindig jön rá a fikázás... Egy másik fórumon (egy online szimulátoros bajnokságon) már átéltem hasonló dolgokat én is, amikor tök mind1 volt, hogy mit írtam, az illető ígyis-úgyis megkritizálta - méghozzá elég keményen, letojva nagy ívben azt, hogy esetleg egy olyan dolgot/személyt fikázott le, aki másnak a kedvence.  Sajnos vannak ilyen emberek, jó párszor én is felcsesztem az agyam rajta, de aztán rájöttem, minek? Nekem attól nem lesz jobb, ha felidegesítem magam, mert a másik úgyse fog bocsánatot kérni vagy ilyesmi, ráadásul neki ezzel lehet örömet szerezni, ha ideges állapotba lát. Aztán azóta úgy döntöttem, hogy 1-2 embernek nem adom meg ezt az örömöt. ;)

Replica!

Ne értsd félre a dolgot, nekem egyáltalán nincs veled bajom, sőt, az jó dolog, ha van véleményed, ami ráadásul nem feltétlenül egyezik a másokéval, de ezeket a megnyilatkozásokat kérlek úgy tedd, hogy más számára ne legyen sértő. ;) És hangsúlyozom, nem azzal van a gond, hogy nem ugyanaz az a véleményed, mint a többieké (sokszor egyébként én is másképp látok sok dolgot, mint a többiek) de ez sztem így is van rendjén, hiszen emberek vagyunk, Irtó unalmas lenne a világ, ha mindenkinek ugyanaz lenne a véleményed. :) Csak egy dolgot meg lehet kétféleképpen is fogalmazni: úgy, hogy nem sértesz meg vele másokat, meg úgy, hogy másokat megsértesz vele. Na, a jó az lenne, ha az előbbi fogalmazásmódot használnád a jövőben. :) ;)

Szóval nyugalom emberek, mindenki higgadtan, a másik véleményét/kedvencét tiszteletben válaszoljon a hsz-ek sokaságára. :)

Béke Veletek, ifjú padawanok! :D

2009. November 11, 21:41
Válasz #129

Pepee

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1325
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mclaren-Mercedes
  • Kedvenc pilótád: Lewis Hamilton
Bocsi,hogy beleszólok csak azért egy kicsit engem is zavar már a dolog.Replicával az a baj,hogy túlságosan elfogult...nem lát mást csak Massát.Nyíltan kritizálja Kimi..oké egyszer kétszer van ,hogy én is lekritizálok valakit..de nem ilyen durván.
Tök mind egy milyen téma van,ő szóba hozza Kimit és provokál titeket Kimiseket...néha már nekem is felhúzza az agyamat,és nehezen uralkodok magamon.
Tudom borzasztó nehéz nem oda figyelni rá...mert amikor én is olvasom,hogy szidják más fórumokon Lewist bennem is felmegy a pumpa.
Ez egy jó kis fórum kár lenne ilyenekkel elrontani.
Tina ne figyelj Replicára...most azért ne te, ne gyere már a fórumra. :)


2009. November 11, 21:36
Válasz #128

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Teljesen egyetértek Márti!

Én már régóta figyelgettem Raplica kommentjeit, és azt vettem ki belőlük (mint te is Márti) hogy csak hergelni akar minket, és ezek a piti Kimis cikkek bizonyítják, amik engem hidegen hagynak, sőt, akár milyen negatív vélemény Kimiről hidegen hagy!
Én itt nem letámadni akarok senkit sem, főleg nem Raplikát, ne értse félre, nem hiszti képen, de ha szórakozni akar, akkor azt otthon a paplan alatt tegye :)


Márti! Az Off-olás azt jelenti, hogy témába nem illő hsz-eket ír oda a felhasználó, röviden ennyi, és az hogy szóltam hogy ne szemeteljék tele a Kimis alfórumot, azt jogosan tettem, mivel ott is kezdődött a vita, és legalább a Kimis rész ne legyen szennyezve az ilyenekkel, semmi rossz szándék nem volt bennem..:)


2009. November 11, 21:28
Válasz #127

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Bocs Márti, nem akartalak bántani a modis résszel, ki is ment a fejemből h Te az vagy!
Kérlek ne vedd magadra!
Elöntötte az agyamat egy két dolog!
De nem baj, én nem fogom lealacsonyítani a fórumot tovább!
További jó forumozást nektek!
Örültem h eddig itt lehettem! :)
(ja azért egyszer egyszer bekukk majd)

2009. November 11, 21:19
Válasz #126

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Na most akkor kapok a moderátori rangomra, le leszek minősítve! Viccet félre téve, sajnos Replica direkt csinálja, ezt élvezi azért rak be ilyeneket mind Kimi rágja a körmét, nikotin függő, meg ami Kimit minősíti le cikkeket. Amúgy tudom én hogy rohadt nehéz nem reagálni a szapulására, én sem bírom néha megállni és válaszolok rá, mikor tudom felesleges és csak röhög rajtam, de hát mit tehetek az igazságérzetemet nem tudom palástolni. És Replica csak a rosszindulatú cikkeket rakja be Kimiről ahol leminősítik, és ez nekem is nagyon fáj, ebben az éveben csak védekező pozícióban voltam, és ilyen ritkán fordult elő, nem volt olyan cikk ami pozitív volt Kimiről. És látod Replica ezt élvezi, hogy nekünk úgymond fájdalmat okoz. Amúgy ezt már leírtam neki hogy nézzen már magába, a Kimi drukkereket nagyon lenézi és ezerszer elmondtam neki nem minden Kimis alpári, minőségtelen, megkeseredett, de ő csak azért is lenéz úgymond, hiába tagadja úgy érzem, végül is ha Kimit lenézi akkor minket miért is ne!
Amúgy engem nem zavar az offolás, nem is értem, miért mondják állandóan off, azt hiszem tőlem egyszer sem hallótatok  off szót. Hát akkor cole minősítsen le, nem zavar, de én nem fogok törölgetni, végül is ez egy fórum, amúgy is pangunk és nincs kivel megbeszélni csak veletek, mert titeket is érdekel az f1. Legalábbis nálam így van, csak veletek tudok, és ha már az sem lesz mert nem lehet offolgatni akkor bedilizek. Meg valaki megmagyarázza mikor van egy témában off! Tudom szőke vagyok de mondom nem értem!
Jó azt értem, hogy ha a témától eltérünk, de mégis csak f1-ről beszélünk tovább csak lehet más személyről.
A lényeg 10-ig elszámolni mikor Replica szapulja Kimit, meg a drukkereket! ha nem megy akkor írjunk a dühöngőbe, bár ez csak őt boldoggá teszi, akkor inkább ne!



"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2009. November 11, 20:54
Válasz #125

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
De miért szól erről? Mert te sem engedsz, reagálsz a provokációra, ennyi a történet!
Raplica jót nevet rajtad, mert elérte azt, amit akart, te hagyod magad provokálni!
Én is, Márti is, te is Kimi rajongók vagyunk, de Márti is és én is tudjuk hogy nem szabad a provokációra reagálni! :)
Hagy mondja, ha akarja, te tudod hogy nem igaz..ha felidegesíted magad, és vissza írsz neki, ezzel azt éred el, hogy még jobban csinálja, mert tudja hogy felcsesz vele téged!
Ez egy fórum,benne van a pakliban a vita, ezzel nincs is baj, nem egyezhet mindenki véleménye a másikkal, ezért lehet megbeszélni, de amit ti csináltok, az már övön aluli!:)


Tehát,ha rám hallgatsz szarsz rá mit mond, már bocsánat a kifejezésért! :)



2009. November 11, 20:43
Válasz #124

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Na akkor itt vagyok!
Nehéz ugy nem tudomást venni a dolgokról, ha állandóan Kimi gyepálásáról szól a fórum!Mindenki kivédi a kedvencét!Hát én is...
És ugy mellesleg nem én kezdem álltalában az offokat (mégis én viszem el a balhét, kérek elnézés stb) Más meg folytatja, nyugodt lelkiismerettel....
Nem tudom...de lehet a moderálás lenne a kulcs a dolognak!
Vagy fogalmam sincs!
De nekem ebből már elegem van!
Sziasztok!

2009. Július 29, 11:36
Válasz #123

Freedom

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • GP2 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 320
    • Profil megtekintése
Értem  :)

A valaha élt legjobb Forma 1-es pilóta!

2009. Július 29, 00:34
Válasz #122

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Nem tévesztettem el, csak nem akartam tele offolni a Piquet és Briatore is bekeményít topikot :)
De már lényegtelen az ügy..

2009. Július 29, 00:32
Válasz #121

Freedom

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • GP2 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 320
    • Profil megtekintése
Ezt kinek írtad Laszmen?

Nem tévesztetted el a topikot  :D

A valaha élt legjobb Forma 1-es pilóta!

2009. Július 28, 22:00
Válasz #120

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Ez a baj hogy csak jó lenne, de nem lesz... :-\ :cray_:
Elküldve: 2009. Május 12. - 21:31:46
Szóval anno megvolt az oka hogy Hami "jobb" volt, Alonsohoz sehol nincsa kis Hamid, ezt én mondom, nem rossz pilóta, de Alonso más kategória! ;D

2009. Május 12, 21:48
Válasz #119

Freedom

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • GP2 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 320
    • Profil megtekintése
.... miért nem alakítanak egy másik "verseny kategóriát"olyan mint az F1, csak más néven,Bernit meg le nyugdíjaztatni..
Tökéletesen igazad van, ugyanezt írtam egy másik topikban is.
Jó lenne, ha végre a saját útjukat kezdenék járni a csapatok. Szerintem sírva kérne bocsánatot Bernie. Márcsak ezért is megérné  :D

A valaha élt legjobb Forma 1-es pilóta!

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek