Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Lewis Hamilton  (Megtekintve 105613 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2010. Március 03, 12:08
Válasz #357

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Kíváncsi leszek ki lesz Lewis menedzsere.Ha nagy lennék és jártam volna olyan iskolába ahol ezt tanítják még én is elmennék a menedzserének. :D

Pepee vagy tudod, amit csütörtökön fejtegettünk, h Nikole, meg a menedzser téma!
Rákoccant Faterra, aztán így szépítik a dolgot!  :D

Na jó, persze csak viccelek!  ;)
: 2010. március 03. - 08:13:56
Mika Häkkinen vagy Martin Brundle lehet Lewis Hamilton új menedzsere?

Ahogy arról tegnap beszámoltunk 2008 világbajnoka új menedzsert keres, aki átveheti az eddig édesapja által betöltött szerepet.

Elképzelhető hogy a brit versenyzőnek Mika Häkkinen vagy Martin Brundle lesz a képviselője.

Hamilton tegnap elmondta, hogy nem sieti el a döntést, ameddig pedig nem talál megfelelő embert csapata, a McLaren segíti majd.

Persze a médiában egy nap is elég volt ahhoz, hogy elkezdjenek repkedni a nevek. Egyesek szerint a legnagyobb esélyes a korábbi McLaren versenyző, a kétszeres világbajnok Mika Häkkinen lehet.

A finn egykori versenyző illetve egykori menedzsere Didier Coton, Monacóban alapított sport menedzsment céget, az Aces Group-ot, amit a francia szakember vezet.

„Lewis-tól és a csapatától függ. Ott jól bánnak vele. Azonban ha megkérnének, hogy segítsek, érdekelne a lehetőség.” – mondta Didier Coton.

A brit Daily Mail szerint Hamilton és Häkkinen jó kapcsolatot ápolnak, így papíron jól együtt tudnának működni.

A lap szerint a másik nagy esélyes a David Coulthard pályafutását is egykoron egyengető Martin Brundle. A szintén egykori McLaren versenyző megkeresésekor cáfolta, hogy már elkötelezte volna magát, de azt nem tagadta, hogy ő is versenyben van.

A menedzser ügy nem csak Hamilton-t érinti. Állítólag a hétszeres világbajnok Michael Schumacher is búcsút int Willi „Mister 20%” Weber-nek. Helyét a német versenyző szóvivője, Sabine Khem veheti át, aki sem cáfolni, sem megerősíteni nem kívánta a hírt.
_________________________________________________________________________________

Hát jó, h ilyen hamar elkezdtek találgatni :) A fene gondolta volna! :D
Nem bánnám, ha Mikat láthatnám, de nem így képzelném el!
De, ha egykori kedvencről van szó, félre kell tennem a büszkeségem, és lenyelnem a békát!
Persze ez csak találgatás.....

2010. Március 03, 00:08
Válasz #356

Adam Jonas

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1036
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Kíváncsi leszek ki lesz Lewis menedzsere.Ha nagy lennék és jártam volna olyan iskolába ahol ezt tanítják még én is elmennék a menedzserének. :D

Sztem az egész hátterébe (mármint h Hamiltonnak most már nem a faterja a menedzsere) az áll, hogy Hamilton apuka talált egy fiatal srácot, akinek elkezdte egyengetni az útját. Aztán Lewis vagy besértődött, vagy nem tudom. :)

2010. Március 02, 23:37
Válasz #355

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Flavio Briatore? :DD

2010. Március 02, 21:05
Válasz #354

Pepee

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1325
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mclaren-Mercedes
  • Kedvenc pilótád: Lewis Hamilton
Kíváncsi leszek ki lesz Lewis menedzsere.Ha nagy lennék és jártam volna olyan iskolába ahol ezt tanítják még én is elmennék a menedzserének. :D


2010. Március 02, 14:23
Válasz #353

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Hamilton, és Scherzinger újra együtt! Jöhet az esküvő!

A McLaren-Mercedes pilótája, Lewis Hamilton nem bírta sokáig az énekes Nicole Scherzinger nélkül.

A két sztár ismét együtt, és már az esküvőjüket tervezgetik.

Nem is oly rég arról számolhattunk be Önöknek, hogy Lewis és Nicole hivatalosan is szakított egymással.

A versenyző, és a Pussycat Dolls együttes frontembere Hollywood-ban jártak vásárolni, ahol kiderült, már az esküvőt tervezgetik.

: 2010. február 23. - 20:42:56
Lewis Hamilton új menedzsert keres

Az Autosport információi szerint Lewis Hamilton karrierjét a jövőben már nem édesapja fogja egyengetni.

2008 világbajnokának édesapja visszább lép, Hamilton pedig új menedzsert keres. Ameddig nem talál megfelelőt, a McLaren segít intézni az ügyeit.

Lewis Hamilton és édesapja Anthony Hamilton párosa hosszú évek óta megtörhetetlen. Az édesapa az első gokart versenyektől egyengette fia útját. Azonban minden jónak vége van egyszer, a két Hamilton megegyezett abban, hogy változtatnak kapcsolatukon.

„Már 25 éves vagyok. Azt hiszem elkerülhetetlen volt az, hogy egy bizonyos ponton változtatnunk kell. Az elmúlt években is keresgéltünk, hogy tud-e valaki segíteni nekünk szponzorok, vagy bármilyen más téren. Azonban én valahogy sosem éreztem kényelmesen magam mással.” – kezdte Lewis Hamilton.

„Akkoriban szerettem, hogy az édesapám volt a menedzserem, hogy ő gondoskodik bizonyos dolgokról, mert bízom benne.”

„Más menedzserek csak alkalmazottak. Az édesapám pedig az édesapám. Tudom, hogy mindent jó indokkal tesz, teljes szívemből bízom benne.”

„Azonban ezalatt az idő alatt is beszélgettünk arról, hogy valaki mást is bevegyünk a képbe. Valahogy viszont sosem voltunk elég magabiztosak, hogy ezt megtegyük. Most azonban eljutottunk oda, hogy meg tudjuk tenni ezt a lépést.”

„25 éves vagyok, a magam ura. Már egy ideje a Forma-1-ben szerepelek, azonban erre nem lettem volna képes az édesapám nélkül. Fantasztikus munkát végzett.”

„Most az érdekel nagyon, hogy milyen amikor az édesapám csak az édesapám. Szeretnék egy menedzsert, aki az összes stresszes járó feladatot és egyéb dolgokat elvégez. Az édesapámmal meg apukás dolgokat akarok csinálni. Meg akarok vele inni egy sört. Szeretnék bowlingozni menni vele, szeretnék nyaralni vele.”

„Mivel mindig is az édesapám volt a menedzserem, mivel mindig ő dolgozott az üzleti ügyeken, nem volt lehetőségem erre a kapcsolatra, mióta kissrác koromban távirányítású autókkal versenyeztünk. És akkor is csak a szórakozás kedvéért.”

„Ezt szeretném, így lesz egy új menedzserem. Az édesapám segíteni fog a váltásban, a kiválasztásban is, de csak úgy mint az apukám.”

„A jó dolog az, hogy még három évig biztosan itt leszek a McLaren-nél. Az apukám nélkül nem lehetnék ebben a helyzetben. Azonban a McLaren-nel olyanok vagyunk mint egy család. A srácok rengeteget segítenek nekem, így nem kell kapkodnom a menedzser választással. A megfelelő lépést akarjuk megtenni a megfelelő időben.”

„Egyik nap apukán küldött egy sms-t és azt írta, hogy nagyon jó lesz otthonról a kanapéból nézni a Forma-1-et. Ezt legutóbb még kicsi koromban tehette meg, így új tapasztalat lesz ez neki. Pihenhet és remélhetőleg büszke lesz.”

„Szeretném ha tudná mindenki, hogy mindig az édesapám lesz. Remek dolgokat ért el ő is a karrierjében, majdnem hogy híresebb mint én. Mindenkivel akivel találkozok azt mondja:„Üdvözlöm édesapádat.” Nem engem üdvözölnek. Ez pedig nem fog megváltozni.”

2010. Február 22, 17:33
Válasz #352

Ivancia

  • F1 Challenge Fan
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2509
  • KC23!
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Ferrari
  • Kedvenc pilótád: Karun Chandhok

: január 23, 2010, 09:53:36 am
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=wrVJF9Nlw-Y" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=wrVJF9Nlw-Y</a>
?Minden tiszteletem Chandhok-é, egy kedves srác. Látok annyit benne, ami elég egy világbajnoki címhez? Nos, ezt majd az idő eldönti. Ennek a történetnek még jó vége is lehet, de egyelőre nem tud autóhoz jutni.?
Eddie Jordan

2010. Január 11, 20:05
Válasz #351

Pepee

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1325
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mclaren-Mercedes
  • Kedvenc pilótád: Lewis Hamilton

Na ebből is vajon mennyi igaz? Ubiszezon? :)

Múltkor is azt mondták,hogy szakítottak utána pedig még is cáfolták.Szóval én akkor hiszem ha majd Lewis mondja. :D


2010. Január 11, 11:28
Válasz #350

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Vége! Lewis Hamilton és Nicole Scherzinger szakítottak!

A Formula-1-es pilóta, és a popsztár szóvivője hivatalosan is megerősítette, a két sztár külön utakon folytatja.

A jövőben mindketten maximálisan saját karrierjükre akarnak koncentrálni.

Tavaly az elsők között számolhattunk be arról, hogy a 2008 világbajnoka, és a Pussycat Dolls frontembere szakított egymással. Akkor ezt a pár cáfolta.

Nos, immáron hivatalos, Hamilton és Scherzinger már nem egy pár.

„Úgy döntöttek, hogy külön utakon mennek tovább. Mindketten teljes mértékben karrierükre akarnak koncentrálni, és a jövőben szoros barátság lesz közöttük.” – erősítette meg a szóvivő.

A 25 éves pilóta, és a hawaii szépség még 2007-ben az MTV Europe Awards-on Münchenben gabalyodott egymásba.

Rengeteg olyan pletyka látott napvilágot, miszerint a két sztár össze fog házasodni, de végül ez nem történt meg.
___________________________________________________________________________

Na ebből is vajon mennyi igaz? Ubiszezon? :)

2010. Január 07, 19:51
Válasz #349

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Le tudjátok tölteni ott a "more info" fület ha lenyissátok, akk lehet tölteni :)

2010. Január 07, 17:51
Válasz #348

Pepee

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1325
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mclaren-Mercedes
  • Kedvenc pilótád: Lewis Hamilton
Ez komoly  :D
És ki az előadó?  :)
Nem a P. Dolls  ::-)

Nem tudom ki írta ezt a dalt de nagyon ott van  :) :D
Nicol nem írt neki dalt... :D
: 2009. november 06. - 14:59:50
Lewis egyetlen állandó szurkolójaként kívánok neki boldog 25. szülinapot. :king: :cheerful_h4h:


2009. November 06, 14:51
Válasz #347

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Ez komoly  :D
És ki az előadó?  :)
Nem a P. Dolls  ::-)

2009. November 06, 14:44
Válasz #346

Pepee

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1325
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mclaren-Mercedes
  • Kedvenc pilótád: Lewis Hamilton
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=d6opMZBux1w" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=d6opMZBux1w</a>

találtam Lewis-ról ez zenét nekem tettszik... :D


2009. November 03, 18:44
Válasz #345

Jack

  • **
  • Információ Nem elérhető
  • Gokart versenyző
  • Hozzászólások: 52
    • Profil megtekintése
Ahha amikor 2007-ben Kimi lett a vb.Viszont tavaly  Massát sajnáltam.

2009. November 03, 18:43
Válasz #344

Pepee

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1325
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mclaren-Mercedes
  • Kedvenc pilótád: Lewis Hamilton
Nem inkább az ő élete legszebb napja?  ???

De neki is,de én nagyon boldog voltam  :)...gondolom mikor a kedvenced VB lett bár nem tudom ki a kedvenced  :D boldog voltál...vagy nem? :D


2009. November 03, 18:36
Válasz #343

Jack

  • **
  • Információ Nem elérhető
  • Gokart versenyző
  • Hozzászólások: 52
    • Profil megtekintése
Nem inkább az ő élete legszebb napja?  ???

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek