Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Fernando Alonso  (Megtekintve 53626 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2010. Május 20, 20:49
Válasz #107

allwheeldrive

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 4
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Végre egy jó pilóta Raikonen után :)

2010. Május 09, 00:50
Válasz #106

Chidori

  • ***
  • Információ Nem elérhető
  • Forma 3000 versenyző
  • Hozzászólások: 199
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Idézet
Ezt a mesét ti írjátok, hogy ezzel magyarázzátok a bizonyítványt.

Idézet
A finn meg a motiválatlanságra fogta a verést, nem először hallottunk ilyet.

Hmm.

Na jól van replica, én befejeztem. A legszomorúbb, hogy a te agyad rugója még mindig Kimire jár, pedig maszatka idei teljesítményén kellene mammognod és azt kellene inkább magyaráznod. Sértett vagy, próbálsz belekötni egy ex Forma1-es pilótába, Alonsoba már nem is tudsz, mert tudod, hogy nem lehet. Inkább felemlegeted azt az egy évet ahol Massa jobb tudott lenni Kiminél (igaz szart sem, ISMÉTLEM szart sem ért el vele). Ideje lenne a biciklidet arrébb tolnod, lejárt lemez vagy. Te is és Massa is. Majd 3 év múlva, amikor Massa Lotus vagy a Virgin kocsiban ül, akkor is ő lesz nála a téma és próbálod úgy beállítani őt mint a Messiás? Akkor is mosdatni fogod? Nagyon koszos már, nem lesz örökre szappan szaga neki sem.  :)

2010. Május 08, 21:53
Válasz #105

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Nem én mondom ezt, ha nem vetted volna észre, hanem chidori, vele beszéld meg.

Cavinton Replica!

"3 pole és 2 győzelem egy Schumi mellett szép eredmény úgy, hogy 2. sz. versenyző volt. A finn meg a motiválatlanságra fogta a verést, nem először hallottunk ilyet."

Nem én vok a hülye, hanem te nem tudsz akkor fogalmazni, mert ebben egészen máshogy írtad!
Az én értelmezésem szerint, ez azt jelenti, hogy Kimi azzal takarózott, azért nem megy neki, mert motiválatlan!---> Nos ilyenről az életben nem hallhattál, csak azért!

Na jóccakát, nem erőlködöm itt veled, mert még rosszul alszom éjszaka!

2010. Május 08, 21:42
Válasz #104

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Látod, látod már megint csúsztatsz, ferdítesz.

Ilyet nem mondott, más kérdés, hogy az volt. Ha Kimi igazán odafigyelt volna és kellőképpen hajtotta volna magát (és az autót) akkor Massa bizony mögötte lett volna, mint ahogy eddig minden csapattársa mögött is volt. ő nem tényező.
Ezt a mesét ti írjátok, hogy ezzel magyarázzátok a bizonyítványt. Hogy is van ez a motiválatlanság? A finn 2008 első 4 futamából kettőt megnyert, majd ez olyan sokkot jelentett neki, hogy Monacotól kezdve motiválatlanná vált?! ;D
Ennek köszönető a Spa-i, Szingapuri palánkozás is? A Sutil kilökés? Ki veszi ezt be? :)
Meg aztán 2009-ben is motiválatlan volt, amikor fél év alatt 12 pontot kapott Massától, ugye? :)
: 2010. május 08. - 21:40:21
Nos, Kimi sosem vallotta magát motiválatlannak, esetleg több soron hallhattad ezt nagyszerű kommentátoraink szájából!

Pláne nem fogta a vereségét senkire és semmire(Kimi mindig elismerte ha hibázott).... Kérlek szúrd már be ezt mikor olvastad Kimitől! De szó szerint nevezze magát motiválatlannak, ne olyat amiben csak te forgatod ki a szavát, mert az nem ér semmit se.
Nem én mondom ezt, ha nem vetted volna észre, hanem chidori, vele beszéld meg. Hantázik, vagy ezzel magyarázza a bizonyítványt.
: 2010. május 08. - 21:41:33
Ha Kimi igazán odafigyelt volna és kellőképpen hajtotta volna magát
Ezek a kimis gyönygyszemek, ezeket imádom. :)

2010. Május 08, 17:33
Válasz #103

Chidori

  • ***
  • Információ Nem elérhető
  • Forma 3000 versenyző
  • Hozzászólások: 199
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Idézet
A finn meg a motiválatlanságra fogta a verést

Látod, látod már megint csúsztatsz, ferdítesz.

Ilyet nem mondott, más kérdés, hogy az volt. Ha Kimi igazán odafigyelt volna és kellőképpen hajtotta volna magát (és az autót) akkor Massa bizony mögötte lett volna, mint ahogy eddig minden csapattársa mögött is volt. ő nem tényező.

2010. Május 08, 17:12
Válasz #102

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
A finn meg a motiválatlanságra fogta a verést

Nos, Kimi sosem vallotta magát motiválatlannak, esetleg több soron hallhattad ezt nagyszerű kommentátoraink szájából!

Pláne nem fogta a vereségét senkire és semmire(Kimi mindig elismerte ha hibázott).... Kérlek szúrd már be ezt mikor olvastad Kimitől! De szó szerint nevezze magát motiválatlannak, ne olyat amiben csak te forgatod ki a szavát, mert az nem ér semmit se.

2010. Május 08, 16:52
Válasz #101

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Kinek mi az alkotás.  ;D Én nem nevezném alkotásnak azt, hogy Schumacher mellett köztudottan ő töltötte be a törlőrongy szerepét, és hogy egy motiválatlan finn ellen egy évben jobb tudott lenni. Schumacher ellen alkottak már pilóták..jelen esetben Rosberg, de Massa nem. Ahogy érzed barátom.
3 pole és 2 győzelem egy Schumi mellett szép eredmény úgy, hogy 2. sz. versenyző volt. A finn meg a motiválatlanságra fogta a verést, nem először hallottunk ilyet.

2010. Május 08, 16:40
Válasz #100

Chidori

  • ***
  • Információ Nem elérhető
  • Forma 3000 versenyző
  • Hozzászólások: 199
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Kinek mi az alkotás.  ;D Én nem nevezném alkotásnak azt, hogy Schumacher mellett köztudottan ő töltötte be a törlőrongy szerepét, és hogy egy motiválatlan finn ellen egy évben jobb tudott lenni. Schumacher ellen alkottak már pilóták..jelen esetben Rosberg, de Massa nem. Ahogy érzed barátom.

2010. Május 07, 23:44
Válasz #99

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Nekem ugyan nem, de azt sem igen értem, hogy te már megint miért őt hozod fel. Ennyire fáj, hogy a "szánalmas" Kimi mellett sem tudott maszatka semmit sem alkotni? 3 név: Schumacher, Raikkonen, Alonso. Vajon több évnyi Ferraris pilótaként sikerül eredmény nélkül távoznia Massanak? Ciki kategória... Ha ez így lesz, mindenki rajta fog röhögni. I think... :secret: ;D
Schuamcher mellett többet alkotott, mint bárki. A finn mellett is, hiszen zsinórban két évben verte. Ezzel is alkotott. :)

2010. Május 07, 17:07
Válasz #98

Chidori

  • ***
  • Információ Nem elérhető
  • Forma 3000 versenyző
  • Hozzászólások: 199
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Idézet
Ennyire fáj még, hogy kirúgták a finnt?

Nekem ugyan nem, de azt sem igen értem, hogy te már megint miért őt hozod fel. Ennyire fáj, hogy a "szánalmas" Kimi mellett sem tudott maszatka semmit sem alkotni? 3 név: Schumacher, Raikkonen, Alonso. Vajon több évnyi Ferraris pilótaként sikerül eredmény nélkül távoznia Massanak? Ciki kategória... Ha ez így lesz, mindenki rajta fog röhögni. I think... :secret: ;D

2010. Május 07, 16:30
Válasz #97

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Szerintem meg már ekkor a jövő évi Ferrari felállásra hangolódtak.  ;) :mml:
Ennyire fáj még, hogy kirúgták a finnt? ;D

2010. Május 07, 16:03
Válasz #96

Chidori

  • ***
  • Információ Nem elérhető
  • Forma 3000 versenyző
  • Hozzászólások: 199
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Idézet
Alonzó csalással győzi le Kubicát!

Szerintem meg már ekkor a jövő évi Ferrari felállásra hangolódtak.  ;) :mml:

2010. Május 07, 11:27
Válasz #95

Paterson

  • #8 Fernando Alonso
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 36
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Alonzó csalással győzi le Kubicát!

Szánalom bajnok vagy.

2010. Május 06, 19:44
Válasz #94

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Hiába mondod szegénynek, ezt is megfogja neked magyarázni. :)

Ahogy megmagyarázta azt hogyan ment neki a Wroomon Alo Massanak  :whistle:  :D
És ezt egy videóval alá is támasztotta piszkosul  :2funny:

Ha emlékezetem nem csal... bár a hülyeséget jegyezni szoktam :) Strigulázom szépen  :blum:

2010. Május 06, 19:37
Válasz #93

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Mert aztán Kubica is nagyon zokon vette... ne ilyen bohóckodásos hóka-mókából indulj már ki, ahol egymást szívatják meg szórakoztatják a közönséget. :)
Hiába mondod szegénynek, ezt is megfogja neked magyarázni. :)

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek