Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Brazília, Interlagos 2009-10-18  (Megtekintve 44370 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2011. Március 16, 14:33
Válasz #137

levi98

  • Fernando Alonso 5
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1545
  • Fernando Alonso 5
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: Ferrari,Lotus Renault,Hispania Racing Team
  • Kedvenc pilótád: Fernando Alonso,Karun Chandhok, Robert Kubica, Heikki Kovalainen,Felipe Massa, Kamikaze Kamui Kobayashi :)
ez braziliára kellet volna tenni de mindegy
Go Fernando!

2011. Március 16, 03:04
Válasz #136

DannyBug

  • F1 Bug Team
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 662
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Lotus, Sauber
  • Kedvenc pilótád: Kimi Raikkönen, Robert Kubica, Kamui Kobayashi,
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=IjzVYiY4nIE" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=IjzVYiY4nIE</a>


2009. Október 22, 19:27
Válasz #135

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Természetesen. A fórum nagyon tetszik, színvonalas. Replicaval sincs bajom, de ezt a vitát jobbnak látom befejezni  :good:.
Oké rendben!  :)

2009. Október 22, 01:01
Válasz #134

Chidori

  • ***
  • Információ Nem elérhető
  • Forma 3000 versenyző
  • Hozzászólások: 199
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Idézet
Ugye azért fogsz még jönni a fórumra?

Természetesen. A fórum nagyon tetszik, színvonalas. Replicaval sincs bajom, de ezt a vitát jobbnak látom befejezni  :good:.

2009. Október 21, 19:35
Válasz #133

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Ugye azért fogsz még jönni a fórumra?

Ebből a szempontból, Én már rég itthagyhattam volna! ::-)

2009. Október 21, 19:29
Válasz #132

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Na drágáim, itt befejeztem. Tudnék válaszolni, reagálni, de nincs értelme. Erre mondják, hogy meddő vita. Mindenki a maga dolgát fújja... részemről ennyi volt ez a téma. Amúgyis már unom, hogy egy 2 évvel ezelőtt VB címet vitatunk és akarunk olyas valakinek odaadni, aki csak a negyedik lett abban az évben. Raikkonen már világbajnok, Massa még nem. Egy nap lehet, hogy az lesz, de lehet hogy sosem. Majd meglátjuk. További jó szurkolást és magyarázkodást.  :thumbsup:

Ugye azért fogsz még jönni a fórumra?

2009. Október 21, 19:28
Válasz #131

Chidori

  • ***
  • Információ Nem elérhető
  • Forma 3000 versenyző
  • Hozzászólások: 199
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Na drágáim, itt befejeztem. Tudnék válaszolni, reagálni, de nincs értelme. Erre mondják, hogy meddő vita. Mindenki a maga dolgát fújja... részemről ennyi volt ez a téma. Amúgyis már unom, hogy egy 2 évvel ezelőtt VB címet vitatunk és akarunk olyas valakinek odaadni, aki csak a negyedik lett abban az évben. Raikkonen már világbajnok, Massa még nem. Egy nap lehet, hogy az lesz, de lehet hogy sosem. Majd meglátjuk. További jó szurkolást és magyarázkodást.  :thumbsup:

2009. Október 21, 17:27
Válasz #130

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Én viszont erre írtam azt, amit. A rossz statot kijavítom, mert semmit nem ér.

Jó de hülyén jött ki az amit erre reagáltál!Báris ahogy én olastam..nem is függött össze!
Na mind1!
Ha rám hallgatsz, azt csinálsz amit akarsz! :)(Mivel eddíg is csak Kimit fikáztad)
Hiába, ezt megszokni nem lehet!Max nem reagálni rá!De azt az örömet csak néha adom meg! :D

2009. Október 21, 17:20
Válasz #129

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Most ki beszélt itt erről!?
Cole és én álltalánosságról beszéltünk a stastisztikákról!
Hogy te is azokkal jössz!Mi is!Na ez volt a lényege!Olvasd vissza!Nem kell messzire menni, csak néhány sorral lejebb!
Mi nem Kimiről beszéltünk!Vagyis legalábbis Én nem!
Én viszont erre írtam azt, amit. A rossz statot kijavítom, mert semmit nem ér.

2009. Október 21, 16:36
Válasz #128

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Miért kellett volna elfogadnom, hogy Kimi 2002-ben küzdött a vb címért, amikor nem úgy volt? :)

Most ki beszélt itt erről!?
Cole és én álltalánosságról beszéltünk a stastisztikákról!
Hogy te is azokkal jössz!Mi is!Na ez volt a lényege!Olvasd vissza!Nem kell messzire menni, csak néhány sorral lejebb!
Mi nem Kimiről beszéltünk!Vagyis legalábbis Én nem!

2009. Október 21, 16:28
Válasz #127

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése


Jah mivel a boxutcában szabályt sértett. Igen, igen..ez is műszaki hiba volt.


Egy buta szanály volt, amit azóta megváltoztattak. A csapatnak figyelmeztetie kellett volna, hiszen ők hívták be.


: 2009. október 21. - 16:11:32


Öö.. erre nem emlékeztem és utánanéztem. Massa 10 helyes rajtbüntetést kapott, tehát a 16.helyről rajtolhatott. Tehát ha nincs 10 helyes rajtbüntetés, akkor a 6. helyről rajtol, míg Kimi így is az elsőről. Miből gondolod, hogy felfért volna Massa a dobogóra?  :boxed3-h4h: Szerintem legjobb esetben is a 4. lett volna. Hiába, pontokba még így sem áll úgy mint Kimi.

Ezt is rosszul tudod, ugyanis Massa a 2. körben esett ki váltó hiba miatt, azaz eleve a 16. helyről rajtolt volna. Motort cseréltek nála, így kapott egy 10 rajthelyes bütetést, de ez ugye semmit nem jelentett, mert a 16-hoz nem lehet 10 helyet hozzáadni. Tehát, téves, hogy 6. lett volna, esélye sem volt rá. Wéber Gábor is megmondta, ha nincs ez a hiba, Massa csontnélkül a dobogón végzi.
: 2009. október 21. - 16:14:03


Mondom én, hogy itt mindenki peches, csak Kimi nem.  :8:
És Montoya mit ért volna azzal ha nem büntetik meg? Megnyerte volna az amerikai nagydíjat? Egyébként miért is büntették meg? Ha nem büntetik meg, akkor a rajt ideje jobb lett volna mint Raikkonené, tehát az élről rajtolt volna?  :boxed3-h4h: Ha itt nem büntetik meg, akkor törvényszerűen nem esett volna ki az ezt követő Japánban?  :cheerful_h4h:


Talán nézned kellett volna a futamokat, nem? :) Most mindig én mondjam el, hogy mi volt? ;) Monotya győzelemre esélyes volt az USA-ban, de a büntetés miatt éppenhogy pontszerző lett. Egész évben jobb volt, mint Kimi, aki csak 1 győzelmet szerzett. ő volt Schuamcher igazi kihívója!
: 2009. október 21. - 16:16:17


Igen, hisz tavaly is jobban teljesített. Igaz, az sem volt elég...SEMMIRE.




Mert neki nem volt egy kémügy, hogy segítse. :) De, elég volt 22 pontos különbségre.
: 2009. október 21. - 16:20:59



Igen, mivel addigra Kiminek több pontja volt és dönteni kellett. Massanak már úgyis ismerős volt ez a szerep. Szerintem ez teljesen oké, a legtöbb csapat így csinálja.  :thumbsup:

Na de ezt mondom, hogy miért lett több pontja! Massa kiesésével került helyzetbe, azaz nem megverte, hanem szerencsével került el!
: 2009. október 21. - 16:25:05
maradandót alkosson Massa a Ferrariban. Szerintem ideje lenne már, habár lehet a következő idényben is lesz 1-2 műszaki hibája amire lehet fogni és az aktuális
Ez elég viccesen hangzik egy Raikkönenestől! ;D Kimi 6 top autós év után tudott kiszenvedni egy vb címet! :) No meg a Raikkönenesek azok, akik 2005-re mindig a műszaki hibákkal magyarázkodnak.
: 2009. október 21. - 16:27:52
Mert mi nem? :D
Az egy dolog, h Te nem fogadod el Információként!Attól még az úgy van, vagy volt! ;)
Miért kellett volna elfogadnom, hogy Kimi 2002-ben küzdött a vb címért, amikor nem úgy volt? :)

2009. Október 21, 16:10
Válasz #126

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Mellé nem kevés informácival.  ;)

Mert mi nem? :D
Az egy dolog, h Te nem fogadod el Információként!Attól még az úgy van, vagy volt! ;)

2009. Október 21, 15:48
Válasz #125

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Nem akarlak megbántani, de Te is álladóan a statisztikával jöttél. :)
Mellé nem kevés informácival.  ;)

2009. Október 21, 08:18
Válasz #124

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Szerencse, mert Monzáig Massa vezetett, és csak a műszaki hibás kiesése miatt került elé Kimi. tehát, a szerecse döntött, utána meg a Ferrari meghozta a csapatsorrendet, azért lett 16 pont a végére. Tavaly Massa 22-t adott neki.
Kimit 2002-ben Coulthard is megverte, te szerintem 2003-ra gondolsz, amikor 1 győzelemmel küzdött a vb címért. Na, az órási szerencse volt!

Tudod Replicám a szerencse forgandó!
Számtalanszor megbeszéltük már, h ez egy ilyen sport!
Akkor megemlíteném mégegyszer, h tavaly Spaban, Massa hogy nyert?Szerencsével, mert Hamiltont kipipálták előle!
Teljesen mindegy, h év közepén ki hogy állt, az a lényeg, h év végére mit nyujtött összességében, nem igaz h ezt nem tudod megérteni!
Francba az összes statisztikai eredménnyel, kit érdekel!Vb lett és kész!Ez a lényeg!
Most meg Button, ezt a sportot ugyanis pontra játszák, akinek a legtöbb van(teljesen mindegy h hol mennyit szerzett), azé a cím!
Sztem Te ezt nagyon nem tudod felfogni!
Javasolj az új elnőknek, valami olyan szabályt, amiből mindenki rosszul jöhet ki, csak Massa nem! :D Bíztos tesznek valamit az érdekesben! ;)
Jajjjjj Édes Istenem..........

2009. Október 21, 01:43
Válasz #123

Chidori

  • ***
  • Információ Nem elérhető
  • Forma 3000 versenyző
  • Hozzászólások: 199
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Érdekes, a végén még kiderül, hogy Raikkonenről le lehetne végre szedni a "legpechesebb pilóta" jelzőt, mert Replica írása alapján egyértelműen kiderült, hogy az áldozat itt bizony Felipe Massa, és ő minden idők legpechesebb pilótája. Többszörös világbajnok a pali, de valami mindig van..szal még ténylegesen ezt nem mondhatja el magáról.

Idézet
Kanadában kizárták

Jah mivel a boxutcában szabályt sértett. Igen, igen..ez is műszaki hiba volt.

Idézet
Ausztráliában azért nem állt a dobogóra, mert műszaki hiba miatt csak a mezőny végéről indult, és így lett 6. Silverstoneban a bokszutcból indulva lett 5. helyezett!

Öö.. erre nem emlékeztem és utánanéztem. Massa 10 helyes rajtbüntetést kapott, tehát a 16.helyről rajtolhatott. Tehát ha nincs 10 helyes rajtbüntetés, akkor a 6. helyről rajtol, míg Kimi így is az elsőről. Miből gondolod, hogy felfért volna Massa a dobogóra?  :boxed3-h4h: Szerintem legjobb esetben is a 4. lett volna. Hiába, pontokba még így sem áll úgy mint Kimi.

Idézet
Megint tévedésben vagy, mert Montoya sokal jobb volt, mint Kimi, csak pechesebb is. Ha Montoyát nem nem büntetik meg az USA-ban, akkor nem Kimi megy a címért, hanem ő.

Mondom én, hogy itt mindenki peches, csak Kimi nem.  :8:
És Montoya mit ért volna azzal ha nem büntetik meg? Megnyerte volna az amerikai nagydíjat? Egyébként miért is büntették meg? Ha nem büntetik meg, akkor a rajt ideje jobb lett volna mint Raikkonené, tehát az élről rajtolt volna?  :boxed3-h4h: Ha itt nem büntetik meg, akkor törvényszerűen nem esett volna ki az ezt követő Japánban?  :cheerful_h4h:

Idézet
Massát sokkal több probléma hátráltatta, mégis Monzáig Kimi előtt volt! Ez egyet jelent, hogy sokkal jobban teljesített!

Igen, hisz tavaly is jobban teljesített. Igaz, az sem volt elég...SEMMIRE.


Idézet
A 16 pont a végére úgy lehetett, hogy Spa-tól már megvolt a csapatsorrend, azaz Massa már nem előzhette meg Kimit!

Igen, mivel addigra Kiminek több pontja volt és dönteni kellett. Massanak már úgyis ismerős volt ez a szerep. Szerintem ez teljesen oké, a legtöbb csapat így csinálja.  :thumbsup:

Idézet
Persze, Fujiban azért vették ki Massát Kimi elöl, három körrel a futam vége előtt.

őőő igen és ekkor kapott még a brazil boxutca-áthajtásos büntetést is.  :) De ugyanakkor már te is írtad... ekkor már megvolt a sorrend, ez szerintem teljesen normális, hogy olyasvalaki aki nem küzdhet a címért, az segítse a csapattársát. Mi ezzel a gond? 2008-ban ezt Kimivel is megcsináltatták volna, amit Massaval a brazil nagydíjon ha úgy adódik. De sajnos...nem adódott úgy.  :friends:

De mondom... oké minden. Raikkonen világbajnok, én drukkolok, hogy az ötödik évében is végre valami maradandót alkosson Massa a Ferrariban. Szerintem ideje lenne már, habár lehet a következő idényben is lesz 1-2 műszaki hibája amire lehet fogni és az aktuális világbajnokot mocskolni, esetleg a sikeréből levonni. Nem baj, te majd akkor is analizálhatsz a dolgokon és elmondhatod, hogy HA ezek nem lettek volna, akkor bizony Felipe már megint világbajnok lenne. Amúgy hol láttál te az elmúlt években olyan Világbajnokot, akinek sokkal több problémája volt az autójával mint mondjuk egy negyedik helyezettnek? Ez általában így szokott menni. Érdekes, utólag egyik pilóta sem szokott panaszkodni, hogy így a kocsi meg úgy a kocsi. Egyszer fenn, máskor lenne. Ilyen az élet. Reméljük Massanak lesz fenn is.  :wave:

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek