Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Brazília, Interlagos 2009-10-18  (Megtekintve 44369 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Október 19, 18:53
Válasz #107

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Kudarcot el kell tudni viselni. Nem lehet mindig nyerni Szerintem lewis még szerencsésnek is mondhatja magát, mert a félidőben jó volt a Mclaren.

Sztem a McLaren fejlődött technikailag a legtöbbet szezon elejétől!
A Ferrari le maradt hoáázjuk képest, de idő előtt be is fejezték a fejlesztést!
Úgyhogy érthető!Amíg a Mclaren 2 futamgyőzelemmel büszkélkedhet, addíg a Ferrari csak 1 el!Hát remélem én is h jövőre, a nagycsapatok is harcba szállhatnak a vb-ért!

: 2009. október 19. - 17:54:31
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=ADvgDRozScM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=ADvgDRozScM</a>

Trulli még mindíg ezen háborog! :no_1:

2009. Október 19, 17:48
Válasz #106

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Azta neki a spanyolok mi mindent tudnak. :D Legyen így ahogy ők mondják...vagy is nem...Lewisék szenvedtessék meg egy kicsit Buttont...tudja meg milyen amikor igazán harcolni kell a VB ért. ;) :)

Láttátok szegény Lewis milyen szomorú  volt? Még pezsgőzni se volt kedve...pedig harmadik lett...gondolom bántotta,hogy ebben az évben nem szólhatott bele a VB címért folyó harcba.

Kudarcot el kell tudni viselni. Nem lehet mindig nyerni Szerintem lewis még szerencsésnek is mondhatja magát, mert a félidőben jó volt a Mclaren.

2009. Október 19, 17:41
Válasz #105

Pepee

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1325
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mclaren-Mercedes
  • Kedvenc pilótád: Lewis Hamilton
Marca: "Button egy átmeneti időszak legjobbja lett. Az előjelek alapján a következő szezonban már nem fog beleszólni az elsőségért folytatott harcba, amelyet valószínűleg a ferraris Fernando Alonso és a mclarenes Lewis Hamilton vív majd meg."

Azta neki a spanyolok mi mindent tudnak. :D Legyen így ahogy ők mondják...vagy is nem...Lewisék szenvedtessék meg egy kicsit Buttont...tudja meg milyen amikor igazán harcolni kell a VB ért. ;) :)

Láttátok szegény Lewis milyen szomorú  volt? Még pezsgőzni se volt kedve...pedig harmadik lett...gondolom bántotta,hogy ebben az évben nem szólhatott bele a VB címért folyó harcba.


2009. Október 19, 16:36
Válasz #104

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
őőő, sajnos Webber nem volt sportszerű, de nem először.

A pilóták nagyrésze már a GPDA-ból is ki akarja tenni, a sprtszerűtlenségei miatt!
-------------------------------------------------------------------------------------

Amúgy meg tom h ez sem igazán ide tartozik,de ha már itt van rá alkalom, megkérdezném tőled kedves Replicám, h hogy is van ez?
Látom eked aztán Kimi nagyon szúrja a szemed, h a te szavaiddal éljek, akkor is, ha mindenáron törtet, és akkor is ha sétakocskázik!
Könyögöm ez autóversenyzés, még jó h törtet!Ha nem törtetne az lenne a baj!
Asszem örüljön az összes Ferraris, h még ezek után is így szállítja egyes egyedül a pontokat!(Még így is h elcseszték a versenyét)!
Nehogy már még ez is baj legyen!Bezzeg ha beletojna az egészbe, Te azon is háborognál!
Levegőt se vagyen, nem?Mert Replica abba is beleköt!
Bezzeg ha Massa törtene, az nem lenne gond, gondolom akkor Webber lenne a hibás!De ezt ugysem ismered el!
Gyönyörű...

2009. Október 19, 16:31
Válasz #103

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Mert nem Webber volt a hibás, hanem a minden áron törtető Raikkönen, aki az első kanyarban akarta megnyerni a futamot. Abban egyetértek, hogy az utóbbi évek egyik leggyengébb bajnoka, de nálam 2007 is az, mert ugye ott volt a kémügy.

őőő, sajnos Webber nem volt sportszerű, de nem először.
: 2009. október 19. - 16:19:18

Marca: "Button egy átmeneti időszak legjobbja lett. Az előjelek alapján a következő szezonban már nem fog beleszólni az elsőségért folytatott harcba, amelyet valószínűleg a ferraris Fernando Alonso és a mclarenes Lewis Hamilton vív majd meg."


Jééé... Micsoda igazság van itt. :D

2009. Október 19, 15:48
Válasz #102

Ivancia

  • F1 Challenge Fan
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2509
  • KC23!
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Ferrari
  • Kedvenc pilótád: Karun Chandhok
Anglia

The Sun: "Briliáns Button, a nagy visszatérő lett a világbajnok."

The Mirror: "Button diadala valóságos mese. Hollywood egyszer kiváló filmet készít majd belőle."

Daily Mail: "’Én vagyok a legjobb!’ Button a vb-címig nyomta a pedált, és Brazíliában lett a pályák királya."

Daily Telegraph: "Barrichello "lúdtalpának" köszönhetően Button a világbajnok. Csodálatos agresszivitással és a rá jellemző simulékonysággal szerezte meg a megérdemelt dicsőséget."

The Times: "Button élete versenyét futotta."

The Guardian: "Az érzelmes Button lett az F1 ura, miután ötödik lett élete versenyén."

The Independent: "Buttont olyan viadal után koronázták meg, amely méltó volt egy nagy bajnokhoz."


Olaszország:

La Gazzetta dello Sport: "Furcsa de igaz: Jenson a legnagyobbak közé emelkedett. Az ötödik hely elég volt neki a diadalhoz, beteljesült a csoda a korábbi munkanélküli pilóta és a Brawn csapat számára. A vb-cím marad Angliában. Szegény Fisichella, micsoda szenvedés a Ferrariban!"

Tuttosport: "Button olyan szezont nyert meg, amelyet jobb lenne elfelejteni. Hatalmas káosz uralkodott Brazíliában a pályán és a bokszutcában is."

Corriere dello Sport: "Az F1 továbbra is angolul beszél, Hamilton tavaly sikere után Buttoné a végső győzelem. Schumacher 2004-es menetelése óta egy világbajnok sem vezetett már az első futamtól. A Ferrari ismét silány volt."

Il Secolo XIX: "Button-mese: a munkanélküliből lett világbajnok."

Corriere della Sera: "A taxisofőr bosszúja: Button az F1 új királya, amit maga is alig tud elhinni. Kimi veszélyben volt."

Liberte: "A Ferrari a lángokban végezte."

La Repubblica: "Button és Brawn - micsoda diadal! Csak Barrichello nem tudott mosolyogni. A Ferrarinál pedig csak tűz és baleset - ez felejthető futam volt."


Spanyolország:

El País: "Sportszempontból elég érdektelen volt ez az idény. Inkább csak a kulisszák mögötti konfliktusokról szólt."

El Periódico: "Button az első hét versenyen már bebiztosította a vb-címet. Utána már csak a matematikára összpontosított, és begyűjtötte a szükséges pontokat."

Marca: "Button egy átmeneti időszak legjobbja lett. Az előjelek alapján a következő szezonban már nem fog beleszólni az elsőségért folytatott harcba, amelyet valószínűleg a ferraris Fernando Alonso és a mclarenes Lewis Hamilton vív majd meg."

As: "Button kihasználta, hogy egy rendkívüli autót vezethet. Övé lett a dicsőség, pedig már úgy tűnt, hogy vége az F1-es karrierjének."

Sport: "A Brawn történelmet írt: első idényében máris világbajnoki címmel büszkélkedhet."


Franciaország:

Liberation: "Button az F1 aranyifja."

Le Figaro: "Meglepő diadal lett Button türelmének jutalma. Ez egy olyan pilóta nagystílű sikertörténete, aki nem éppen zökkenőmentes évek után tért vissza. Egy éve még senki sem tett volna fel rá akár egy eurót is. A történet emellett egy feláldozott istállóról is szól, amelyet decemberben magára hagyott a Honda, az utolsó pillanatban mentette meg Ross Brawn, és végül ellenállhatatlan évet produkált."

Le Parisien: "Buttont felszentelték"

La Tribune: "Button véget vetett az izgalmaknak."
?Minden tiszteletem Chandhok-é, egy kedves srác. Látok annyit benne, ami elég egy világbajnoki címhez? Nos, ezt majd az idő eldönti. Ennek a történetnek még jó vége is lehet, de egyelőre nem tud autóhoz jutni.?
Eddie Jordan

2009. Október 19, 14:59
Válasz #101

Chidori

  • ***
  • Információ Nem elérhető
  • Forma 3000 versenyző
  • Hozzászólások: 199
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Idézet
Raikkönen 2007-es évi teljesitménye olyan buttoni volt, hszen az első futamot megnyerte, majd utána 7 futam kellett az újabb győzelmhez, és addig a középmezőnyben vonatozott.

Hazudni talán nem kéne. 2007-ben Kiminek volt a legtöbb futamgyőzelme és igen... az első futamgyőzelme után, valóban csak a hetedik futamra sikerült újra győznie, de az idő alatt kétszer is állt a dobogó harmadik fokán. Akárhogy is nézzük... ez valahogy jobb mint a középmezőny. Abban az évben Raikkonennek összesen 5 olyan futama volt, ahol nem állhatott dobogóra, ebből kétszer kiesett. 12 futamon állhatott ott a dobogón, győzelmek számában megelőzte Hamiltont is. Azt még mindenképpen hozzátenném, hogy 2007-ben a harc a Ferrari, és a McLaren között ment. Idén szerinted ki vehette volna fel a versenyt a Brawn GP-vel? Senki. Ha abba a kocsiba beültetik Nick Heildfeldet, akkor ő is Világbajnok lesz. Ezzel nem Button érdemeit vonom le, mert valakinek csak el kellett vezetni azt a kocsit, de kétség sem férhet hozzá, hogy ez a VB cím nem összevethető a 2007-es Világbajnoki címmel. Idén Buttonnak van jelen állás szerint 6 futamgyőzelme (annyi amennyi Kiminek is 2007-ben), de emellett csak kétszer tudott a dobogón szerepelni, tehát a a futamgyőzelmeit leszámítva alig volt dobogó közelében. Én inkább ezt nevezném középmezőnyben való vonatozásnak. De a hiba nyilván bennem van. 2007-ben Kimi több pontot gyűjtött össze mint a 2009-es Világbajnok, vagy mint a 2008-as Világbajnok (Hamilton). Nincs értelme a vitának, ezek a tények.  :whistle:

2009. Október 19, 13:48
Válasz #100

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Raikkönen 2007-es évi teljesitménye olyan buttoni volt, hszen az első futamot megnyerte, majd utána 7 futam kellett az újabb győzelmhez, és addig a középmezőnyben vonatozott. A megszerezhető 60 pontból csak 22-t hozott, ami kb annyi, amennyit Button az év második felében szerzett. Silverstone után megint egy gyengébb időszaka következett, a megszerezhető 40-ből csak 22-t hozott. Aztán Spa-tól kezdve-érdekes, pont a kémügyes büntetések után :)- a hátralévő 40-ből 36-t szerzett, azaz, csak a kémügyes végjáték alatt nyújtott bajnokhoz méltó teljesítményt!



: 2009. október 19. - 12:16:20
Be, simán. Főleg, ha az előzni akaró is túl agresszíven támad, az visszaverhető.

Atya Ég Replica kombinálsz ám!Ez már több mint nevetséges!
De legalább ne hozd össze Button vb-jével, légyszi!
Ez nem is tartozik már rég a 2009 es Brazil Gp-hez, meg Buttonhoz!
: 2009. október 19. - 12:33:16



 
Így örültek! :)

2009. Október 19, 12:17
Válasz #99

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Szóval neked az a pilóta, aki a VB címe előtt is szinte világbajnokhoz méltóan versenyzett, és akinek már a Mclarenben is hajszálon múlott a VB címe, az szerinted minden idők egyik leggyengébb bajnoka. Aha. Érdekes hogy egy olyan pilótával emlegeted egy lapon, akinek ez az egy kiugró éve volt, amúgy meg abszolút semmi.
Szóval szerinted be lehet vágni egy előzni akaró kocsinak?  :clap7:
Raikkönen 2007-es évi teljesitménye olyan buttoni volt, hszen az első futamot megnyerte, majd utána 7 futam kellett az újabb győzelmhez, és addig a középmezőnyben vonatozott. A megszerezhető 60 pontból csak 22-t hozott, ami kb annyi, amennyit Button az év második felében szerzett. Silverstone után megint egy gyengébb időszaka következett, a megszerezhető 40-ből csak 22-t hozott. Aztán Spa-tól kezdve-érdekes, pont a kémügyes büntetések után :)- a hátralévő 40-ből 36-t szerzett, azaz, csak a kémügyes végjáték alatt nyújtott bajnokhoz méltó teljesítményt!



: 2009. október 19. - 12:16:20

Szóval szerinted be lehet vágni egy előzni akaró kocsinak?  :clap7:
Be, simán. Főleg, ha az előzni akaró is túl agresszíven támad, az visszaverhető.

2009. Október 19, 11:59
Válasz #98

Chidori

  • ***
  • Információ Nem elérhető
  • Forma 3000 versenyző
  • Hozzászólások: 199
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Idézet
de nálam 2007 is az, mert ugye ott volt a kémügy.

Szóval neked az a pilóta, aki a VB címe előtt is szinte világbajnokhoz méltóan versenyzett, és akinek már a Mclarenben is hajszálon múlott a VB címe, az szerinted minden idők egyik leggyengébb bajnoka. Aha. Érdekes hogy egy olyan pilótával emlegeted egy lapon, akinek ez az egy kiugró éve volt, amúgy meg abszolút semmi.

Idézet
Mert nem Webber volt a hibás, hanem a minden áron törtető Raikkönen
Szóval szerinted be lehet vágni egy előzni akaró kocsinak?  :clap7:

2009. Október 19, 11:34
Válasz #97

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Hát ha az neked nem volt szoros, h az utolsó futamig ment a harc a vb-ért, ugy hogy egyik piilanatban Hamiltonnak állt a zászló vb téren, Majd Alonak, és Végül Kiminek!
Akkor nem tudom, milyen az amikor neked szoros!?
Amúgy meg Úgyis mondhatnánk, H Kimi 17 pontot hozott Lewison 2 futam altt!Így már azért jobban hangzik, mivel a végén ő vert mindenkit! :)Tetszik tetzik, vagy nem tetszik, akkor is ő lett a bajnok!Bár ez tudom, h neked nagy érvágás! ::-)
Lényegtelen Button hogy nyerte meg a Vb címet!Neki volt a legtöbb pontja, ővé a cím!
Ha többiek előbb odaérnek Brawnékhoz, akkor nembiztos!De ezen kár is töprengni, mert így történt!
17 pontos hátrány mindennek nevezhető, csak szorosnak nem. Az utolsó futam előtt is 7 pontos hátránya volt, az sem szoros. Paktum nélkül lehetetlen lett volna megcsinálni!

2009. Október 19, 11:17
Válasz #96

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
2007 szoros volt? Hamilton 2 futammal a vége előtt 17 ponttal verte kimit, és 12-vel Alonsot! ;D
Az csak a FIA Mclaren paktum miatt alakult úgy, ahogy!
Button az év elején nyerte meg a címet, amikor az autója a mezőny fölött állt... amint behozták a többiek, vissza is esett.

Hát ha az neked nem volt szoros, h az utolsó futamig ment a harc a vb-ért, ugy hogy egyik piilanatban Hamiltonnak állt a zászló vb téren, Majd Alonak, és Végül Kiminek!
Akkor nem tudom, milyen az amikor neked szoros!?
Amúgy meg Úgyis mondhatnánk, H Kimi 17 pontot hozott Lewison 2 futam altt!Így már azért jobban hangzik, mivel a végén ő vert mindenkit! :)Tetszik tetzik, vagy nem tetszik, akkor is ő lett a bajnok!Bár ez tudom, h neked nagy érvágás! ::-)
Lényegtelen Button hogy nyerte meg a Vb címet!Neki volt a legtöbb pontja, ővé a cím!
Ha többiek előbb odaérnek Brawnékhoz, akkor nembiztos!De ezen kár is töprengni, mert így történt!

2009. Október 19, 11:06
Válasz #95

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Mert neked csak 2008 számít!Ugyanis Massa ott tudott igazán labdába rúgni! :)
2007 legalább izgalmasabb volt, mint idén!Szoros volt egészen a végéig!
Kéműgy meg ide vagy oda...az idei év sokkal durvább volt!Szinte csak a botrányokról szólt!
Magam részéről jobban örültem volna, ha Button végig olyan teljesítményt nyujt, mint az első 6 futamon, vagy legalább majdnem olyat!Biztos napvilágot látnak majd érdekes cikkek, az ő vb-jéről, de ezek mitsem számítanak!ő volt idén a legjobb, a pontok alapján, ezért megérdemelten lett bajnok!
Nekem azért jó volt látni, ahogy tegnap örült mindenki! :)
Jövőre meg talán izgalamasabb lesz!Remélem!
2007 szoros volt? Hamilton 2 futammal a vége előtt 17 ponttal verte kimit, és 12-vel Alonsot! ;D
Az csak a FIA Mclaren paktum miatt alakult úgy, ahogy!
Button az év elején nyerte meg a címet, amikor az autója a mezőny fölött állt... amint behozták a többiek, vissza is esett.

2009. Október 19, 10:16
Válasz #94

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Mert nem Webber volt a hibás, hanem a minden áron törtető Raikkönen, aki az első kanyarban akarta megnyerni a futamot. Abban egyetértek, hogy az utóbbi évek egyik leggyengébb bajnoka, de nálam 2007 is az, mert ugye ott volt a kémügy.

Mert neked csak 2008 számít!Ugyanis Massa ott tudott igazán labdába rúgni! :)
2007 legalább izgalmasabb volt, mint idén!Szoros volt egészen a végéig!
Kéműgy meg ide vagy oda...az idei év sokkal durvább volt!Szinte csak a botrányokról szólt!
Magam részéről jobban örültem volna, ha Button végig olyan teljesítményt nyujt, mint az első 6 futamon, vagy legalább majdnem olyat!Biztos napvilágot látnak majd érdekes cikkek, az ő vb-jéről, de ezek mitsem számítanak!ő volt idén a legjobb, a pontok alapján, ezért megérdemelten lett bajnok!
Nekem azért jó volt látni, ahogy tegnap örült mindenki! :)
Jövőre meg talán izgalamasabb lesz!Remélem!

2009. Október 19, 00:23
Válasz #93

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
A futam jól indult Kiminek, aztán Webber mindent tönkretett, nem is értem, hogy azt az esetet miért nem vizsgálták. A boxban történű tűzeset még csak rátett egy lapáttal a dologra, szegény Kimi, pedig ma jól ment. Button ma Világbajnokhoz méltóan ment, de összességében akkor sem tartom őt egy nagy pilótának, szerintem az utóbbi évek leggyengébb világbajnoka született ma meg. A futam izgalmas volt, szinte másodpercről másodpercre voltak történések..  :dance_: A Trulli Sutil fight is odavágott.  :clap7:
Mert nem Webber volt a hibás, hanem a minden áron törtető Raikkönen, aki az első kanyarban akarta megnyerni a futamot. Abban egyetértek, hogy az utóbbi évek egyik leggyengébb bajnoka, de nálam 2007 is az, mert ugye ott volt a kémügy.

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek