Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Brazília, Interlagos 2009-10-18  (Megtekintve 44382 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Október 18, 20:05
Válasz #77

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Miért? A csapat volt a hibás, mert nem hiszem el, hogy lent volt még a nyalóka és akkor indult el.

Azt odáig nem ismételték vissza, nem?Csak azt h húzza maga után a tankolócsövet, és h lángol a Ferrari!Nem tudom, sztem ott mindenki hibás volt!
Besokkoltam!Dúrva volt...még jo h nem lett belőle baj!
Csúnyán káromkodtam!
Massa tavaly dettó ezt csinálta, de ott akkor az az elektromos nyalóka volt, nem?
Az is meredek volt, de ott más nem volt!

2009. Október 18, 20:02
Válasz #76

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Kovanak nagy gratulációm!

Miért? A csapat volt a hibás, mert nem hiszem el, hogy lent volt még a nyalóka és akkor indult el.

2009. Október 18, 20:00
Válasz #75

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Brazília megint izgalmakkal teli volt!
Jó volt nézni ahogy örülnek! :king:
Nem sajnálom tőle! :)
Kimit nagyon sajnáltam...annyira jó volt a rajtja, erre bummmmmmm!Ááááá nem is mondok semmit!Kovanak nagy gratulációm!Ugy megijedtem! :4:
Kobayasi meg a jővő ;)Kész voltam a gyereken!

Trulli meg Sutil, azt hittem öklöznek, vagyis Trulli, de nem értettem h miért, hisz ő volt a hunyó nem?

2009. Október 18, 19:59
Válasz #74

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Örülök Webber győzelmének, de Kubica is megérdemelte a 2. helyet.

Sajnálom Barit, mert nagyon szerencsétlen, de szerintem az évad legjobb futama volt. :) Sajnáltam, hogy nem esett az eső, mert az még okozhatott volna ozgalmakat.

Az elején ami történt az elég durva volt... Trulli kicsit ideges volt... :D valami fight jó lett volna...  :2funny:

No mindegy. Nem a legjobb szezon volt, de azért Gratulálok Button-nak, mert megérdemlten nyerte meg ő is a vb címet.

2009. Október 18, 19:58
Válasz #73

Alexxa15

  • ♥♫♥♪
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 912
    • Profil megtekintése
Na ez nagyon izgalmas futam volt.A futam elejen majdenm sziv infartust kaptam,foelg mikor lattam hogy Kimi langol :shok: .Gratula Webbernek, meg mindenkinek, Buttonak is a Vb-ert.Nagyon jo futam volt.Aszt hittem kis bunyo is lesz Trulli meg Sutil kozot ;D.Meg nagyanyam is ide jott a futam vegezetevel hogy elmondgya hogy te ez a forma1 tennleg jo :2funny:.


2009. Október 18, 19:57
Válasz #72

Pepee

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1325
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mclaren-Mercedes
  • Kedvenc pilótád: Lewis Hamilton
Gyönyörű volt ez a futam,bár a végére kicsit unalmas lett.
Gratula Buttonnak ez kellett volna az év második felében is csinálni...nem pedig a szerencsére játszani.
Kicsit fáj a szívem mert, már nem Lewis az uralkodó VB. :cray_:  Viszont Lewis nagyon szépen ment...ez a harmadik hely nagyon csodálatos számomra...bár jobban örültem volna,ha ismét a VB elsőségért mehetett volna...na de mind egy majd jövőre. :)
Amit az elején csináltak nagyon komoly volt.Főleg Kobayashi.
Szegény Barichellot nagyon sajnálom...mert ő is lehetett volna VB az utolsó futamon.
Trullit nem nagyon értettem...mert ott magyarázott Sutilnak közben én úgy láttam nem ő volt a hibás.
Furcsa,hogy a BMW a szezon végére összeszedte magát...miután bejelentették,hogy kiszállnak a cirkuszból.
Ja és Grat Webbernek is,hogy megszerezte a második győzelmét.
Azért sajnálom,hogy Abu-Dhabiba  már nem izgulhatok ki lesz a VB.


2009. Október 18, 19:52
Válasz #71

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Hát, nem volt rossz futam, jobb szerettem volna ha Bari nyeri, de hát ez egy ilyen sport..
Kiemelném Kobayashi-t, eszméletlen mit művelt!
Hát Button a VB, azt hiszem megérdemelte, főleg amit ma csinált, elképesztő.
Webbernek grat a győzelemért!

Kimi is szépen ment, drukkoltam a poléért, de nem jött össze, de azt hiszem nem rossz eredmény a mai..:)

2009. Október 18, 19:41
Válasz #70

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Webber nyert, Button világbajnok Brazíliában  O0

Brazil Nagydíj, verseny:
 1.  Webber        Red Bull-Renault      (B)  1h32:23.081
 2.  Kubica        BMW Sauber            (B)  +     7.626
 3.  Hamilton      McLaren-Mercedes      (B)  +    18.944
 4.  Vettel        Red Bull-Renault      (B)  +    19.652
 5.  Button        Brawn-Mercedes        (B)  +    29.005
 6.  Raikkonen     Ferrari               (B)  +    33.340
 7.  Buemi         Toro Rosso-Ferrari    (B)  +    35.991
 8.  Barrichello   Brawn-Mercedes        (B)  +    45.454
 9.  Kovalainen    McLaren-Mercedes      (B)  +    48.499
10.  Kobayashi     Toyota                (B)  +  1:03.324
11.  Fisichella    Ferrari               (B)  +  1:10.665
12.  Liuzzi        Force India-Mercedes  (B)  +  1:11.388
13.  Grosjean      Renault               (B)  +     1 kör
14.  Alguersuari   Toro Rosso-Ferrari    (B)  +     1 kör

Leggyorsabb kör: Webber, 1:13.733

Kiesők:
Nakajima      Williams-Toyota       (B)    31
Rosberg       Williams-Toyota       (B)    28
Heidfeld      BMW Sauber            (B)    22
Sutil         Force India-Mercedes  (B)    1
Trulli        Toyota                (B)    1
Alonso        Renault               (B)    1

2009. Október 18, 14:11
Válasz #69

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Én megnéztem élőben az időmérőt, hát érdekes, vicces volt, amikor mutatták a pilótákat mit csinálnak, meg a pályamunkásokat, már nevettem néha ahogyan bevagták az éppen nagyon izgalmas képeket a pilótákról, például Kimit mikor kiszállt az autóból, és elment aztán hirtelen megjelent, ahogyan bemegy a mosdóba, és közben mutatták, hogy a férfi mosdóba ment be, hát ezen röhögnöm kellett. Aztán Webber is szokásához híven intézkedett meg magyarázott nagyban ahogy szokott, Rubens családját is mutatták, az apja annyira hasonlít Rubira, hogy az nagyon durva ,mintha az iker tesója lenne. Ja még volt hogy a Ferrarinál egy kopasz hapsi, aki úgy néz ki mint egy francia, nem tudom de nekem franci beütése van, de gondolom olasz, az elővett egy mappát és kinyitotta a kamerának és arra az volt írva, hogy Happy Birthday Kimi! Aztán fogta és becsukta azt a mappát.
Bevallom meglepődtem, amúgy ez is valami fontosabb kopsz emberke lehet mert ilyenkor mindig látom őt. Jó érzés volt ezt látni, mert azért csak kedvelték páran Kimit.
Amúgy azt észre vettétek hogy Sutil haja mindig rendezetten áll, egy izzadság csepp nincs rajta mindig jó fésült, ahogyan leveszi a bukóját? Érdekes mi, én már csak ilyeneket nézek, ezek talán kicsit felspanolják a hangulatomat, mert sajnos a futamok, időmérők már nem annyira, és olyan rossz hogy mostanra már nem érdekel ki lesz a vb, míg ezelőtt izgultam hogy Úristen ki lesz, meg most mi lesz hogy ő most x helyen van. Szomorú, sajnálom hogy ilyen hülyeségekkel untatlak titeket de nekem ez érdekesebb mint a futamok.
Amúgy félkómásan megnéztem vagyis csak hallottam az rtl klubon az időmérőt, és Czollnertől kiborultam, mekkora egy szerencsétlen, hát mit kiabált, meg megint össze vissza beszélt, majdnem megfulladt, hát ki is kapcsoltam a tévét, mert nem bírtam hallgatni őt. És milyen szerencse, hogy élőben néztem, mert akkor nem tudtam volna elmesélni miket csináltak a pilóták 3 óráig. Az rtl jól meg vágta, basszus Gyulánk miket mondhatott mikor egy órája állt az időmérő? Mázli, hogy meg lett vágva!



Ezekre a dolgokra Én is felfigyeltem néha, már amit láttam mert én későn tudtam bekapcsolodni az élőbe!Nagyon kész egy egdzés volt!
Aztán késő este belenéztem az összevágott RTL-es be!Röhögtem Kován..gumicsizmába nyomta ;D!Hülye Gyuszin meg ugy felháborodtam fél 12 kor, h kikapcsoltam a tv-t, és inkább aludtam, ugyis tudtam az eredményt!
Sztem pont azért vágták meg így, h a sok sületlenségét kivegyék belőle! :)
Remélem zökkenőmentesebb futam lesz...nem ilyen káosz, és akkor este nem kell hallgatni az ostoba szövegüket!

2009. Október 18, 14:02
Válasz #68

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
F1.com időjárás-előrejelzése szerint további esőzés várható a mai nap...

Ahammmm. :) Alakul a mulekula... :D

2009. Október 18, 13:34
Válasz #67

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Én megnéztem élőben az időmérőt, hát érdekes, vicces volt, amikor mutatták a pilótákat mit csinálnak, meg a pályamunkásokat, már nevettem néha ahogyan bevagták az éppen nagyon izgalmas képeket a pilótákról, például Kimit mikor kiszállt az autóból, és elment aztán hirtelen megjelent, ahogyan bemegy a mosdóba, és közben mutatták, hogy a férfi mosdóba ment be, hát ezen röhögnöm kellett. Aztán Webber is szokásához híven intézkedett meg magyarázott nagyban ahogy szokott, Rubens családját is mutatták, az apja annyira hasonlít Rubira, hogy az nagyon durva ,mintha az iker tesója lenne. Ja még volt hogy a Ferrarinál egy kopasz hapsi, aki úgy néz ki mint egy francia, nem tudom de nekem franci beütése van, de gondolom olasz, az elővett egy mappát és kinyitotta a kamerának és arra az volt írva, hogy Happy Birthday Kimi! Aztán fogta és becsukta azt a mappát.
Bevallom meglepődtem, amúgy ez is valami fontosabb kopsz emberke lehet mert ilyenkor mindig látom őt. Jó érzés volt ezt látni, mert azért csak kedvelték páran Kimit.
Amúgy azt észre vettétek hogy Sutil haja mindig rendezetten áll, egy izzadság csepp nincs rajta mindig jó fésült, ahogyan leveszi a bukóját? Érdekes mi, én már csak ilyeneket nézek, ezek talán kicsit felspanolják a hangulatomat, mert sajnos a futamok, időmérők már nem annyira, és olyan rossz hogy mostanra már nem érdekel ki lesz a vb, míg ezelőtt izgultam hogy Úristen ki lesz, meg most mi lesz hogy ő most x helyen van. Szomorú, sajnálom hogy ilyen hülyeségekkel untatlak titeket de nekem ez érdekesebb mint a futamok.
Amúgy félkómásan megnéztem vagyis csak hallottam az rtl klubon az időmérőt, és Czollnertől kiborultam, mekkora egy szerencsétlen, hát mit kiabált, meg megint össze vissza beszélt, majdnem megfulladt, hát ki is kapcsoltam a tévét, mert nem bírtam hallgatni őt. És milyen szerencse, hogy élőben néztem, mert akkor nem tudtam volna elmesélni miket csináltak a pilóták 3 óráig. Az rtl jól meg vágta, basszus Gyulánk miket mondhatott mikor egy órája állt az időmérő? Mázli, hogy meg lett vágva!



"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2009. Október 18, 12:36
Válasz #66

Adam Jonas

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1036
    • Profil megtekintése
    • E-mail
F1.com időjárás-előrejelzése szerint további esőzés várható a mai nap...

2009. Október 18, 11:09
Válasz #65

Ivancia

  • F1 Challenge Fan
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2509
  • KC23!
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Ferrari
  • Kedvenc pilótád: Karun Chandhok
Gondolom az rtl-nél ezt mondták "nem lesz F1 mert mi a fokuszt akarjuk!"




?Minden tiszteletem Chandhok-é, egy kedves srác. Látok annyit benne, ami elég egy világbajnoki címhez? Nos, ezt majd az idő eldönti. Ennek a történetnek még jó vége is lehet, de egyelőre nem tud autóhoz jutni.?
Eddie Jordan

2009. Október 18, 00:28
Válasz #64

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Brazil Nagydíj: Súlytáblázat!

 1.  Barrichello  Brawn-Mercedes        650.5                 
 2.  Webber       Red Bull-Renault      656.0                 
 3.  Sutil        Force India-Mercedes  656.5                 
 4.  Trulli       Toyota                658.5                 
 5.  Raikkonen    Ferrari               651.5                 
 6.  Buemi        Toro Rosso-Ferrari    659.0                 
 7.  Rosberg      Williams-Toyota       657.0                 
 8.  Kubica       BMW-Sauber            656.0                 
 9.  Nakajima     Williams-Toyota       664.0                 
10.  Alonso       Renault               652.0                 
11.  Kobayashi    Toyota                671.5*                 
12.  Alguersuari  Toro Rosso-Ferrari    671.5*                 
13.  Grosjean     Renault               677.2*                 
14.  Button       Brawn-Mercedes        672.0*                 
15.  Liuzzi       Force India-Mercedes  680.0*                 
16.  Vettel       Red Bull-Renault      683.5*                 
17.  Kovalainen   McLaren-Mercedes      656.5*                 
18.  Hamilton     McLaren-Mercedes      661.0*                 
19.  Heidfeld     BMW-Sauber            650.5*                 
20.  Fisichella   Ferrari               683.5*


A Force India olasz versenyzőjének az időmérő edzésen elszenvedett balesete miatt ki kellett cserélni az autójában a sebességváltót. Vitantonio Liuzzi automatikus öthelyes rajtbüntetésben részesült, melynek értelmében az utolsó helyre sorolták vissza.  

2009. Október 17, 23:31
Válasz #63

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Ez az időmérő nem túl biztató Vettel számára, Button mág úgy ahogy betolta a Q2-be magát..nem tuom, necces.. :)

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek