Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Belgium, Spa Francorchamps 2009-08-30  (Megtekintve 39162 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Augusztus 30, 20:27
Válasz #136

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Bocs, de Hamiltont itt Alonso tereli ki a bukótérre és az angol semmilyen előnyt nem szerez, még be is lassul. Ennek nem sok köze van a mai esethez csak annyi, hogy ugyanaz a pálya.

Hát én nem ugy látom h belassult volna...meg éppen Alo elé is jött vissza ha jól nézem!
« Utoljára szerkesztve: 2009. Augusztus 30, 20:28 írta Cole »

2009. Augusztus 30, 20:25
Válasz #135

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Kérlek ne gyere mindig Hamiltonnal, mert mindig vele jössz, de nem tudom miért.

Heidfeld tett panaszt? vagy bárki más? Mert lett volna lehetőségük, de senki nem tett... Az tény, hogy az FIA kivételezik a Ferrarival, de ami idén történ, ez már a múlté, ezért ők is nyugodtan kiírhatták volna, hogy viszgálják, de nem tették.

2009. Augusztus 30, 20:23
Válasz #134

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése

Akkor még annyit fűznék hozzá neked, h Hamilton is ugyan ezt csinálta a rajtnál 2007-ben, és még többen is azóta ugyanott, és még pozíciókat is volt aki szerzett vele:)
http://www.youtube.com/watch?v=RiFfX4ixLD8
Ajánlom figyelmedbe! :shok:
Bocs, de Hamiltont itt Alonso tereli ki a bukótérre és az angol semmilyen előnyt nem szerez, még be is lassul. Ennek nem sok köze van a mai esethez csak annyi, hogy ugyanaz a pálya. ;)
: 2009. augusztus 30. - 20:22:05
Pedig tegnap mondta el, az időmérő után...

Amit láttál az autóversenyzés volt, és nem ovi, hogy nyafogjunk jobbra balra, mert nem szerzett, mert mikor visszajött mögötte volt, mondjuk azt, hogy egymás mellett voltak, Hei akkor se tudta volna elmenni, mert Kimi rányomta a a KERS-et, és elment mellette.
Akkor ennyi erővel a tavaly Hami büntetés is ovi volt, mert csak autóversenyeztek. ;)

2009. Augusztus 30, 20:20
Válasz #133

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Tényleg, én eddig Wéberről azt sem tudtam, hogy kinek szurkol, pedig egy másik fórumon már társalogtam vele :)

A bukótérről gyorsulva megelőzni Heidfeldet, az mi?  ;)

Pedig tegnap mondta el, az időmérő után...

Amit láttál az autóversenyzés volt, és nem ovi, hogy nyafogjunk jobbra balra, mert nem szerzett, mert mikor visszajött mögötte volt, mondjuk azt, hogy egymás mellett voltak, Hei akkor se tudta volna elmenni, mert Kimi rányomta a a KERS-et, és elment mellette.

2009. Augusztus 30, 20:19
Válasz #132

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Szerintem szerzett némi előnyt a bukótérből való kigyorsítással, de nem tudhatta Kimi hogy jól fog kijönni a dologból, mert ott nagyon piszkos a pálya, és nehéz kigyorsítani a poros aszfalton...
Persze, hogy szerzett, hiszen, ha a pályán fordul be a többiekkel, akkor lehet, hogy csak 6. és nem került volna olyan közel Heidfeldhez, ez akár a győzelmébe is kerülhetett volna.
Hiába piszkos ott a pálya, ha nics előtte senki, akkor gyorsabb, mint a pályán helyezkedő társai. A videon jól látszik, hogy milyen sebességet szerez, és ennek köszönhetően mászik rá Heidfeldre, aki a PÁLYÁN vközlekedett. Ha nem megy ki a bukótérre, akkor Fisico nyer, mert nem éri utol.

2009. Augusztus 30, 20:19
Válasz #131

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Szerintem azt senki nem hozhatja fel, hogy a kers miatt nyert, hiszen az ott van az autójában és legaláis. Ezzel semmi probléma.
A baj azzal van, amit a rajtnál csinált. A szabály azt mondja, hogy a pályán kívül tilos előnyt szerezni. Kimi pont a pályán kívül, a bukótéren szerzett előnyt, hiszen senkitől nem zavartatva gyorsított, miközben a többiek a pályán tömörültek. Ennek a többletgyorsaságnak köszönhetően, amit a pályán kívül szerzett előzte meg Heidfeldet. Ezt az előnyt nem adta vissza, tehát büntethető. Más kérdés, hogy a Ferrarit riktán büntetik. Hamilton ezért úgy elmeszélték volna, hogy az csak na!


Akkor még annyit fűznék hozzá neked, h Hamilton is ugyan ezt csinálta a rajtnál 2007-ben, és még többen is azóta ugyanott, és még pozíciókat is volt aki szerzett vele:)
http://www.youtube.com/watch?v=RiFfX4ixLD8
Ajánlom figyelmedbe! :shok:

2009. Augusztus 30, 20:15
Válasz #130

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Szerintem szerzett némi előnyt a bukótérből való kigyorsítással, de nem tudhatta Kimi hogy jól fog kijönni a dologból, mert ott nagyon piszkos a pálya, és nehéz kigyorsítani a poros aszfalton...

2009. Augusztus 30, 20:15
Válasz #129

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Sajnos az RTL-nél Szujón kívűl mindenki elfogult. :)

Nem vagyok Kimi szurkoló, de nem szerzett előnyt.

Tényleg, én eddig Wéberről azt sem tudtam, hogy kinek szurkol, pedig egy másik fórumon már társalogtam vele :)

A bukótérről gyorsulva megelőzni Heidfeldet, az mi?  ;)

2009. Augusztus 30, 20:14
Válasz #128

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Jajj, haggyátok már rá azokra akik fortyognak....
Had higgyék h igazuk van!
Mi meg akik szurkoltunk Kimiért, örüljünk felhőtlenül!
Legalábbis én ezt teszem:) :1: O0 :clap1: :clap7: :banan:

2009. Augusztus 30, 20:13
Válasz #127

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Először is Héder mit keresett má megint ott, azért ehhez kell arc, hogy így rögtön az elején a lúzerek rajtolnak az első sorból, tiszta idióta Gyulával és Palikkal az élen. Komolyan mondom néha már tisztára szánalmasak, amiket ott hümmögnek, röhögnek a hülyeségein, és gratulálok akik nekik adnak igazat a nagy szakértőknek.

Nagyon boldog vagyok, csak annyira nevetséges és szánalmas hogy néhányan mennyire föcsögnek mert Kimi nyert. éN CSAK RÖHÖGÖK AZOKON AKIK SZERINT kIMI NEM ÉRDEMELTE MEG! És ha kers volt benne mi van? Igen el lett mondva meg látni is lehetett nem KImi volt a leggyorsabb, igen Fisico megnyerte volna, de hát ilyen ez a sport. Meg könyögöm mi az hogy meg kellett olna büntetni Kimit, mert kiment  abukótérbe? Hát látunk már ilyet, ezzel nem előzött meg senkit, úgyan úgy a 3.helyre tét vissza, és azt elmondanám, hogy az hosszabb táv volt meg poros, műfűves, meg az hogy direkt kiment a nagy Palik szerint hát nevetséges. Inkább arról beszéléek milyen jól rajtolt, milyen reflexe van  a srácnak, nagyon jól csinálta, vissztért Kimi, nagyon örülök a győzelmének, éreztem hogy ez a futam meglesz.
Force India és őleg Fisicó előtt le a kalappal, nagyon gratulálok neki, és annyira jó volt látni őt a dobogón, meg a szerelők, hogy örültek a pezsgőnek, nagyon jó volt!
Szerintem azt senki nem hozhatja fel, hogy a kers miatt nyert, hiszen az ott van az autójában és legaláis. Ezzel semmi probléma.
A baj azzal van, amit a rajtnál csinált. A szabály azt mondja, hogy a pályán kívül tilos előnyt szerezni. Kimi pont a pályán kívül, a bukótéren szerzett előnyt, hiszen senkitől nem zavartatva gyorsított, miközben a többiek a pályán tömörültek. Ennek a többletgyorsaságnak köszönhetően, amit a pályán kívül szerzett előzte meg Heidfeldet. Ezt az előnyt nem adta vissza, tehát büntethető. Más kérdés, hogy a Ferrarit riktán büntetik. Hamilton ezért úgy elmeszélték volna, hogy az csak na!

2009. Augusztus 30, 20:10
Válasz #126

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Nem gondolom, hogy Wéber elfogult lenne, hiszen az, hogy Kimi a bukótérben szerzett előnnyel megelőzte Heidfeldet, az neki teljesen mindegy. Itt az a baj, hogy nem adta vissza a jogtalanul szerzett előnyt, hanem tovább gyorsított. Tavaly Hamiltont egy ennél kisebb szituációért büntették. Persze azt nem gondlom, hogy ezt a Kimi szurkolói valaha is el fogják ismerni! ;)

Sajnos az RTL-nél Szujón kívűl mindenki elfogult. :)

Nem vagyok Kimi szurkoló, de nem szerzett előnyt.

2009. Augusztus 30, 20:06
Válasz #125

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Először is Héder mit keresett má megint ott, azért ehhez kell arc, hogy így rögtön az elején a lúzerek rajtolnak az első sorból, tiszta idióta Gyulával és Palikkal az élen. Komolyan mondom néha már tisztára szánalmasak, amiket ott hümmögnek, röhögnek a hülyeségein, és gratulálok akik nekik adnak igazat a nagy szakértőknek.

Nagyon boldog vagyok, csak annyira nevetséges és szánalmas hogy néhányan mennyire föcsögnek mert Kimi nyert. éN CSAK RÖHÖGÖK AZOKON AKIK SZERINT kIMI NEM ÉRDEMELTE MEG! És ha kers volt benne mi van? Igen el lett mondva meg látni is lehetett nem KImi volt a leggyorsabb, igen Fisico megnyerte volna, de hát ilyen ez a sport. Meg könyörgöm mi az, hogy meg kellett volna büntetni Kimit, mert kiment  a bukótérbe? Hát látunk már ilyet, ezzel nem előzött meg senkit, úgyan úgy a 3.helyre tér vissza, és azt elmondanám, hogy az hosszabb táv volt meg poros, műfűves, meg az hogy direkt kiment a nagy Palik szerint hát nevetséges. Inkább arról beszélnének milyen jól rajtolt, milyen reflexe van  a srácnak, nagyon jól csinálta, vissztért Kimi, nagyon örülök a győzelmének, éreztem hogy ez a futam meglesz. és nem csak a kersnek köszönheti,mert egy Kimi Raikkonen is kellett hozzá.
Force India és főleg Fisico előtt le a kalappal, nagyon gratulálok neki, és annyira jó volt látni őt a dobogón, meg a szerelők, hogy örültek a pezsgőnek, nagyon jó volt!
« Utoljára szerkesztve: 2009. Augusztus 30, 20:10 írta Márti »


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2009. Augusztus 30, 20:03
Válasz #124

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Ez az eset nekem sem volt túlságosan szimpatikus, de Kimi ezután kifogástalanul vezetett. Rajta kívűl nem tudom hogy ki tudott volna nyerni ezzel a Ferrarival!
Nagy nyomás alatt vezetett gyorsan, hiba nékül! Valenciában és a Ringen is jól ment. Kimi lassan a régi!
Rajta kívül senki nem nyert volna ezzel a Ferrarival, ez természetes. ;)
: 2009. augusztus 30. - 20:00:48
Hallottam, amit mondtam, csak az a baj, hogy ő nem független szakértő, ezért nem is kéne ott lenni, tehát amit mond, csak azért mondta, mert Fisconak szurkolt.

Kimi visszajött Hei mögé, megnyomta a KERS-t és már előtte volt.
Nem gondolom, hogy Wéber elfogult lenne, hiszen az, hogy Kimi a bukótérben szerzett előnnyel megelőzte Heidfeldet, az neki teljesen mindegy. Itt az a baj, hogy nem adta vissza a jogtalanul szerzett előnyt, hanem tovább gyorsított. Tavaly Hamiltont egy ennél kisebb szituációért büntették. Persze azt nem gondlom, hogy ezt a Kimi szurkolói valaha is el fogják ismerni! ;)

2009. Augusztus 30, 19:57
Válasz #123

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Hallottam, amit mondtam, csak az a baj, hogy ő nem független szakértő, ezért nem is kéne ott lenni, tehát amit mond, csak azért mondta, mert Fisconak szurkolt.

Kimi visszajött Hei mögé, megnyomta a KERS-t és már előtte volt.

2009. Augusztus 30, 19:57
Válasz #122

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Ez az eset nekem sem volt túlságosan szimpatikus, de Kimi ezután kifogástalanul vezetett. Rajta kívűl nem tudom hogy ki tudott volna nyerni ezzel a Ferrarival!
Nagy nyomás alatt vezetett gyorsan, hiba nékül! Valenciában és a Ringen is jól ment. Kimi lassan a régi!

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek