Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Belgium, Spa Francorchamps 2009-08-30  (Megtekintve 39153 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Augusztus 26, 16:10
Válasz #31

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Nyomta is, hogy megelőzze, de nem bírta, ezért ment a falnak. Tök mindegy, hogy miért megy neki...
Szerinted Kimi mennyire lett volna gyors egy leszabályozott 2. hétvégés motorral? :)
ő új szabályozatlan motorral ment, remélem, hogy nem kell részleteznem, az mennyit ér. ;)
Ha Heidfeld előbb megy be esőgumikért, akkor nem csak Massát előzi meg, hanem Hamit és Kimit is!

2009. Augusztus 26, 11:58
Válasz #30

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Azta mindenit, hát nem értem mit írogatsz, és akkor mi van ha Hami mögött volt? Hát azért nyomta hogy megelőzze, ezért nem is értem???
Massa meg ezzel a letekert motorral, hagyjuk már, nagy szerencséje volt, hogy Nick és Alo nem előzte meg, mert ha ők hamarabb mentek volna be eső gumiért akkor, csak nézhetett volna Massa! Amúgy ezt a futamot is a nagyszerű Ferrari taktika miatt cseszték így el, mi sz*rért nem ment be Kimi esőgumiért?! Amikor meg nem esik az eső beküldik esőgumiért! Tiszta katasztrófa volt a Ferrari!


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2009. Augusztus 25, 21:46
Válasz #29

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Nem is értem, szerinted Hamit csak úgy elkellett volna engednie? Megnézném ha te vezetnéd a futamot akkor olyan könnyen feladód a győzelmedet, mert esik az eső, ő legalább megpróbálta megtartani az első helyét.

   
Már ne is haragudj, de Kimi már rég Hamilton mögött volt amikor a falnak csattant!

Idézet
Nem is tudom ki mondta azt, úgy vezettem mint egy nagymama.  :D
Massa mondta. De ezek szerint nem értetted, hogy hogy hogyan értette. :) Felipe 2. hétvégés leszabályozott motorral versenyzett, ezért óvta az autót... erre értette, hogy úgy vezettem, mint a nagymamám! :)
Persze, még letekert motorral is stabil 3. volt! :)

2009. Augusztus 25, 20:16
Válasz #28

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Esőt azt neee:)Az nem a mi barátunk:)
De tény és való elég nagy az esély rá!
Majd kiderül kinek kedvezek a hűvösebb körülmények!:)

2009. Augusztus 25, 20:04
Válasz #27

Pepee

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1325
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mclaren-Mercedes
  • Kedvenc pilótád: Lewis Hamilton
Szerintem,a Mclaren jó lesz Spaba is.Bár Spa teljesen más mint a Hungaroring...de tavaly is ott voltak az élen.A "jó"autóval esőben még nem ment a Mclaren,ezért kíváncsi vagyok milyenek lesznek ha esni fog az eső. ::-)


2009. Augusztus 25, 19:37
Válasz #26

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
A Mclaren szerintem még mindig nem túl erős a gyors kanyarokban...

Ha igen akkor majd a pitben eltolják!  ::-)

2009. Augusztus 25, 19:17
Válasz #25

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Én sem fogadnék rá...csak nem udom, Whitmarsh egészen az ellenkezőjét állítja mit Hamilton!
Arról hogy mennyi esélyük van!
Majd kiderül hamarosan!:)

2009. Augusztus 25, 19:11
Válasz #24

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Szerintem a Mclaren egyenlőre a csiki-csuki pályákon erős csak mint a Hungaroring, vagy Valencia! Nem fogadnék Hamiltonra!

2009. Augusztus 25, 18:58
Válasz #23

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Sziasztok:)
Váoooo,látom itt aztán van élet:)
Nagyon várom már a hétvégét, eggyiki kedvenc pályám!
Na és Kimi pályája is:)Remélem olyan jól fog szerepelni mint tavaly, csak más végeredménnyel!:)
Ugy utáltam érte az égieket h az utolsó 3 körben leküldték azt a nyavadt esőt! :'(
Az Ardennek ebből a szempontból minden évben veszélyes!
Azért amit tavaly Kimi véghezvitt, főleg a rajt, meghogy mindenkit leiskolázott szinte pillanatok alatt, reménykedésre ad okot idén is!
Vagyis csak bizakodom!
Hamiltontól tartok majd, meg talán a Red Bulloktól, Brawnéktól nem tom!
Na majd kiderül:)

2009. Augusztus 25, 18:19
Válasz #22

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Idézet
Kimi is azért csúszott meg, mert az esőben túlvállata magát.

 :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Nem is értem, szerinted Hamit csak úgy elkellett volna engednie? Megnézném ha te vezetnéd a futamot akkor olyan könnyen feladód a győzelmedet, mert esik az eső, ő legalább megpróbálta megtartani az első helyét. Nem is tudom ki mondta azt, úgy vezettem mint egy nagymama.  :D

   


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2009. Augusztus 25, 14:15
Válasz #21

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Ha Alonso előbb jön ki, mint Heidfeld, akkor 3. lett volna, de így se volt rossz, mert a 8. helyről jött fel a 4.-re. 1kör alatt.  :)

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=qnHj9c4nd-8" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=qnHj9c4nd-8</a>

2009. Augusztus 24, 14:23
Válasz #20

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Még egy off, és én befejeztem.:)

Tehát, lehet hogy a szárnya nem tört le, de jól látható, hogy igen szépen meghajlott. Ettől viszont még megváltozhatott úgy a kocsi a tulajdonsága, hogy akár ez (is) okozhatta a megpördülést. Attól, hogy valami nem törik le, hanem csak deformálódik, vagy éppen veszt az anyag keménységéből, ugyanúgy megváltoztathatja a kocsi tulajdonságait, mintha letörne a kocsinak valamelyik része. ;)
Ennek van a kisebb valószínűsége... aminek meg nagy, hogy sokan csúszkáltak, hiszen esett az eső. Kimi is azért csúszott meg, mert az esőben túlvállata magát. :)

2009. Augusztus 24, 14:02
Válasz #19

Adam Jonas

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1036
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Az is hüyén nézett volna ki, hogy Kimit nem büntetik, de Hamit meg igen. Mindkettőt büntetni kellett volna. Kimi azért esett ki, mert egyszerűen besokallt, nézd újra a videot.
Hamilton is megcsúszott, de ő szépen korrigált.

Még egy off, és én befejeztem.:)

Tehát, lehet hogy a szárnya nem tört le, de jól látható, hogy igen szépen meghajlott. Ettől viszont még megváltozhatott úgy a kocsi a tulajdonsága, hogy akár ez (is) okozhatta a megpördülést. Attól, hogy valami nem törik le, hanem csak deformálódik, vagy éppen veszt az anyag keménységéből, ugyanúgy megváltoztathatja a kocsi tulajdonságait, mintha letörne a kocsinak valamelyik része. ;)

2009. Augusztus 24, 13:53
Válasz #18

Ivancia

  • F1 Challenge Fan
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2509
  • KC23!
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Ferrari
  • Kedvenc pilótád: Karun Chandhok
Hé, ez a téma nem az idei futamról szól?
Mert ezeket az Archivum>2008 Idény>Spa Francorschamps-ba kéne írni
?Minden tiszteletem Chandhok-é, egy kedves srác. Látok annyit benne, ami elég egy világbajnoki címhez? Nos, ezt majd az idő eldönti. Ennek a történetnek még jó vége is lehet, de egyelőre nem tud autóhoz jutni.?
Eddie Jordan

2009. Augusztus 24, 13:13
Válasz #17

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
De az kicsit hülyén jönne ki, hogy Kimit megbüntetik, Hamiltont meg ugyanazért nem. :) Egyébként Kimi meg sztem pont azért esett ki később, mert annál az ominózus esetnél látszott, hogy Hamilton akkorát fékezett be előtte, amivel Kimi lekoccolta Hamit, s a Ferka szárnya mozdult egy szépet.
Az is hüyén nézett volna ki, hogy Kimit nem büntetik, de Hamit meg igen. Mindkettőt büntetni kellett volna. Kimi azért esett ki, mert egyszerűen besokallt, nézd újra a videot.
Hamilton is megcsúszott, de ő szépen korrigált.

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek