Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Európa, Valencia 2009-08-23  (Megtekintve 34519 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Augusztus 25, 21:50
Válasz #146

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
El is hiszem, hogy boldog vagy. :) Mi lesz, ha vb-t is megnyeri?

2009. Augusztus 25, 21:31
Válasz #145

tapaty

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 554
  • f?szakács
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Na jól el-kóca-ficáltam megint, de itt vagyok már.
Sajnos nem láttam a futamot élőben, de vasárnap késő éjjel mikor hazaértem megnéztem videóról. Mintha éreztem volna, hogy nem szabad ezt kihagyni  :zizi:
Szóval hajnali kettőkor mikor vége volt, már sikítozni nem mertem örömömben, de bizony megsirattam ezt a régen várt győzelmet.
Szóval most nagyon boldog vagyok.
 
Hungarian Rubens Barrichello Fansite
http://www.barrichello.eu

2009. Augusztus 25, 19:10
Válasz #144

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Jó futam volt...nekem tetszett!
Örültem Rubens győzelmének...hisz idén elég sokat Button árnyékában volt,megérdemelte minden téren ezt a győzelmet!
Button,meg hát....remélem kicsit visszavesz ezek után az arcából...föleg így h Török óta nem nagyon nyujt kieggyensúlyozott teljesítményt,pedig látható h az autó igenis versenyképes!

Badoert én nem bántom...abszolút megértem...seki sem lett volna jobb nála, igy h kihagyott ennyi időt, és idén alig tesztelhetett!
Ö is mondta h ez a futam neki egy teszt volt, amit meg is lehet érteni szerintem!Jó egy kicsit a boxos jelenet durva volt, de én ugy gondolom kapott is ejnyebejnyét:)
Sok Ferrari rajongó most nagyon tudja bírálni a csapatot ez ügyben, amit szerintem nem kéne!Egy nagy multú csapat, és igenis tudják h mikor miért és h kit ültessenek be abba az autóba!
Badoer rengeteget segített évek alatt a csapatnak...bezzeg azt ilyenlkor sokan elfelejtik!
Ne feledjük el, h amikor a meki járt hasonló cipőben, és önerőböl kullogtak a mezőny végén, akkor az ő rajongóik igenis kitartottak melettük, ami szép dolog egy igazi rajongótol!
Ezt kellene most a Ferrari rajongóknak is tenni, nem pedig vádaskodni h Gené jobb lett volna, meg h milyen szégyen ez a csapatnak!Na erről ennyit!
Grosjean nagyon jól ment még!És Vettel is, na öt nagyon sajnáltam!
Sajnos ugy fest h letehet az idei vb-ről, pedig én neki örültm volna a legjobban!
Ennyi az én véleményem Valenciáról!:)

2009. Augusztus 24, 14:01
Válasz #143

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Európa Nagydíj: Nemzetközi sajtóvisszhang


Brazília

Lance: "Rubens Barrichello megszerezte Brazília századik Formula-1-es győzelmét. A Brawn versenyzője pályafutása tízedik diadalával harcba szállhat a bajnoki címért."

Globo: "Egy hibátlan teljesítménnyel Rubens Barrichello megszerezte a századik Formula-1-es győzelmet Brazíliának. Barrichello tökéletes taktikával és nagy sebességgel nyert."

Zero Hora: "Barrichello beírta magát a történelemkönyvekbe."

Estadao: "Véget ért a várakozás. Rubens Barrichello visszatért a Formula-1 élére."

Franciaország

Liberation: "Grosjean teljesítette első köreit. Huszonhárom esztendősen megmutatta hogy milyen lehetőség rejlik benne a következő versenyeken."

Le Figaro: "A brazil veterán megnyerte a versenyt és új színt vitt a Brawn-hoz."

Le Parisien: "Grosjean teljesítette a feladatát."

Le Tribune: "Felébredt a Brawn-medve. Rubens Barrichello nyert és növelte a csapat előnyét."

Spanyolország

El Pais: "Rubens Barrichello győzelemmel tért vissza az élre."

El Mundo: "Hamilton elsüllyedt a mólónál."

El Periodico: "Luca Badoer nevetségessé tette magát."

Marca: "A McLaren kidobta az ablakon a győzelmét."

Diario AS: "Barrichello öt év után először nyert."

Anglia

The Sun: "Lewis győzelmi esélyei boxban szálltak el."

The Mirror: "A dühös Jenson Vettelt és önmagát szidja."

Daily Mail: "Az alvó McLaren Barrichellónak ajándékozta a győzelmet. Hamilton azt mondta hogy a csapat éjt nappallá téve dolgozott hogy győztes autót építsen a traktorból, ami magyarázatot adhat arra, hogy miért aludtak a kerékcsere közben."

Daily Express: "A hosszú boxkiállás drága volt Lewis számára. A McLaren különös hibája miatt nem nyert Lewis."

Daily Telegraph: "Barrichello nyert, Hamilton a második. Lehetetlenség volt nem örülni a győzelmének, különösen, hogy a sikert Felipe Massának ajánlotta."

The Times: "Jenson Buttonak gázt kell adnia, ha megakarja nyerni a bajnoki címet."

The Idependent: "Hamilton boxutcai esete miatt Barrichello nyerte a versenyt. Jenson Button szerint nem a megfelelő Brawn autó győzött."

Olaszország

La Gazzetta dello Sport: "Nagyszerű Barrichello diadal! Egy különleges győzelem Ruubensnek. Kimi is kihasználta a lehetőséget. Nem szabad megkövezni egy olyan versenyzőt mint Luca Badoer, aki tíz éve nem vett részt versenyen. A Ferrarinak azonban egy gyorsabb versenyzőre van szüksége, hogy megszerezze a konstruktőri harmadik helyet."

Tuttosport: "Barrichello nyert és üzent Massának."

Corriere dello Sport: "Barrichello a győztes. Badoer utolsó előtti, így minél hamarabb el akarja felejteni a versenyt. Talán az erőnlét hiányzott."

Il Giornale: "Barrichello, a nyugdíjas győzelme."

Corriere della Sera: "A McLaren öngólt lőtt. Barrichello Massáért győzött."

Le Repubblica: "Barrichello a valenciai király. a Brawn mindenkit megvert. SZgeény Badoer. A számos hiba után utolsó előtti lett, de így is elégedett."

Liberta: "Káosz a McLarennél."

La Gazzetta di Modena: "A McLaren hibája megállítja Hamiltont. Barrichello nyert, a Ferrari a harmadik."


formula.hu

2009. Augusztus 23, 21:07
Válasz #142

Pepee

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1325
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mclaren-Mercedes
  • Kedvenc pilótád: Lewis Hamilton
Grat Rubensnek. :)Tényleg megérdemelte már a győzelmet.37 évesen nem semmi versenyzés volt. ;)
Ami Lewist illeti megint jó versenyt futhatott volna,ha nincs az a hiba a kiállásnál.Nem tudom,hol járt az esze a csapatnak,de mindenesetre nagy hiba volt tőlük.Nagyon-nagyot fejlődött a Mclaren pár futam alatt.Kár,hogy nem most kezdődik az évad. ;D
Lehet,hogy sokan nem értenek egyet velem,de akárki akármit mond.Lewis egy nagyon tehetséges és ügyes pilóta.Tudom sokan nem szeretik de ez így van. :)
A Red Bullokat nem értem. :-\ Eddig úgy tűnt,hogy méltó ellenfelei a Brawnoknak.
Vettelt sajnálom mert,nem ezt járna neki.Végre győztes autóba ül,de még is elfüstöl a motorja.Két motor 6 futamra.... :-\
Buttonnak úgy látszik a fejébe szállt a siker...nem látom azt a lendületet, mint az év elején.Míg Barichello hozta az első helyet...addig a VB aspiráns a 7.helyen szenvedett.
Kimi szerencsére jól kapta el a rajtot.Örülök neki,hogy megint felállhatott a dobogóra.Olyan aranyos volt ahogy egyedül álldogált a dobogón,míg Lewis és Rubens elvoltak egymással...még megsajnáltam. :D
Badoerről inkább nem beszélnék...Schumi mikor meglátta,hogy elengedte Gorsjeant...szerintem,ha tehette volna, elsüllyedt volna szégyenében. :D


2009. Augusztus 23, 20:53
Válasz #141

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Én sajnáltam Badoert! Azért csak tíz éve nem versenyzett, és ezt a pályát nem is ismerte. Meg úgye tesztpilóta, nem a nagy tempóhoz szokott szerintem. Nagyon nagy nyomás volt rajta, végülis a Ferrari döntött úgy hogy ő üljön be Massa helyére. ők is tisztában voltak vele, milyen időket autózik. Talán Spába jobb lesz, mert ismeri is a pályát. viszont Schumi támogatja Badoert, és meg is védte.
Na és még kit dícsért Schumi? Hát Kimit! Tényleg jól ment, mondtam én, hogy a rali jót tesz majd neki. És lám kihozta a Ferariból a maxot!


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2009. Augusztus 23, 20:12
Válasz #140

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Még hogy Kimi nem motivált, meg hogy rossz pilóta..tessék, újra bemutatta,mint már nagyon sokszor, hogy kinyomja az autó szemét, sajna ez csak a 3.helyre volt elég, de panaszra így sincs ok, nagyon jó az a 3.hely is. :)
Ez a Badoer, tiszta Piquet,talán még ő is jobb volt, nevetséges(eddig) a teljesítménye :-\
Tényleg levághatná Kimi a haját, ez a haj,meg az a 4számmal nagyobb sapka, nagyon rapp-es.. :D

2009. Augusztus 23, 20:07
Válasz #139

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Gratulálok Rubensnek! Nagyon jól ment, és végre megnyerte, amit már nagyon megérdemelt. Örültem neki nagyon, és tényleg elég megható volt hogy ott a boxutcában mindenki tapsolt neki, ez nagyon megtisztelő, és bámulatos. Méghogy kiöregedett,na most a sok ellendrukkere nézet!
A red bull nagyon gyenge volt, és az hogy Vettelnek márcsak két motorja van hat futamra, necces a vb cím meszerzése így! Button teljesítményét nem értettem, meg KOvi-jét sem. Hát sajnálom Kovit,de nem megy ez neki. Túl nagy lehet rajta a nyomás, vagy amit már sokszor mondtam, nem azt az autót kapja mint Hami. De az időmérőn viszont ha nem hibázott volna akkor első, és mégnehezebb is volt, azt hiszem. Nem értem.
Kimi megint jól rajtolt, annyir örültem neki, hát sajnos ennyit tud még a Ferrari gyorsaság szempontjából, meg szeintem a gumikkal is volt gond.Örültem a harmadik helynek, legalább láthattuk a dobogón, és ez már jó. Szerencsére egyre többet, és remélem hogy a hat futamból legalább egyszer ha a dobogó legfelső fokára felállna, hát annak annyiar örülnék, mintha vb címet nyerne, (és végre levágná a haját! :D)


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2009. Augusztus 23, 17:16
Válasz #138

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Eddig még igen ;)
Na én sem szeretném hogy az legyen. :D
: 2009. augusztus 23. - 17:14:57
Erre azért nem merek fogadni, mert Törökország után is már mindenki odaadta Buttonnak a VB címet, azóta pedig nem tudott még a dobogóra felállni sem, nemhogy még nyerni. :)
Ez igaz, de a Red Bullok is bénáznak, és ez meg az angol malmára hajtja a vizet.

2009. Augusztus 23, 17:01
Válasz #137

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Inkább a motor, fogalmazzunk így. :) KERS-szel felszerelve kíváncsi leszek, hogy mit fog tudni, bár némileg jogosnak tartom, hogy most rakják bele a kocsiba, mivel ugye 2 nagy sebességű pálya jön. Monzába meg sztem tuti nem lesz esélye a KERS nélküli autóknak.

Azt írják, hogy Belgiumban mégsem rakják be az autóba. Remélem a BMW, Renault betszi, mert ott már nagy előnyben lesznek  KERS-es autók. Persze, ha csak jól megy.

2009. Augusztus 23, 16:52
Válasz #136

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Vasárnapi pillanatképek:
























2009. Augusztus 23, 16:52
Válasz #135

Adam Jonas

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1036
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Az nem jelenti azt, hogy más is olyan szerencsés, mint amilyen Raikkönen volt 2007-ben!
A realítás az, hogy Button lesz a vb.

Erre azért nem merek fogadni, mert Törökország után is már mindenki odaadta Buttonnak a VB címet, azóta pedig nem tudott még a dobogóra felállni sem, nemhogy még nyerni. :)

2009. Augusztus 23, 16:51
Válasz #134

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Idézet
A realítás az, hogy Button lesz a vb.
Eddig még igen ;)

2009. Augusztus 23, 16:50
Válasz #133

Adam Jonas

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1036
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Van esélye Vettelnek, de a mai napon, amit mutatott a Red Bull, hááát... Én szerintem nem elég megbízható az autó.

Inkább a motor, fogalmazzunk így. :) KERS-szel felszerelve kíváncsi leszek, hogy mit fog tudni, bár némileg jogosnak tartom, hogy most rakják bele a kocsiba, mivel ugye 2 nagy sebességű pálya jön. Monzába meg sztem tuti nem lesz esélye a KERS nélküli autóknak.

2009. Augusztus 23, 16:50
Válasz #132

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Gyula GP-t nem tudtam mire vélni, amikor azt mondták, hogy Vettelnek elszállt a VB esélye. Ha jól rémlik, Kimi 2007-ben 18-20 pontos hátrányból nyert. Ez a szezon tele van meglepetésekkel, így sztem azt a 25 pontot is simán le lehet majd dolgozni bárkinek. :)
Az nem jelenti azt, hogy más is olyan szerencsés, mint amilyen Raikkönen volt 2007-ben!
A realítás az, hogy Button lesz a vb.

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek