Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Németország, Nürburgring 2009-07-12  (Megtekintve 20973 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Július 15, 23:30
Válasz #74

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Persze, hogy nem, de ilyen ez a sport manapság. Mondjuk már Kínában is ő rontotta el a dolgot.

2009. Július 15, 20:48
Válasz #73

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Sajnálom Sutil-t mert már rég kijár neki egy jó eredmény! Nagyon kitartóan versenyez a Force Indiával ami mostanában elég gyorsan fejlődik!

Kimi nem hibáztatható ennél az incidensnél szerintem...

2009. Július 15, 20:46
Válasz #72

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Sutil vs Raikönnen

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=g_GrJBWStlg" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=g_GrJBWStlg</a>

2009. Július 15, 13:44
Válasz #71

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Igazad van! Remélem sűrűbben jön majd! :good:

2009. Július 15, 13:16
Válasz #70

Ivancia

  • F1 Challenge Fan
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2509
  • KC23!
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Ferrari
  • Kedvenc pilótád: Karun Chandhok
Úgy hogy ismét volt egy hozzászólása mert volt 1-1.5 hónap amikor nem volt hozzászólása
vagy nem?
?Minden tiszteletem Chandhok-é, egy kedves srác. Látok annyit benne, ami elég egy világbajnoki címhez? Nos, ezt majd az idő eldönti. Ennek a történetnek még jó vége is lehet, de egyelőre nem tud autóhoz jutni.?
Eddie Jordan

2009. Július 15, 12:38
Válasz #69

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Hogy érted hogy visszatért?

Hol vagy Tapaty? :)

2009. Július 15, 12:13
Válasz #68

Ivancia

  • F1 Challenge Fan
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2509
  • KC23!
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Ferrari
  • Kedvenc pilótád: Karun Chandhok
Annak is örülhetne hogy nagyob sérülések nélkül megúszta a 1994-es san marinó-i esetet.

Egyébként viszatért Tapaty Rubens első számú szurkolója
?Minden tiszteletem Chandhok-é, egy kedves srác. Látok annyit benne, ami elég egy világbajnoki címhez? Nos, ezt majd az idő eldönti. Ennek a történetnek még jó vége is lehet, de egyelőre nem tud autóhoz jutni.?
Eddie Jordan

2009. Július 15, 06:43
Válasz #67

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Szerintem Barrichellonak ez az utolsó szezonja a Forma 1-ben!

2009. Július 14, 22:06
Válasz #66

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Azt elfelejtettem mondani, hogy nagy Gratula Webbernek, mert megérdemelte... Ez mindenkinek kijár!

Amúgy Rubens megint ideges lett ahogy olvasom, de nem tudom miért.... ha ezt így folytatja, akkor így jövőre nem marad a mezőnyben.

2009. Július 14, 21:42
Válasz #65

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Na, láttam a versenyt és szerintem unalmas volt, de a végén azért volt egy kis izgalom. Azért remélem, hogy több előzést látunk, de nem így lett. Annak viszont örültem, hogy a Renault ilyen gyors, csak kár hogy az időmérőt így elrontotta Alonso...

Szóval Magyar Nagydíj izgalmas lehet! Egy jelenet vicces volt a futam alatt, amikor Gyula mondja, hogy a Magyar Nagydíjon 40fok is lehet, mert ő azt hallotta... :D Mondom, hogy nem csak a Forma1hez nem ért, de még az időjáráshoz sem.

2009. Július 13, 13:57
Válasz #64

Adam Jonas

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1036
    • Profil megtekintése
    • E-mail
A Brawn + Kimi pletyka megcáfolására tudok 2 (nyomós) érvet:

1, Feltételezem, hogy Kimi van Alonso szintű, és fordítva is igaz. Akkor minek kell oda Alonso? Nem hiszem, hogy csodát tudna tenni ő is azzal a kocsival, amivel Kimi meg Massa szenved.

2, A Ferrarinak abból milyen előnye származna, hogy egy sztárpilótát elküld, helyére jön egy másik sztárpilóta szárfizetéssel, s így immár 3 pilótát fizessen, miközben a Brawn egy pilóta éves fizetését megspórolja, amit fejlesztésekre költ? Majd ezzel megint learatja a babérokat? Sztem ez az egész szó szerint egy pletyka, amit a kitalálója nem gondolt végig, így az egész logikátlan s átlátható.

Ez kb. olyan, mintha most azt mondanánk, hogy Rossi holnaptól IndyCar-ba megy a tengerentúlra.  :dry: :idiot2: :7:

2009. Július 13, 05:57
Válasz #63

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
A Renault a Mclaren és a Ferrai teljesítménye elég bíztató volt a hétvégén, szóval elég jól sikerültek a fejlesztéseik, ami jó hír szerintem! Ezen 3 capat közül szerintem 100% hogy valaki fog futamot nyerni 2009-ben!

2009. Július 12, 22:18
Válasz #62

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Hát mit is mondjak.. először is gartulálok Webbernek, örültem hogy ő nyert, nagyon nagyon kijárt már neki ez a győzelem, szerintem a brit nagydíjat is ő nyerte volna meg.
Brawn csapat nagyon durván elszeszték, hát kezdenek visszaesni. Megint Rubens versenyét cseszték el, hát nem csodálom hogy sík ideg és nem akarja hallani a sok süketelést amit a csapat mondana neki miért is történt ami történt. és teljesen igaza van abban, hogy ha így folytatják elvesztik mind a két bajnokságot.
Csóri Sutil, hát ha egy kicsit nem lett volna annyira optimista és inkább hagyja elmenni Kimit, akkor talán pontszerző. Sutil és Kimi nagyon korrektul nyilatkozott erről az incidensről, mind a ketten versenybalesetnek titulálták, ez az autosport, és ez így is van! Mikor meglátam Schumit, hogy ott van na még mondtam is Kimivel valami történik, és tötén, ráaádsul még az az átok is ott volt. éreztem hogy nem fejezi be.
Alonak garatula a gyorsköréhez. Massanak is gratula. Hami meg hát túl erőszakos volt, nem tanul a hibáiból, ezt már eljátszotta egyszer. Most így nem látom a fejlődést az újítást mennyire gyorsultak, mert az időmérőt nem lehet alapul venni, majd a hungaroringen megtudom, lehet dobogosok lesznek? Remélem Brios ide talál Magyarországra!  :D

Na és mit szóltok a pletykákhoz, Kimi megy Brawnba, Rubens helyére. Hát nevetséges, most öszintén szerintetk oda fog menni? szerintem inkább elmegy ralizni. Meg ez egy undorító dolog, átrakosgatni. Alo meg nem tud hazudni, Hát ki hisz neki hogy nem jön a ferkához? Amikor mondta, hogy á ő nem megy, a szemei mindent elárultak, meg ahogyan mondta. Szóval nagyon remeg a léc Kimi alatt, és attól félek ki is húzzák alóla. Én akkor is a ferrarit hibáztatom, mert igen is ők csesztek el valamit, valami történt, ami miatt Kimi ilyen lett, nulla gyorskör, 15 hónapja nem nyert, és sajnos semmi régi Kimi, aki versenyállat volt, az már nincs. Én nagyon is kitartok az álláspontom mellett hogy Domika meg a csapata kicsesztek Kimivel, érdekes módon amikor Todt volt akkor semmi bajuk nem volt Kimivel. Mert valami oknak kell lennie hogy ilyen lett, semmi akarás nem látszik Kimin, beletörödött hogy ennyi. Egyszerűen nem hiszem el hogy ilyen lett, higgyétek el nem tudom felfogni, és elfogadni hogy nem motivált már.  :cray_:
 


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2009. Július 12, 21:29
Válasz #61

Pepee

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1325
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mclaren-Mercedes
  • Kedvenc pilótád: Lewis Hamilton
Izgalmas kis futam volt. :)Webbernek már tényleg nagyon kijárt ez a győzelem.Egy büntetés után is vissza tudott állni az élre.
Végre nem a Brawnokról szólt minden.
Lewist nagyon sajnálom,mert hihetetlem jól rajtolt...csak ha nem lett volna olyan erőszakos akkor elsőként is elfordulhatott volna.A dobogón mindenképpen ott lehetett volna.Kijárna már egy kis dicsőség az egész Mclarennek.Talán Magyarországon jól mennek majd. :)
Felipe dobogós helyezése meglepett...jól elszórakozott a KERS-szel a többiek előtt.Sajnálom,hogy Kimi kiesett...mert ő is szerezhetett volna pontot. 


2009. Július 12, 21:16
Válasz #60

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Futam végeredménye:

Hely   Versenyző   Csapat   Autó   Hátrány   Rajt
1   Mark Webber   RBR-Renault   60   Győztes   1
2   Sebastian Vettel   RBR-Renault   60   +9.2    4
3   Felipe Massa   Ferrari   60   +15.9    8
4   Nico Rosberg   Williams-Toyota   60   +21.0    15
5   Jenson Button   Brawn-Mercedes   60   +23.6    3
6   Rubens Barrichello   Brawn-Mercedes   60   +24.4    2
7   Fernando Alonso   Renault   60   +24.8    12
8   Heikki Kovalainen   McLaren-Mercedes   60   +58.6    6
9   Timo Glock   Toyota   60   +61.4    20
10   Nick Heidfeld   BMW Sauber   60   +61.9    11
11   Giancarlo Fisichella   Force India-Mercedes   60   +62.3    18
12   Kazuki Nakajima   Williams-Toyota   60   +62.8    13
13   Nelsinho Piquet   Renault   60   +68.3    10
14   Robert Kubica   BMW Sauber   60   +69.5    16
15   Adrian Sutil   Force India-Mercedes   60   +71.9    7
16   Sebastien Buemi   STR-Ferrari   60   +90.2    17
17   Jarno Trulli   Toyota   60   +90.9    14
18   Lewis Hamilton   McLaren-Mercedes   59   +1 Kör   5
Ret   Kimi Räikkönen   Ferrari   34   +26 Kör   9
Ret   Sebastien Bourdais   STR-Ferrari   18   +42 Kör   19


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek