Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Bahrein, Sakhir 2009-04-26  (Megtekintve 14062 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. április 27, 19:41
Válasz #43

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Bahrein Nagydíj: Nemzetközi sajtóvisszhang // FOrmula.hu

Jenson Button újabb győzelmet szerzett a bahreini Formula-1-es versenyen, ahol nemcsak a vetélytársakkal, a meleggel is meg kellett küzdenie. A nemzetközi sajtó így a Brawn sikereitől hangos. A Ferrari pontszerzése kis vigasz az olaszoknak a kevésbé sikeres évadkezés után.

Anglia

The Sun: "Jenson Button alatt izzott az autó."

Daily Mail: "Button égési sérüléseket szenvedett, de élete versenyét teljesítette. Férfiasan küzdött."

Daily Express: "Button bezsebelte a harmadik győzelmét. A Brawn autója olyan erős volt, hogy nem tudtak lépést tartani vele."

Daily Telegraph: "Jenson Button újra a győztesek utcájába kalauzolta a Brawnt. A forró ülés sem hátráltatta."

The Times: "Jenson Button a bajnoki címet vette célba egy újabb győzelem után. Stílusosan és hibamentesen versenyzett."

The Guardian: "Button a fájdalmat is vállalta élete győzelméért. Tovább növelte előnyét, és égési sérüléseket szenvedett."

The Independent: "Button forró harca a sivatagban."

Olaszország

La Gazzetta dello Sport: "A Ferrari maga mögött hagyta a nullázást. Már három pont is elegendő egy fél mosolyhoz. Button olyan mint Schumi. Jenson tökéletes versenyt teljesített, és esélyes a bajnoki címre. Vettel ravasz és még sokra viszi."

Tuttosport: "Button megszerezte a harmadik győzelmét, Kimi az első pontjait."

Corriere dello Sport: "A Ferrari pontszerző lett, de a Formula-1 meghatározó személyisége Jenson Button. a BMW borzalmasan szerepelt."

La Repubblica: "A Ferrari a sivatagban megszerezte első pontjait. Button győzött és növelte az előnyét."

Corriere della Sera: "Button újabb szárnyalása."

Libertà: "Button még nem nyerte meg a bajnoki címet."

Spanyolország

El País: "Jenson Button sikere mögött Brawn, a nagy varázsló áll."

El Mundo: "Ross Brawn a hangadó a bajnokságban."

Franciaország

L'Équipe: "Button a király minden terepen."

Libération: "Button erősít, a Ferrari pontokat szerez, a BMW szenved."

2009. április 27, 08:48
Válasz #42

moniii

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • GP2 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 484
    • Profil megtekintése
en ugy orultem a harom pontnak, mint mas egy futamgyozelemnek  :D
moniii:)

2009. április 26, 22:09
Válasz #41

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Sztem korai itt még kijelenteni, hogy ki az első meg második számú pilóta. Van még 14 futam ha jól tudom. :) Addig még Sutil is lehet esélyes a bajnoki címre. :D  ;D
Én is reménykedek, hogy következő futamon fordulni fog a kocka, mert ez így sok. :) Nekem akkor is sok lenne, ha ferrari-ról és Mclaren-ről lenne szó, mert jó ez a változatosság, de eddig 3 pilótáról szólt ez az egész.


Mondjuk nem sajnálom Brawn-tól a sikert, de nem fog ez így maradni. Láthatjuk, hogy semmi se tart örökké, erre példa a Ferrari-Mclaren.

A Renault tényleg nagyon elbízta magát, mert már azt gondolták, hogy ütőképes az autó, de még nem annyira. De remélem az új autó, jó lesz, és már dobogós helyezésekért mehetnek.

2009. április 26, 20:31
Válasz #40

Szabi

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 793
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Barichellórol nekem is megvan a véleményem, de azt a Brawn topikba írtam... :dry:

2009. április 26, 20:29
Válasz #39

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Uncsi volt egy kissé, de legalább sikerült pontot szereznije Kiminek! Még hogy nincs benne akarás!! Hát elég egyértelműen bemutatta, hogy igenis akarja! massa meg peches volt, egy tipikus versenybaleset, ha úgy nem lenne ilyen hosszú a szárny akkor nem lett volna gond. Trullit nagyon sajnáltam csórikám, hát nem hiszem el hogy a csapat ennyire balfék a taktikában! Rubens megörült szó szerint, szerintem eldurrant az agya hogy megint másodhegedűst kell játszania, nem értettem a taktikájukat! Ami meg Webbert illeti már az elejétől tudtuk hogy másodhegedűs szerepe lesz, ennyi! Button meg világbajnok lesz, ez is egyértelmű, egyszerűen nem hiszem el hogy ennyire gyors volt!
A merci is fejlődik, de még mindig lassú.
Megmondom öszintén meglepett hogy a ferrari elég gyors volt, ahhoz képest! a renault is meglepett, hogy ők meg lassúak lettek, még a ferkánál is! Nem hiába Alonso se tudja már hogy mi van! Egyszer jónak érzi másodszorra szarnak! A Bmw ultra gáz volt!
Nagyon kíváncsi vagyok, hogy spanyolban milyen csomagot kap Kimi, és hogy végre mutatnak-e valami kis fejlődést!


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2009. április 26, 20:15
Válasz #38

Szabi

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 793
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Na legalább a Ferrari nem pont nélül megy a következő versenyre!Hajrá Kimi!Massával nem tudom mi történt, talán túl hamar ment a boxba, és beszorult a mezőny hátsó részébe.Vettel jót ment, Trullinak is javulás ez a kína nagydíj után.

2009. április 26, 20:13
Válasz #37

Adam Jonas

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1036
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Sztem korai itt még kijelenteni, hogy ki az első meg második számú pilóta. Van még 14 futam ha jól tudom. :) Addig még Sutil is lehet esélyes a bajnoki címre. :D  ;D

2009. április 26, 17:52
Válasz #36

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Webber-el kapcsolatban egyetértek Fish! Vettel egyértelműen elsőszámú versenyző lesz.

2009. április 26, 17:28
Válasz #35

fish

  • **
  • Információ Nem elérhető
  • Gokart versenyző
  • Hozzászólások: 53
    • Profil megtekintése
A ferrarinál az időmérőn ismét kijött a csapatsorrend, mert Massát könyebre tamkolták az időmérő 3. részébe mint Kimit.De végre nagynehezen a ferrari szerzet 3 pontot.Az meg valami hihetetlen, hogy menyire pekhes Webber.Az 1. futamon kilökték a 2. félbeszakadt, így löttek a dobogoshelyezésnek a 3.-on bár célbaért, de ott eset és esőben Vettel verhetetlen, így ott Webber nemnagyontudta megmutatni, hogy milyen gyors.Most meg az időmérő 1. felében pont az utolsó kanyarban tartoták fel, így nemtudott továbjutni.Vettel pedig 3. a pontversenyben, így a csapat ezmiat még az eddiginél is mégjobban Vettelt fogja támogatni.Így Webbert 10 kg pluszsulyal fogják mindig hátráltatni Vettelhez képest az időmérőn és ezmiat megint csak nemfogtudni bizonyitani Webber.

2009. április 26, 17:24
Válasz #34

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Nem tudom mi folyik a Brawn GP-nél, de tavaly inkább Barrichello volt domináns a csapaton belül ha jól emlékszem... ???

2009. április 26, 16:50
Válasz #33

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Véleményem a versenyről az, hogy ha ez így marad, akkor Buton-Vettel csatát fogunk látni. Nem votl semmi extra, csak az, hogy a Ferka szerzett 3 pontot. Ja és Rubens kicsit agresszív volt, talán direkt szúrták el a versenyét?

Bahreini Nagydíj, verseny:
 1.  Button        Brawn GP-Mercedes     (B)  1h31:48.182
 2.  Vettel        Red Bull-Renault      (B)  +     7.187
 3.  Trulli        Toyota                (B)  +     9.170
 4.  Hamilton      Ferrari               (B)  +    22.096
 5.  Barrichello   Brawn GP-Mercedes     (B)  +    37.779
 6.  Raikkonen     McLaren-Mercedes      (B)  +    42.057
 7.  Glock         Toyota                (B)  +    42.880
 8.  Alonso        Renault               (B)  +    52.775
 9.  Rosberg       Williams-Toyota       (B)  +    58.198
10.  Piquet        Renault               (B)  +  1:05.149
11.  Webber        Red Bull-Renault      (B)  +  1:07.641
12.  Kovalainen    Ferrari               (B)  +  1:17.824
13.  Bourdais      Toro Rosso-Ferrari    (B)  +  1:18.805
14.  Massa         McLaren-Mercedes      (B)  +     1 kör
15.  Fisichella    Force India-Mercedes  (B)  +     1 kör
16.  Sutil         Force India-Mercedes  (B)  +     1 kör
17.  Buemi         Toro Rosso-Ferrari    (B)  +     1 kör
18.  Kubica        BMW Sauber            (B)  +     1 kör
19.  Heidfeld      BMW Sauber            (B)  +     1 kör

2009. április 26, 16:12
Válasz #32

Pepee

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1325
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mclaren-Mercedes
  • Kedvenc pilótád: Lewis Hamilton
Én nem hiszem el,hogy fordulhatott feje tetejére ennyire a forma1.Mikor lesz már megint az élen Lewis,Kimi,Massa és a többi élpilóta.Jó pilóta Vettel,Button és atöbbiek is,de azért nagyon  hiányoznak a többiek. :cray_:
Grat Buttonak.


2009. április 26, 16:04
Válasz #31

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Ez a vb nagyon gáz lesz ha állandóan ezt a fehér autót intik le elsőként...
Jó versenyző Button, de nem gyorsabb mint Massa vagy a többiek, és nem jó látni hogy könnyedén nyeri a futamokat! :'(

2009. április 26, 13:14
Válasz #30

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Nem semmi ez az új szellemautós technika, nekem nagyon tetszik, és remélem sokszor fogják alkalmazni! O0

Csak a Lacit meg a Gyulát féltem, mert azt fogják hinni hogy összemennek az autók... ::-)

2009. április 25, 20:45
Válasz #29

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Meglepet hogy a ferka bejutott az első tízbe!  Toyotasokra számítottam , hogy ott lesznek elől, grat nekik, ha már Kimi nem nyeri meg ezért szeretném ha Trulli megnyerné, és ne Vettel! De ahogy ismerjük a toyotat ők is eltaktikázzák magukat meg Trulli sem bírja a nyomást! Sajnos nem hinném, hogy rajt-cél győzelmet fog aratni, bár minden megtörténhet! kíváncsian várom a holnapi futamot, hogy szereznek -e pontot, a ferkások! És azt is hogy Kimi megveri Massat!  ^-^


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek