Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Törökország, Isztambul 2009-06-07  (Megtekintve 11638 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Június 04, 19:26
Válasz #9

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Ecclestone: A Török Nagydíj a legrosszabb üzletem, amit valaha kötöttem

Pénteken kezdetét veszi a Török Nagydíj, melynek szerződése 2011-ben lejár, és elképzelhető, hogy ezzel vége is a 2005-ben indult sorozatnak. Rendkívül alacsony ugyanis a térségben az érdeklődés a királykategória iránt. Sem a médiát, sem a szponzorokat nem vonzza a Formula-1, és nem túl népszerű a rajongók körében sem. Ami azonban a leginkább rányomhatja a bélyegét a verseny sorsára az a sport irányítójának véleménye, aki úgy véli nagy bakot lőtt a Török Nagydíjjal.

 „Az isztambuli szerződés volt életem egyik legrosszabb döntése." - mondta Bernie Ecclestone.

Formula.hu



Bye Bye Török Nagydíj  :'( Szinte még új...

2009. Június 03, 21:15
Válasz #8

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Már csak néhány nap és itt a Török GP, én nagyon bízom benne hogy a Red Bull, és a Ferrari is elkeni végre a Brawn GP száját, és megtörik az egyeduralom, nagyon jót tenne az F1-nek ha végre megvernék Buttont...
Én az se szeretném, ha megint Massa nyerne, se Vettel... Inkább akkor nyerjen Webber vagy a Toyotások támadjanak vissza.. Jó lenne új arcokat látni, de én úgy érzem, hogy ezen a pályán továbba is verhetetlen lesz Button...

Amúgy remélem a Ferrari, Mclaren kívűl a Renault, BMW is beteszi a KERS-t, itt már azért segíthet...

2009. Június 03, 20:01
Válasz #7

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Már csak néhány nap és itt a Török GP, én nagyon bízom benne hogy a Red Bull, és a Ferrari is elkeni végre a Brawn GP száját, és megtörik az egyeduralom, nagyon jót tenne az F1-nek ha végre megvernék Buttont...

2009. Május 27, 05:09
Válasz #6

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Én a Monacoban látottak alapján azt mondom hogy legyőzhető a Brawn a Török pályán. Sőt a Ferrari már futamokkal ezelőtt a Török GP-re mondta, hogy ott várható radikális fejlődés, hisz arra az időpontra tudják ráaggatni az összes fejlesztést az autóra, és ezen a pályán a KERS fontos lehet.  ^-^

2009. Május 26, 20:26
Válasz #5

moniii

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • GP2 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 484
    • Profil megtekintése
 :blum: jooo de azert....jo...igen nem csak neki van fenntartva az a hely  :blum:
moniii:)

2009. Május 26, 20:16
Válasz #4

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
elore sajnalom Massat...sztem rosszul fog enki esni, hogy nem o allhat a  dobogo legfelso fokara...

3x már ő állt rajta, sajnos nem lehet mindig ott lenni... :)

Andris: Tényleg elképesztő a pálya, de sajnos az elmúlt években senki nem tudta legyőzni a ferrarikat, és nem láttunk izgalmas futamokat, és idén se változik a helyzet, csak a Ferrari helyett, a BrawnGP lesz.

2009. Május 26, 19:37
Válasz #3

moniii

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • GP2 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 484
    • Profil megtekintése
elore sajnalom Massat...sztem rosszul fog enki esni, hogy nem o allhat a  dobogo legfelso fokara...
moniii:)

2009. Május 26, 19:01
Válasz #2

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Alonso visz körbe minket a Török versenypályán. Sztem egy nagyon jó kis pálya, főleg a 8-as kanyarral amit nagyon nehéz teljesíteni. 4 kanyarcsúcspontja van és ha az elsőt elvéti a versenyző akkor már nem lehet gyorsan kijönni belőle. Elképesztő milyen tempóval képesek elfordulni ezek a gépek.
Egy élmény Alonso technikáját figyelni. ::-)

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=caCu6YAqhh4" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=caCu6YAqhh4</a>

2008. December 04, 16:58
Válasz #1

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése


Körök száma: 58
Pálya hossza: 5,338 km
versenytáv: 309,396 km
Leggyorsabb kör 2008: Kimi Raikkönen (Ferrari) 1:26.506
Verseny végeredménye 2008: 1 Felipe Massa (Ferrari) 1:26:49.451
                           2 Lewis Hamilton (Mclaren) + 3.779
                           3 Kimi Raikkönen (Ferrari) + 4.271


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek