Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Hungaroring  (Megtekintve 81330 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2015. Október 25, 15:09
Válasz #208

jericho

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 18
    • Profil megtekintése
Koszi Marti! :) Remelem azert jol szorakoztal :)

Udv,Jericho

2015. Október 25, 12:24
Válasz #207

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Szia Jericho!

Gratulálok, jó volt olvasni az élménybeszámolódat! Én is voltam kint a ringen, aláírást nem sikerült szereznem Kimitől idén sem de legalább láttam. Olyan szerencsés vagy, ez jó dolog lehet! Nem voltam kint a boxutcai látogatáson , de jövőre ott fogok dekkolni már reggel ha esik ha szét aszalódok a napon, csak egy cél lebeg a szemem előtt KIMI aláírása! Esélytelen máshol kapni tőle, sajnos!


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2015. Október 23, 00:29
Válasz #206

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Gondolta, hogy megint egy újabb fanatikus... :) Értem én, hogy nem tetszik nekik ez mindig, de rajongók nélkül nem nagyon lennének itt.

Ha jól tudom Kimi szurkoló vagy, ezért szerintem biztos valahogy ki fogsz jutni, mert ugye nagy valószínűséggel az utolsó szezonja következik jövőre.  :-\

2015. Október 22, 22:07
Válasz #205

jericho

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 18
    • Profil megtekintése
kicsit meg volt lepodve,hogy a tobbi rajongoval ellentetben en nem a szalloda elott rohantam le hanem mashol :D akkor nem is kertem tole alairast,a foto volt a lenyeg :D
Igy van,nem biztos meg :)

2015. Október 22, 21:51
Válasz #204

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Köszi! Jó lett, bár Button arcán látszik a frusztráltság.  :-\

Természetesen vicceltem, de jó dolog, hogy sikerül aláírást szerezni. Lehet példát venni, akiknek nem sikerül. :)

Szóval jövőre még nem biztos, hogy mész?

2015. Október 21, 23:03
Válasz #203

jericho

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 18
    • Profil megtekintése
Orulok,hogy tetszett Cole :) Nem tervezek elore szoval nem mondom 100%ra :)
Itt lenne a kert Button kep :)
(remelem meg is fog jelenni,ha nem akkor FB-on megtekintheto. Hat igen szerencsere  megvan mindenki idei kartyaja. :D

2015. Október 21, 22:09
Válasz #202

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Szia Jericho!

Mindig öröm olvasni a beszámolódat, és ahogy nézem a facebook oldaladat mindegyik versenyzőtől van aláírásod, ami nem semmi munka lehet. A közös képet nem rakod fel, amit  Button-nal készítettél? :)


Jövőre is mész? Ha igen, akkor most tudom, hogy kihez kell társulni, ha egy aláírást szeretne az ember a kedvenc pilótájától.  ;D


 

2015. Október 21, 20:29
Válasz #201

jericho

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 18
    • Profil megtekintése
Hello sracok! :)

Remelem mindenki emlekszik arra,ha oktober 21.et irunk akkor elmenybeszamolo kovetkezik :D

Iden,baratomnak koszonhetoen kijutottam a Magyar Nagydijra es sok uj elmennyel gazdagodtam,eleg csak szerdara gondolni mikor az elso alairasok es kozos kepek meglettek olyanokkal mint pl Merhi,Perez vagy epp kedvenc GP2 pilotam, Stoffel Vandoorne. Csutortokon a ringre 1 konkret cellal mentem ki: Kimi ala kell irja a konyvem,a 2008as Ferrari es a 2001 Sauber kartyamat,igy meg a taskat is az autoban hagytam h a leggyorsabban tudjak odajutni a tomegen keresztul. Hat a tobb ora varakozas utan a napon vegre bemehettunk egy ujabb orat allni a celegyenesben (megjegyeznem hogy nagyon szep gesztus volt a rajongok reszerol a Jules-re valo megemlekezes a kapu elott) persze mi lehetne ''jobb'' tobb ora napon allas utan mint egy kib*szott nagy eso amit annyira nagyon ''ertekeltem'' hogy elkepeszto 3 ernyorol csorgott ram az eso kozepen,meg szerencse hogy a nagyon gyors futasnak koszonhetoen nagyon elol voltam :D
Az idojaras viszont egyre tobb fejfajast okozott,persze nem azert mert megaztam hanem mert gondoltam ilyen idobe Kimi fogja magat es lesz*rja az egesz esemenyt es ki sem jon. Mikor vegre 5 lett es kojottek a pilotak csak remeltem a rajongok nem fognak annyira nyomkolodni h veletlen bekeruljek mielott meglatom azt a bizonyos piros fullcap-et :D Szerencsere nem kellett sokat varni es bemondtak hogy erkezik,hat nem kell mondanom azt a reakciot az egesz kozonsegtol ami a Kimiiiiii kialtasoktol volt hangos,persze ertheto hisz o ''itthon'' van nalunk :) Nagyon igyekeztem vegre atjutni a biztonsagiakon es sikeruuult,ott voltam az asztalnal,ha jol emlekszem RoGro volt a legelso pilota az asztalnal, vettem tole kartyat de mar nyilott a konyv hogy adjam Kiminek es alairtaaaaa :D mindket kartyat es a konyvet is soot meg kaptam az idei kartyabol is :D Persze kesobb csere utan sok mindenki osszejott :) Ott voltam a merciseknel is de az o kartyajuk megvan mar elcsereltem oket Mclaren-Honda kartyakra :D szoval vegul egesz szeopen alakultak a dolgok (aki fent van facen rakereshet az oldalamra ''Jericho-Media F1 Autographs) aztan a boxutcaba nem mentunk be,kivulrol nyomtam par kepet persze legtobbet Kimi garazsarol :D vegul elhagytuk a ringet es siettunk vissza Bp-re mert tudtuk hogy Button-nak lesz egy media esemenye ,odaertunk lattuk is persze utana hamar beult az autoba es elhajtottak na de amig nekik egy jo hosszu keruloutat kell tenni en gyorsan elszaladtam a szallodajahoz tegyem hozza gyalog gyorsabban odaertem mint o autoval,na de megerte mert osszejott vele a hetvege selfie-je :D
A ringre persze mindennap kimentunk elkapni regi legendakat egy egy alairas vagy fotora,legnagyobbak pl Damon Hill vagy Jacques Villeneuve esetleg a f1 multjaval aki joban van ismerosen szolhat  Ivan Capelli vagy eppen Marc Surer :D Szinte szoszerint ejjel nappal a pilotak utan jartunk igy Lauda vagy epp Nico Rosberg is beallt kozos kepre :D
Vasarnap aztan miutan kb 20kort lattunk a versenybol elmentunk,mivel szerettuk volna meg1szer elkapni a sracokat mikor elhagyjak az orszagot :D Hat eletem egyik legnagyobb elmenye osszejott,habar nem lattam Seb gyozelmet a helyszinen de sikerult vele egy nagyon jo kozos foto :D es ami meg szep az egeszben hogy a Ferrari konstuktori trofeajat tartva fotozkodhattam :D ez egy eletre szolo elmeny volt-kepzelhetitek Ferrari szurkolokent :D
Aki kivancsi a kepekre stb keressen ram FB-n itt lathatoak peldaul kozos fotok Arrivabene,Massa,Hamilton,Stevens-el es meg masokkal :)

Koszonom,hogy idot szantatok a beszamolo elolvasasara! :)
Udv,
Jericho :)

2014. Szeptember 28, 14:35
Válasz #200

Novi89

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 1
    • Profil megtekintése
Kérekszépen mindenkit, aki bármilyen formában követője a Forma 1 rendezvénysorozatnak és ideje engedi, hogy legyen szíves segíteni nekem a kérdőívem kitöltésével. A szakdolgozatomhoz szükséges, a kitöltés név nélkül történik. Minden kitöltőnek előre is köszönöm szépen a türelmét és a segítségét!

Íme a link:

https://docs.google.com/forms/d/1M9kKkd2NBG5ozh5Wr9eZodw-adYQwGLkR1--rpfrcyE/viewform?c=0&w=1&usp=mail_form_link

2014. Augusztus 28, 18:51
Válasz #199

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Szia jericho!

Őszintén mondom tudom mit érzel, én is így dolgozom fel, amikor Kimi visszavonult, én ugyan ezt csináltam, és amikor nem mentem ki a ringre, mert nem volt kiért, hát sz*r egy érzés! A te Élménybeszámolód és mások szállodai videójukból gondoltam megpróbálom én is a szállodázást, tavaly volt az első szállodázás, és rabja lettem azóta, főleg ha jó társaságot is találsz magadnak, akikkel "vadászatra" indulhatsz és így jó hangulat kerekedik és jó storyk születnek, jól éreztem magam. Mintha abban a 4 napban máshol lenne az ember, nagyon nagy feeling ott lenni ilyenkor! Szóval sejtem ezt az érzést, és sz*r sajnos, de majd jövőre megint jönnek a pilóták!


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2014. Augusztus 27, 21:13
Válasz #198

jericho

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 18
    • Profil megtekintése
szia Marti,

Jo kis elmenybeszamolo,jol szorakozhattal:) Hat a csajt aki a sapit kapta azzt irigylem. En ugy voltam vele,hogy semmit nem akarok tudni a magyar nagydijrol,az egesz hetvegerol,megkertem a barataimat is hogy nem erdekel mit csinaltak nem akarom tudni. Szombaton idomeron elmentem ithonrol direkt,vasarnap pedig anyum ahogy nagy F1 rajongo o is egyik szobaban nezte a futamot mikozben en a masikban zenet hallgattam meg utana kaveztam kint az udvaron amig befejezodott.
Most igy amint olvastam a beszamolod meg igy is szarul esik 1 honap tavlatbol,hogy nem voltam ott. 4 heten keresztul tabu volt akarmelyik f1 hirportal latogatasa is.:)

2014. Augusztus 27, 14:01
Válasz #197

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Szia jericho!
De klassz autogram kártyáid vannak, ami vicces nekem csak egy darab van az a 2006-os amit úgy kértem el a mclaren árustól mert az üveg mögött volt és az volt az uccsó darab. Te tényleg az egyik első számú rajongója vagy!
Amúgy elárulok valamit most az idén a szállodák előtt kevesen voltunk, meglepő de kevesen, pedig vártam a beszámolódat bár láttam hogy nem voltál kint a szállodák előtt.

Beszámoló:
Én kint voltam de csak a szállodák előtt, Kimit láttam mindig volt hogy csak én láttam, például mikor jött vissza csütörtökön én álltam egyedül és láttam ahogyan bemegy a parkolóba és nyomja a gombot, de nem voltam pofátlan, nem mentem odáig be, mert valljuk be nem adott volna dedikálást, így mentem az étteremhez, sajnos a napok összefolynak így nem tudom pontosan de megint csak én tudtam hogy Kimi ott van és láttam Mintuval vacsizni, és vártam rájuk, de Mark és valami magyarok egy asztalnál ültek és amikor Kimi felállt Mark magához hívta és a magyarok két szatyornyi ajándékot adtak át neki gondolom pia volt bőven benne és amikor kijött az étterem részlegéből, megint az a rohadt üvegajtó választott el és az hogy mind a két kezében volt valami így pláne nem ad nekem dedikálást, hisz ismerem nem hinném hogy Mintu kezébe nyomja hogy persze adok neked, hogy így csak rám törtél a szállodában persze még fényképet is... és megint egy elszalasztott esély, bár ha nem lett volna semmi a kezébe akkor sem biztos sőt ha bemegyek akkor kidobnak bár nincs joguk hisz bárki bemehet. Marcoval is taliztam a főnökkel leszólítottuk, ment vacsizni, tipikus az a csendes maffiózó tekintetű olasz, és úgy írt alá hogy a neve és ffs néztük öcsémmel hogy az még mi két f betű és egy s ó hát rájöttünk Forza Ferrari Suderia óóó mondom ezt nem hiszem el még erre is gondol,hú nagy Ferrari rajongó :D. És reggel is voltam a szállodáknál azt hiszem pénteken vagy szombaton Kimi kihajtott a parkolóból, Mark Arnell az anyós ülésen és egyszer csak a pár Kimis szurkolók közé kidob egy szimpla Ferraris sapkát dedikálva Mark, hát ezt sem akartam elhinni, hogy nem nekem dobta hát mondom ilyen a szerencsém, az a csaj aki elkapta oda meg vissza volt. Aztán esete felé visszajöttek és megint parklóház, de Mark kisétált onnan és a főbejáraton ment be, ez érdekes volt, és csak arra lettem figyelmes hogy valaki fotózkodik egy kopasz Ferraris ruhás emberkével, aztán látom az Mark odamentem hozzá és kértem aláírást tőle, kedves volt, nem tolongtak én voltam csak aki kért tőle, és ilyenkor bánom, és idegesít hogy nem tudok angolul, pedig úgy mondtam volna, de úgy és kérdeztem volna tőle, és kérleltem volna hogy beszéljen Kimivel hogy adjon dedikálást csak nekem, már Kimi felismerhetne hisz mindig ott vagyok már jó pár éve és semmi, pont nekem nem ad aki türelmesen és pofátlanság nélkül várja. Igazán felismerhetne és láthatna ne csak nézzen lásson is, és azt nem értem mikor egyedül vagyok és látja nincs senki nem ad egyszerűen nem ad nem hajlandó. Ja és mesélték hogy a mostani csütörtöki bokszutcai dedikálás katasztrófa volt, mert máshogy volt, így még kevesebben kaptak és ilyenkor mondom azt nem tudunk normálisan megszervezni egy dedikálási napot amióta csak van nem megy ez nekünk, amit rohadtul nem értek, és azok a rohadt kordonok a pilóták előtt megint nem értem.
Hamilton végre láthattam élőben elég sokáig és majdnem kaptam aláírást tőle, ha vasárnap reggel ott vagyok a  szállodája előtt tuti ad mert mondták a lányok hogy mindenkinek adott és fotó meg ami kell, de nem tudok három felé szétszakadni, mert Kimit kell látnom utoljára vasárnap és aranyos volt legalább integetett nekünk aztán padlógázzal elhajtott ahogy szokott. Szombat este az étteremnél nagyon sok pilóta volt szinte tömve voltak sztárokkal, Hamilton, Rosberg ,Lauda, Newey, Vergne, Massa, Horner és még voltak, Hamilton Laudával szemben ült és ami meglepő volt Rosberg két asztallal arrébb baráti társaságban, Hamilton megviccelte Laudát azt mondta a pincéreknek hogy Szülinapja van Laudának és hozzanak neki egy szelet tortát tűzijátékkal, és mindenki énekelt hami meg röhögött Laudán és vette fel a telcsijével, mert Laudának már elmúlt a szülinapja. Vicces jelenet volt. Aztán Rosberg hamarabb elment de előbb a  főkijáraton akart kimenni de nem tudott mert hemzsegtünk, és láttam hogy visszafordult sietve és gondoltam hogy a vészkijáraton megy ki és oda mentem sajnos mások is látták és vártak de csak páran, kijött a vészkijáraton és sétált tovább aztán mentem utána meg még hárman és valami idióta elkezdett kiabálni hogy Rosberg és rohant utána és így Rosberg is elkezdett menekülni előlük, végig hajszolták őt, szerintem eléggé gázos volt amit az a két idióta meg a páran leműveltek, menekül elülök Rosbi ők hajszolják, mit vártak? megvárja őket és ad dedikálást! Na mindegy, jó volt látni őket. Azért sikerült szerezne dedikálásokat, Bianchitól, Gutitól aranyosak voltak nem tolongott senki, Buttont is láttam, de egyszerűen nem nagyon akar adni ő sem, Alonsót meg egyszer láttam az anyósülésen bemenni a parkolóba, egy rajongója majdnem beájult hogy látta és hogy csak ő vette észere és húú. Jó volt kint a szállodáknál, eseménydús lett megint sok történetet meséltek, meg élménybeszámolókat hallgattam, jó volt látni és megint köztük lenni, és jó volt megint találkozni azokkal akikkel tavaly és velük tartani az autogram vadászaton! Jó volt szép volt, és ami a legfontosabb láttam Kimit minden nap!
Jövőre megint kint leszek, de megpróbálok kijutnia  ringre is, mert én sem akarom kimondani, de sajnos tudomásul kell venni, utolsó év, és minden percet ki akarok használni, mert nekem is vége szakad ahogy már szakadt, de megint el kell engedni és ez nehéz lesz megint!


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2014. Augusztus 26, 20:41
Válasz #196

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Sokat fejlődött valóban, de hát ezt mindenkinél megfigyelhető.  :)

HA nem lesz versenyképes a Forma 1, akkor jövőre láthatjuk utoljára szerintem, sőt mivel lenyilatkozta, ezért nagyon nagy csoda kell, de a remény hal meg utoljára. :)

2014. Augusztus 25, 21:42
Válasz #195

jericho

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 18
    • Profil megtekintése
:)

Hozzászólás összevonva: 2014. Augusztus 25, 21:45
Talan ossze hozhatunk majd egy forum talalkozot:) Dehogy az utolso eve,ki se mond!
The BEST IN THE WORLD 2016ban is itt lesz a gyozelmekert szaguldozva:)

Amugy az utobbi honapokban sikerult osszeszednem kulonbozo orszagokbol Kimi osszes autogramkartyajat 2001-tol 2014-ig.
Latszik a fejlodes,az ujonc kissracbol a sport legjobbja:D :king:

« Utoljára szerkesztve: 2014. Augusztus 25, 21:47 írta jericho »

2014. Augusztus 25, 19:38
Válasz #194

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Hátha innen is megyünk páran és nagyobb sikerrel tudunk vadászni az autogramok után.  :D

Pláne, ha Kiminek tényleg az utolsó éve jön.

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek