Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Hungaroring  (Megtekintve 81325 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2014. Augusztus 25, 08:49
Válasz #193

jericho

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 18
    • Profil megtekintése
Szia Cole,

nem dehogy,nem sikerult elintezni a szallast mivel a rokonaim nem voltak otthon..
Talan majd jovore:) Am remelem eljon ujra a Ferrari uralom is a palyan,hogy nekunk is izgalmasabbak legyenek a versenyek:D

2014. Augusztus 24, 23:11
Válasz #192

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Szia jericho:wave:

Miért nem volták, ha szabad megkérdeznem? Esetleg azért, mert elment a kedved az új Froma 1-től?  :-\

2014. Augusztus 24, 19:08
Válasz #191

jericho

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 18
    • Profil megtekintése
Hello sracok,

Tudom,hogy paran kozuletek mar tradicionalisan varjak az oktober 21 datumot az elmenybeszamolom miatt. Sajnalattal kozlom,hogy iden ilyen nem lesz mert nem voltam a magyar nagydijon,igy alakult.. termeszetesen TV-ben sem neztem a futamot,mert nalam a magyar gp-vel ugy van h vagy eloben vagy sehogy. 3 hetig azt is sikerult elerni,hogy nem tudtam a gyoztes nevet:D es azota sem szinte semmit a futam reszleteirol.
Szoval ne haragudjatok,de most nincs olvasni valo,se jo sztori,se bolondsagok amiket pl elkovettem volna:P

Sziasztok

2014. Június 02, 16:44
Válasz #190

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Forma-1: Hajsza egy aláírásért
Szerző: Beró Zsolt | Megjelent a 2013. július 28.-i lapszámban www.vasarnapihirek.hu

Sokan már azokat a Forma?1-rajongókat sem értik, akik évről évre kilátogatnak a Hungaroringre, hogy a halláskárosodásért cserébe messziről lássák a felfoghatatlan sebességgel elsuhanó autókat, miközben a verseny állásáról mit sem tudnak. És akkor mit szóljunk azokhoz, akik képesek hajnaltól éjfélig a tűző napon állni, hogy egy kis eséllyel megpillanthassák kedvencüket a város valamely pontján? A legelszántabb szurkolókat a repülőtérre és a belvárosi hotelekhez kísértük el.

6 óra A saját bevallásuk szerint is kissé már ?őrülteknek? ekkor kezdődik a nap a ferihegyi reptér kisgép-terminálján. Ide érkeznek a pilóták magángépei, hogy aztán sötétített ablakú autóikban, motoros rendőri felvezetéssel a hotel vagy a pálya felé vegyék az irányt. Az első fecskék egy hatalmas brit zászlót feszítenek ki a kordonra, a közepén Hamilton arcképével. Mint mesélik, tavaly is itt voltak, akkor két vihar is elkapta őket, most szeretnének olyan közös képet a kedvencükkel, amelyen nem ázott verébnek néznek ki.

8 óra A lassan gyülekező tömegben már ott van ?Sanyika? (ránézésre egyébként 50 év körüli), aki 1994 óta vadászik autogramokra, amelyeket aztán jó pénzért ? darabját akár kétezer forintért ? továbbad gyűjtőknek. A többség 18-20 év körüli lány, a legtöbben Räikkönent várják, sokan finn zászlóba burkolózva, őt a népszerűségi versenyben Hamilton, Alonso és Vettel követik.

10.10 Landol az első magángép, a rutinosok már megismerik, ez Vettelé. Gyorsan elindul vele az autó, de a kordonoknál megáll, azonnal közel százan veszik körül. Vettel az anyósülésről aláírja a felé dugott fotókat, újságokat, könyvet. Sanyika öt aláírást is szerez, így neki már megérte ma kibuszoznia Ferihegyre. Egy lány közben azon kesereg, hogy behajolva megpróbált közös fényképet csinálni a háromszoros világbajnokkal, de a képen jóformán csak a mutatóujja látszódik.

10.45 Miután Button megállás nélkül továbbhajtatott, drukkerei szomorúan visszaindulnak a városba. Mostantól az egyik belvárosi szállodánál várnak majd rá, hátha ott készségesebb lesz. Hogy melyik hotelhez mennek, nem árulják el, biztos forrásból van a tipp, és nem kell nekik a konkurencia. Közben leszáll a Mercedes-istálló különgépe, a Hamilton-drukkerek vad helyezkedésbe kezdenek. Kisvártatva kilép az épületből a csapattárs Rosberg. Csalódott moraj.

11 óra Újabb mercis repülő, ez már biztosan ?Lewis?. Csak így keresztnévvel, hiszen itt ő mindenkinek olyan, akár egy családtag. A ?jófejségi versenyt? ezen a délelőttön magasan nyeri Hamilton, kisétál az emberekhez, mindent aláír, engedi a közös fotózást. Mindenki elégedett a zsákmányokkal, és Hamilton se távozik üres kézzel, egy Renáta nevű szurkolójától ugyanis egy sapkát kap ajándékba. A lány elmeséli, olvasta, hogy Hamilton soha valóra nem vált álma egy Sennával közös kép volt, ezért tavaly számítógéppel szerkesztett neki egy ilyet, és a kezébe nyomta. Hamilton akkor azt élete legjobb ajándékának nevezte ? Renáta pedig élete legszebb pillanatának.

11.35 Megjön Räikkönen, de hozzá is lehetetlen odaférni, a rajongók így csak messziről vethetnek rá egy-két pillantást. Két középkorú hölgy, a titkárnőként dolgozó Kinga és Viki csalódottan ülnek az útpadkán. Az általuk ?hordának? nevezett tömeget hibáztatják, amiért kedvencük nem állt meg néhány autogramra. ?Most mi lesz?? ? kérdem. Új haditervet szőnek, délután a szállodáknál próbálkoznak.

16 óra Kora délután a pilóták a Hungaroringen voltak, így a kordonokkal ?védett? Deák tér melletti luxushoteleknél, illetve a Duna-parti Gresham-palotában található szállodánál csak ez idő tájt gyülekeznek az emberek. Az arcok ismerősek a reptérről, csak immár mindenki vörösre van sülve. Az egyik hotel munkatársai ásványvizet hoznak. Elterjed a hír, hogy a csőd szélén álló Sauber-istálló egy óbudai hotelben lakik, ám az információ sokakhoz már csak ?panzióként? jut el. Ezen aztán jót nevet mindenki.

17.10 A tűző napon kókadozó sokaság egyszer csak sprintelve az egyik hotel oldalsó bejáratához siet, mert többen egy fehér Renault volánjánál ülve ott látták elsuhanni Räikkönent. Természetesen ekkor már késő, mint mondják, valószínűleg egész napra elvesztették. Egy harminc év körüli nő elkeseredettségében azt mondja, jövőre elhozza az újszülött gyerekét, mert a finn világbajnok valahol egy gyerek miatt állt meg aláírást adni, hátha neki is bejön.

19.25 A Duna partján közben befut Webber, akinek ez az utolsó Magyar Nagydíja, így sokan pályáznak a szignójára. Egy integetés után besétál a hotelbe, néhány másodperc után azonban visszajön, rámutat egy ausztrál zászlót lengető lányra, aki néhány barátnőjével együtt vele tarthat a hallba, ahol egy kis csevegés végén csoportkép is készül. Mindenki őket lesi, köztük egy apuka a 11 éves, Red Bull-pólót viselő fiával. ?Akkor ez most a Vettel?? ? kérdezi az anyuka a hátuk mögött, mire csak lemondóan csóválják a fejüket. Közben többen olyan híreket kapnak, hogy a Deák térnél nagy a mozgolódás, így sietősen elindulnak abba az irányba.

20.50 Így múlik el a világ dicsősége: miközben a legnagyobb sztárokat titokban csempészik ki-be a szállodákból, addig 2008-ban kis híján világbajnoki címet szerző Massa gyalog indul el vacsorázni. Többen üldözőbe veszik, és a kis olasz étteremig vezető úton, ha nem is mosolyogva, de mindenkinek aláírja, amit kell.

22 óra Talán 30-an maradtak Räikkönen ? és Alonso ? feltételezett szállása előtt. Többségük ugyan már feladta, de biztosak benne, hogy ha elmennek, 2 perc múlva Räikkönen kisétál és beszélgetni kezd mindenkivel ? hiszen arról híres. Egy hölgy elmeséli, hogy soha nem szerette a Forma?1-et, de a férje és a gyereke unszolására egyszer leült megnézni. Meglátta Räikkönent, azóta ő legnagyobb fanatikus a családban. A születésnapi tortája is a finn versenyző autóját ábrázolta, mutat is róla egy képet, és bár kérdezni nem illik, de a gyertyákról leolvasható, az ötvenet töltötte be.

23.30 Lassan az utolsó rajongók is hazaindulnak, köztük az a 16 éves dombóvári lány, aki táborozás helyett választotta, hogy zsebpénzéből szerdától vasárnapig Budapesten vadászik a pilótákra. Reggel 8 óta állt a hotel előtt, közben egyszer volt a közeli gyorsétteremben mosdójában, de mivel pont azalatt sétált ki a főbejáraton Pérez, többet nem is mert elmenni. Napi mérlege egy autogram Massától. A reptéren megismert Kinga és Viki is feladják mára az autogram- és fotóvadászatot, de a főnökeik már tudják, holnapra is szabadnapot vesznek ki, és ha kell, hétvégén tovább próbálkoznak. Megkérdezném, hogy mi van, ha akkor se jön össze, de a választ úgyis tudom: akkor majd jövőre.

Hozzászólás összevonva: 2014. Június 02, 17:15
Elég baj hogy nem értenek minket miért is szeretjük, miért is megyünk ki a ringre, miért dekkolunk étlen szomjan, tűző napon a kedvencünket várva. Sajnálom azokat az embereket akik erről lemaradtak. Semmi pénzért nem cserélném el a tavalyi szállodázást, meg a ringen való élményt feelinget! Ezt meg kell élni, ott önmagad lehetsz és végre beszélhetsz a legnagyobb hobbidról, mert ott egyek vagyunk! Tudjuk hogy mit jelent az ha látjuk élőben a kedvencünket. Leírhatatlan ez az érzés az a légkör, ami a szállodák előtt van és kint a ringen.  :zizi:

Csütörtök este 10 után igen én voltam a 30-ból az egyik aki erősítettük a Kimi tábort a szálloda előtt, mert reménykedtünk hátha. és az 50 éves hölgyet személyesen is ismerem, nálam sokkal fanatikusabb Kimi rajongó, ezt bevallom és jó volt ott kint a szállodák előtt a többi rajongóval, jól éreztük magunkat, és ez volt a lényeg, még ha Kimit nem láttuk és ahogy leírta tényleg 23:30-kor adtuk fel és mentünk el a szálloda elől.

És végezetül, még annyit mondanák én ott leszek most is nyáron!  :D Már alig várom!
« Utoljára szerkesztve: 2014. Június 02, 17:19 írta Márti »


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2013. December 22, 17:14
Válasz #189

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Néztem a képeket, bár ahogy látom már a jövő évre készülsz, mert elő vetted a Ferrari szereléseket. :D

Sajnos pont fordítva látjuk sokan a helyzetet, de facebook-on eddig is fent voltunk. Bízom benne, hogy lesz még mozgalmas évünk itt a fórumon.

2013. December 21, 22:39
Válasz #188

jericho

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 18
    • Profil megtekintése
Oke.Majd szolj hogyan tetszett a Lotus foto ha megnezted:D
Hat nem tudom,mondjuk pont h errol a ket portalrol lehetne bevonzani az embereket ide,biztos vannak nagyok sokan akik leirnak meg az elmenybeszamoloikat ide,mert akkor legalabb nem csak az enyemek lesznek,ugy en is el tudom olvasni maset:D Mondjuk facen reklamozhatod F1es csoportokba,rajongoi klubbokba h pl: ''F1 fanok akik tele vannak elmennyel es azt esetleg megosztanatok masokkal is,szivesen varjuk elmenybeszamolotokat egy rovid regisztracio utan ezen az oldalon...'' vagy ilyenek es igy kicsit felporogne itt az elet!:)

2013. December 20, 23:07
Válasz #187

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Sajnos a Twitter és a Facebook világában már egy fórum nem fér el, de sokan gondolkozok én is, hogy mivel lehetne több életet teremteni ide, mint mondjuk egy Magyar Nagydíjra, de sajnos kevesebb az időm erre, mint régebben.

Ha van ötleted jöhet.  O0n Nekem nincs twitterem, de a Tiédet figyelni fogom. :) 

2013. December 20, 17:31
Válasz #186

jericho

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 18
    • Profil megtekintése
Koszi sracok!:D Bocs h nem reagaltam eddig pedig elolvastam amit irtatok,csak kiment a fejembol a visszairas!:D
Marti van mit tanulni tolem?:D hat igyekszem feltalani magam,legalabb Magyar Nagydij idejen legyen minden szuper elmeny:D
Cole,igen jovore aki meg akar talalni az keressen egy orultet hivatalos Ferrari cuccban,Kimi fullcap-ben es egy par Ferrari zaszloval. Aki szallodanal keresne az azt nezze h ki az aki legtobbet hulyul,na az vagyok enXD Vagy korbekerdezni h merre lehet Levi Jericho,mert joparan ismerne. Lotusos kepem fent van twitteren is szal jeloljetek be:) @LeviJericho21
Szal meg1szer koszi az  elismerest:D Jovore ha lkattok gyertek oda batran,nalam nincsenek biztonsagiak,elerheto vagyok:DDDxd
am nm tudom miert ilyen keves a reakcio az oldalon:/ h lehetne felporgetni:)

2013. Október 21, 20:14
Válasz #185

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Köszi Jericho az élménybeszámolót.  Nagyon jó volt elolvasni. :)

Esetleg a képeket nem szeretnéd megosztani velünk, persze rakjál rá vízjelet, hogy ne tudják máshol felhasználni.


Jövőre Ferraris cuccokba mész? Azért kérdezem, ha esetleg valaki arra jár, akkor feltudjon ismerni. :D

2013. Október 21, 16:19
Válasz #184

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Szia Jericho!

Köszönjük az élmény beszámolódat! Megint nagy élmény volt és komolyan mondom köszönöm!
És megint csak irigyellek hogy ilyen kreatív voltál, és hogy ilyen jó fej volt a Lotus-os szerelő is!
És a szervezés az úgy látszik még mindig topon van én is anno azért maradtam le Kimiről, de szerencsére neked azért elég rendesen kárpótolta az a Lotusos szerelő! Persze te is kellettél hozzá a kreatív plakátod! O0
És az hogy bejutottál a tribünhöz is. tényleg le a kalappal előtted! Van mit tanulni tőled!  :D

Én sajnos nem tudtam kimenni a ringre, de a szállodák előtt ott voltam! Ami nagy élmény volt, akár hiszitek akár nem nagyon jól éreztem magam, főleg hogy találkoztam jó fej emberekkel akikkel elvoltam, egy igazi megszállott Kimi drukkerrel Margittal, akivel végre kitudtam beszélni Kimi rajongásomat és megbeszéltük a dolgokat, és 2 leányzóval, Viviennel és Pattyval! Nagyon jó fejek voltak és elmeséltük élményeinket meg minden ami Forma1! Nekem az a 3 nap az maga volt a csoda, mert olyan emberek között lehettem akik ugyan úgy rajongnak mint én és ez felbecsülhetetlen számomra meg az hogy láthattam Kimit megint és végre sikerült egy csomó aláírást kapnom.
Hát hol is kezdjem... órákat tudnák mesélni... így elég nehéz most elkezdenem...
Akkor kezdjük csütörtökkel hát kimentem a szálloda elé ahol Kimi megszállt, jó kis helyem volt ott szemben, és akkor találkoztam Margittal, Hát elég rendesen és türelmesen vártuk Kimit, de még akkor nem tudtuk hogy a garázsba hajtva megy és nem a főbejáratnál mint Gro és Massa! ment ott az info járat elég rendesen volt egy Alonso-s lányka aki adta az infókat hogy mi van mit hallót stb.. gondolom ezt te is megtapasztaltad mindig van egy összekötő akinél a szálak egybeérnek és leadja az infót. Jól elszórakoztunk ott a kordon mögött a vipes első sorban mert kitartóak voltunk és jött egy külföldi nő aki azt hiszem hollandok voltak és hát szerepeltette magát és integetett meg minden mert fingja nem volt mi kire várunk és mi van de oda jött és megkérdezte hogy kire várunk mondtuk Kimire ,sajnos én nem tudok angolul és mondta hogy látta őt reggelinél és nem nagy szám és mondta ha holnap meglátja megint akkor átadja az üzenteket mert felvette videóra és hogy jöjjön ki autogramot osztani. Ja Gro meg csak úgy kisétált a szállodából és elindult gondolom én az étterembe ahol szoktak kajálni a pilóták meg a többi nagy ember , és mindenki állt és nézte Romaint hogy csak úgy elsétál és gondoltam utána rohanok de visszatartott Kimi, mert elsődleges célom Kimi aláírást szerezni, de néhányan utána rohantak, aztán Massa is a tesójával meg a haverokkal csak úgy kisétáltak, hát mondom beszarás. Aztán este felé egy taxiból kiszáll Eric Boullier és egy hölgy és megszólítottuk hogy "Eric please" és beviharzott aztán taxis idegbetegen beviharzik utána, hát mondjuk mi van elfelejtett fizteni?? hát így volt mert után kijött a taxis káromkodva és vitte a számlát Ericnek. elég érdekes szitu volt. és még Lothar mattaust láttuk hogy bement a szállodába aztán kisietett, hát ennyi történés volt és akkor mi még mindig vártuk Kimit, mert a pletykák szerint nem látták és ezért vártunk. Mi mindent megpróbáltunk egész este fél 12-ig ott voltunk és feladtuk.

Aztán jött a péntek reggel kint  szállodánál, akkor tudtam meg hogy a garázs felől hajt ki Kimi, de ott voltam a szállod előtt és kagylóztam ha sikítást hallok akkor oda rohanok mert jön Kimi, és jött is de ahogy ő kihajtott még a fényképező gombot sem tudtam lenyomni olyan gyorsan elhúzott előttünk szó szerint direkt rányomott a gázra, hát igen menekült elölünk, ezt megértem és akkor már a délutánba reménykedtem!
na délután eljött és oda mentem a garázs bejáratához, már elég sokan ott voltak és szerintem te is mert az a zászló volt kifeszítve hogy "Kimi welcome home" vagyis fogtátok és gondoltam hogy talán te is köztük lehetsz hisz Kimis sapi és póló, jó nagy tömeg volt és a biztonságiak ott terelgettek hogy menjünk beljebb én pont szembe álltam ahogyan behajtanak a garázsba, és amikor megérkezett Kimi én nem láttam sokat de örülök hogy mondtad hogy intett nektek vagyis ti láttátok mert én semmit én csak a kezét ahogyan lehúzza a kártyát hogy bemehessen. És akkor Margit és én csalódottak voltunk és a kedvem kicsit hagyatlott, és Margiték hazamentek, én maradtam hátha látok valakit, és kaptam is Perez-től, éppen telefonált és jó fej volt mert fényképet is lehetett vele csinálni, pedig zárójelben hozzáteszem a monacói dolog miatt dühös voltam rá és nem tartózik a kedvenceim közé. De jó fej volt velünk és ez enyhít a dolgon. :) És akkor lógtam a lányokkal és ők megmutatták a helyeket hol kajálnak a  pilóták és láttam Todt-ot, meg Ross-t meg Massat és tesóját ahogyan ott kajálnak. ja és Webbert is láttam a szállodája előtt és nem adott senkinek sem pedig oda rohantam hozzá és nem voltunk olyan sokan mert már késő volt és nem adott hihetetlen, hát akkor ennyi volt.

Aztán szombat reggel hát akkor elég rendesen termett autogram, testközelből, Bottas, Hülk, Maldonado, Maldonado csak nekem adott mert ő is sietett de én oda toltam elé a papírt és aláírta. Hülki tök mosolygos volt jó kedvű, Bottas meg a megszeppent kisfiú, de tűrte, az ostromot, és még le is lettem vidizve valaki által aki feltette a youtube-ra. Button meg a szokásos szöveget nyomta "Sorry guys"és elviharzott, aztán átmentem a Kimi szállodája elé. Aztán jött  Gro nem kaptam aláírást,aztán Eric Boullier és én nem fértem oda már hogy kapjak aláírást és megkérdeztem tőle "Where is Kimi?" (poénnak is szántam tudod a roscoe-s poénkodásuk hogy hol van Roscoe, meg Kimi) És képzeld válaszolt nekem rám is nézett vagyis ahonnan érkezett a hang arra felé fordította a fejét és mondta "sleep" hát mondom tök rendes hogy válaszolt, és elnevettük magunkat. De valamelyik reggel adott autogramot Eric mert oda rohantunk páran és még beszélgetett is velünk és válaszolt aki kérdezett tőle, elég rendes volt.
Az a bajom hogy összemosódnak nekem a napok mikor voltak az események, vagy szombaton vagy vasárnap amikor kimi kihajtott a garázsból és pont akkor elállták az útját dugó alakult ki és nem tudott kimenni és mindenki megrohamozta az autóját, hát én is ott voltam persze, ott álltam mellette és videóztam és mint mindig a telefonjával szórakozott nem nézett ránk, és szó szerint épp hogy elment mellettem és azon gondolkoztam hogy vajon nem e hajt a lábamra mert olyan közel voltam hozzá, hát élmény volt, ilyen közel lenni hozzá. Hát megint nem sikerült aztán szombat délután megint kint voltam és Gro adott aláírást mert szépen kértem tőle és kezembe a papír a másikba a telcsim amivel fotóztam meg videóztam és a toll, és ő először a telcsimet akarta elvenni hirtelen de aztán egyértelműen a tollamat adtam neki, jól van bénáskodtam de hirtelen történt és nincs három kezem, de rendes volt tőle, mert megvárta és adott.
Button és családja, próbáltak a hátsó ajtón távozni hogy mi rajongók ezt ne szúrjuk ki de hát nem sikerült, láttam és mellettem hajtottak el, integettem neki, aztán Alonso is taxival hajtott ki és utána rohantam hogy lássam de baszki komolyan mondom semmi nem néz ránk és menekül, én csak látni szerettem volna mert őt még ilyen közel nem láttam, mert mindig bujkál, ez most biztos valami trendi dolog. Ja és az a Alonso-s lány aki az infókat adta hát olyan kamukat nyomott le Margitéknak hogy Kimi kocsiját verték a rajongók és ölelgette a Burn-ön a rajongókat, hát jót röhögtem ezen mert én ott voltam és senki nem verte az autóját videóm bizonyítja, azért mindenki tisztes távolságban volt, az ölelgetést meg hagyjuk!

Na és most jön a legjobb rész már elkeseredve szombat este hogy nem jön ki Kimi hogyan lesz autogramunk, megint ennyi volt, elbénáztam már megint, és lám hihetetlen volt megláttuk ott az étteremben és ott ült egy asztalnál, és én el sem akartam hinni, csak bámultam és mondták a többiek ne ilyen feltűnően, hát nem érdekel én csak nézetem amúgy nem voltam az nem tapadtam az üvegre, és sajnos megint csak későn vettük észre mert még egy perc sem telt el és elindult a haverjaival, nem vett észre minket csak befejezték a kajálást és indultak vissza mi követtük ahogyan végig megy az éttermen és ott megállat az ajtónál kb 5 méterre tőlünk, és nem mertünk bemenni, észre vett minket, nem törődött vele folytatta a beszélgetést aztán távolodott tőlünk, és megint az álmom szerte foszlott ahogyan távolodott. És ostoroztuk magunkat főleg magamat hogy miért nem mertem bemenni, lehet kiküldenek az ott dolgozok mert nagyon néztek minket, pedig bárki bemehet oda, szóval ezt a  részét leszartam volna mert ha azt mondják takarodjak ki kimegyek, de meg sem próbáltam, mert féltem hogy Kimi elküld a p.....ba! Nem mertem pedig megint olyan közel volt a lehetőség , és hogy kb 2percig láthattam őt így ember nagyságban élet közelségben, megfoghatóan, ááá leírhatatlan nem is tudom ezt szavakban elmondani. Azt azért kiemelném nem sikítoztunk hogy Úristen KIMI, és hasonló dolgok," szép csendben" figyeltük a történéseket!
Ja és volt még hogy Margit és a lánya álltak csak egyedül a garázs bejáratánál ahová Kimi megérkezett és ott állt kb 1 percig mert valaki szerencsétlenkedett előtte, kicsit hátrébb kellett volna állnia Kiminek és hamarabb bejut de ő nem állt, mesélte a Margit és oda ment Margit hozzá a lánya csak fotózta és semmi nem adott neki, amit nem értek, mert egyedül volt ott és csak neki kellett volna egy gombnyomás és lemegy az ablaküveg és aláír, ennyit kellett volna csinálnia, és semmi a mobiljával szórakozott és rá sem nézett Margitra. Meglehetősen csalódott volt és voltam mert én is abban reménykedtem hogy hátha ha egyedül leszek és adni fog de még így sem.

Még lesz két évem hogy aláírást kapjak így én ott leszek a szállodák előtt, amíg ő a Forma1-ben lesz!
Majd valami stratégiát kitalálunk Margittal vagy valahogyan csütörtökön a boxutca-ba be kell hogy jussak amikor Kimi osztogat. Ott vagyok a lehetőség kapujában elég rendesen de nem tudok élni vele, ezen kell változtatni!

Már most várom a Júliust de nagyon, hát olyan hiányérzetem volt, amikor megint vége lett nyáron ennek a feelingnek, és hogy megint 1 évet kell várnom rá!És remélem sikerül kijutnom a ringre!

Még egyszer köszönjük Jericho a beszámolódat , és remélem jövőre is megtisztelsz bennünket, mert én imádom az ilyen Forma1-es élmény beszámolókat!
Neked is szép napot!


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2013. Október 21, 12:14
Válasz #183

jericho

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 18
    • Profil megtekintése
                                                  F1 ENI Magyar Nagydij 2013 Elmenybeszamolo!

    Hello sracok! Hat tudjatok ha Oktober 21 akkor elmenybeszamolo iras nap van:D
Kedden erkeztem meg Budapestre,ahol a napot egy kis alvassal kezdtem,mivel az autobuszon lehetetlen volt akarmennyit is pihenni.Nemsokkal azutan elindultam a Deak terre,baratommal Norbival talalkozni ahonnan kis tarsalgas utan az Ostermann iroda fele vettuk az iranytjegyet venni(hetvegi Club allo). Ezutan talalkoztam Nikivel(regi F1es ismeros) akivel egyutt toltottem a nap tobbi reszet. ;)
Szerdan mar repter volt a celpont a pilotavadaszatra. Az elso aldozat akit majdnem eszre sem vettem a nagy beszelgetes miatt,az Jean-Eric Vergne volt:D vele volt meg az idei elso kozos foto. Ezutan tobb ora varakozast probaltunk eltulteni nemi hulyulessel. Akivel aznap sikerult meg kozos foto/alairas az Adrian Sutil,Esteban Gutierez,Bottas,Maldonado,Bianchi,Martin Brundle.
Grosjean erkezese vicces volt,ugyanis mikor meglattuk rogton szoltunk,hogy ''Romain,please...''erre egy srac aki vele utazott ranez es nagy komolyan kerdezi tole:''Who are you???''XD ez eleg viccesre sikeredett:D
Ugy 6 fele Boldi baratommal ugy gondoltuk eleg mara a repterbol es inkabb nezzuk meg mi van a szallodaknal.
Mark Webbert veltuk fefedezni egy teraszon,ahol egy szinesboru sraccal ugy belefeledkeztunk kedvenceink magasztalasaba,hogy Mark elott kb masfel meterrel az hangzott h:''Kimi is the Best In The World!'' ''NO NO! I't's Lewis!''XDD Webber ha hallotta lehet gondolta:na ezek is jol elvannak csak akkor miert varnak engem?!xd
Vegul alairta 2 kartyam aminek orulok tudvan h nem jon tobbet a mezonnyel,igy jo,hogy beszereztem.
Csutortokon nem volt kedvem kimenni repterre,igy csak boxlatogatasra indultam az Ors-rol HEV-el. A vonaton nem mellesleg egy kiscsaj majdnem lebamulta:D rolam a Kimis fullcap-et es polot(mind2 a hivatalos 2012 ruhazat) Vegul batorkodtak odajonni baratjaval,gondolom eloszor finnek neztek de utana valoszinu h meglattak club jegyem van.Szerettek volna infot kerni,hogy hogyan jutnak ki a palyara ugyanis eloszor vannak itt.Hat persze mondtam h jojjenek velem,nekem ugyanis ez mar az 5ik alkalom. Szilasligettol nagyjabol az 5 km seta(vagyis gyors sietes)xd utan a sor elejen voltunk,jo par oranyi tavra a kapunyitastol. Mire 4 lett es beengedtek mindenki szaladt mint az orult,csakhogy volt meg 1 zart kapu ott meg par perc nyomkolodas.Valahogy beertunk,be az autogramosztasra varo tomeg elejere.A Ferraris sracokat celoztam meg igy nagy nehezen nem mentem be Kimihez. Mire odaertunk a sz*r szervezes miatt akkor nyomtak be mikor senki sem volt ott,nagynehezen kijott Ricciardo es Vergne valamint Perez. Mind3an nagyon jofejek voltak. Miutan elmentunk azutan jottek a Ferrarisok(szivas) Hat nagyon nem orultem h lemaradtam onszantambol Kimirol h legyen Ferrari kartya aztan vegul egyik sem...
Ezutan bementem a boxba letabolozva Kimi garazsa elott,elovettem a plakatom,az egyik nagydarab srac odaengedett mikor mondtam h van egy uzenetem a csapatnak. A plakaton az allt angolul ''En vagyok Kimi elsoszamu rajongoja.Keszithetek egy fotot a garazsa elott az autojaval? ez az almom,valora valtottok egy kivansagot?'' Ezt elolvasta majdnem az egesz szemelyzet,mosolyogtak de semmi. Kitoltak Kimi autojat FIA ellenorzesre,utana vissza es mikor mondtak,hogy 10perc van meg hatra,az egyik szerelo odajott es mondta,hogy menjek be egy fotora. A biztonsagi nem hallotta,meg akart allitani,de mondta neki a szerelo,hogy nem mert most kepet csinalunk. Bementem az elso szarny es a kerek koze,de mondta a szerelo,hogy kicsit jojjek elorebb mert leszidjak:D  Vegul elkeszult egy nagyon jo foto. :mml: Akartamn is adni egy uveg paleszt(amit a Ferrarisoknak szantam) neki amiert beengedett es megcsinalta a kepet,de mikor nyultam a taskamhoz mondta,hogy:''Ne ne,mert itt a fonokom!!!":DDD :zizi: De azert egy kezfogassal megkoszontem neki a kedvesseget,jo kis VIP erzes volt,teljesen feldobta a napom a rosszul sikerult autogrammosztas utan.:)Delutan meg volt kis szallodazas is.
A pentek reggelt ugyanugy kezdtuk,majd elindultunk a ringre megnezni a szabadedzeseket. A ket baratomnak Silver 8 penteki jegye volt,nekem allo amivel megis veluk ultem a tribunon(feltalaltam magam ugyanis belogtam mikor a biztonsagiak mas jegyet neztek elfordulva)xd Igy nem volt akadaly a 3 meteres finn zaszlot kihuzni amit elosszor a felirattal fejjel lefele fogtunk amig valaki figyelmeztetett h nem joXD A szabadedzes elejen meg a kivetiton is mutattak mineket felolvasva a zaszlon az elso sort''Kimi welcome home'' hozzatettek h ''the finnis fans'' Azelott meg a palya mellett is felvettek minket,nem tudom hol ment adasba:D mert kihuzva mentunk a nagy zaszloval elegge magunkra vonva a kameras figyelmet.:). Ezutan johetett a jol megszokott szallodazas mar kicsit faradtan de lelkesen. A szallodanal ismet kihuztuk a zaszlot es jo sokan odagyultunk turistakkal egyutt de Kimi jott es behajtott,azer intett 1et:) Szombaton elkaptuk a nagyfonokot Bernie-t egy kepre,3ik szabadedzesre nem mentem csak idomerore,Hev-en dumalgattam 2 lengyellel akiknek szinten mutattam az utat valamint egy USA-bol jott ferfinek is.:)igy is eleg faradt voltam plusz a hoseg jegyes asvanyvizzel es fagyival is alig volt elviselheto szerencsere volt sator felallitva ahol volt vizlocsolo berendezes:) Szombat keso este Massat is elkaptam kozos kepre es atadtam a palinkat,azelott meg Michelisz Norbival is sikerult osszefutni:) Persze pentek-szombaton a jol megszokott kepek is elkeszultek Jessicaval :oleles Vasarnap reggel Kiminek es Alo-nak probaltam meg beadni a paleszt de nem engedtek le az ablakot,Kiminel szinte korbefutottam az autot:D de azert bekopogtam es mondtam h ''good luck'' erre egy intessel koszonte meg:) Ezutan kimentem a futamra,a celegyenes rafordito silver 5-6 feletti allohelyen neztem vegig a futamot,nagyon jol lattam az esemenyeket.Orultem h Kimi dobogos lett persze befutottam en is ordibalni,gondolom halszott mindenkinek tv-n keresztul is a Kimi-Kimi kialtasok es dudalasok. Neki volt a legnagyobb tabora. Felszedtem egy kis gumitormeleket mint mindig,par foto es elhagytuk a palyat. D Jovore termeszetesen ujra ott leszek.:) Na kinek,hogy tetszett az elmenybeszamolo? Varom a reakciokat:) Koszi,hogy vegig olvastatok,szep napot nektek. Udv,Jericho

2013. Július 28, 16:13
Válasz #182

ERA

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 1
    • Profil megtekintése
Magyar Nagydij.
Na it van az illegalis gumiteszt eredmenye  (az MB megvasarolt mindenkit) HA!HA!HA!

2012. Október 28, 13:38
Válasz #181

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Szia Jericho!

Öröm volt olvasni a beszámolódat. Irigyellek de nagyon, én elég bénán nyomom ezt az autogramosdit. Én nekem nagy vágyam h Kimitől kapjak autogramot, de mind hiába, sajnos nem tudtam hol szállt meg pedig kint voltam a szállodák előtt, és semmi, Heikkit és petrovot láttam de ők a garázsba hajtottak, mondom rendesek vagytok.
Azt nekem elárulod hogy hol szállt meg Kimi privátba azt nagyon megköszönném, mert máig nem tudom hogy most nyáron meliyk szállodában volt. Anno mikor ez a csütörtöki dedikálás bejött én ott voltam, csak a kedves szervezők miatt lemaradtam és én is ott ácsorogtam a 40 fokban h én legyek az elsők között aki berohan és sorban áll a dedikáláshoz, de nem mondták hol lesz és mindenki a  boxutcába rohant a csapatok elé, és amikor kiderül persze mikor már tömeg volt és nem tudtam visszafelé menni hanem végigrohantam a boxutcán de mindhiába mert már tömeg volt és mint a heringek és akkor majdnem agyvérzést kaptam mikor látod hogy a kedvenced osztogatja az autogramokat és te nem vagy ott mert a sok barom szervező miatt lemaradtál és aszalodva összenyomva ott álltál és vége látod megy el. És most nyáron is ott voltam a szállodák előtt de semmi, biztos én vagyok a béna ezt nem vitatom. mindegy, legalább láthattam anno.
Amúgy jó fej lehetsz ez a szívatás nagy lehetett, én is röhögni szoktam a sok idiótát mikor látnak valakit de fingjuk nincs hozzá ki az de rohannak és fotózzák autogram, és utána kérdezik egymástól ő ki volt. Hát haláli!
Gratulálok az élménybeszámolódhoz!  O0


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2012. Október 22, 20:40
Válasz #180

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Szia,

Nagy élmény volt elolvasni a beszámolódat. O0 Gratulálok a fotókhoz és a autogramokhoz. Jó lenne egyszer, ha nekem is egy ilyen hetem lenne nyáron, akár F1-ről van szó akár csak egy nyaralásról. :) :koszi:

2012. Október 21, 19:05
Válasz #179

jericho

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 18
    • Profil megtekintése
Formula 1 ENI Magyar Nagydij 2012 Elmenybeszamolo


    Hat eljott az ideje,hogy en is megirjam ezt az elmenybeszamolot vegre:D A Magyar nagydij heten kedden erkeztem meg Budapestre,az a nap rament a pakolasra es kipihenesre:D Szerdan elmentem megvenni a jegyemet a futamra:egy hetvegi Club allo es egy GOLD 4 penteki:) a nap tobbi reszeben baraaimmal Norbival es Boldival kimentunk a repterre plota vadaszatra,szerencsere sikerunk is volt mert jo parat levadasztunk mint peldaul Kobajasi,Perez,Grosjean. Csutortokon ujra kilatogattunk amikor mar a nagyobb sztarok jottek igy volt lehetosegunk Vettelt,Buttont elkapni egy egy alairasra de mar delben tavoznunk kellett a boxlatogatas miatt igy lemaradtunk Kimirol es Hamiltonrol.
A vonatrol leszallva Szilasligeten nekivagunk a par km-s utnak a nagy forrosagban meg nagyobb sebessegben. Nem birtunk sokaig sietni igy betertunk egy kis kocsmaba egy egy hideg sorre amit persze menet kozben fogyasztottunk el idot sporolva:D 
Elerkeztunk a fokapuhoz ahol szerencsere nem voltak meg sokan igy az elsok kozott lehettunk.Itt kovetkezett 2 ora helyben allas amit sok hulyulessel toltottunk el meg azzal h kicsit leleptem a shop-okhoz h megvegyem a Kimis fullcap-et. Mikor vegre kinyitottak a kaput 4kor eljeztunk iszonyatosan szaladni persze ki mennyire birta,hogy az autogram osztasnal szinten az elso sorokba keruljunk ami sikerult is,mindharman a tomeg elejen voltunk megosztva,hogy ki kihez megy be,persze nekem nem volt kerdes,hogy Kimi:D mikor meghallottam,hogy jon Kimi azonnal indultam,akkor volt kint sorban Button,Hamilton,Grosjean es Kimi. Buttontol mar epp kertem volna mikor egy nem tul inteligens nonek eszebe jutott,hogy neki nevre szolo kell igy mar nem volt turelmem,inkabb hagytam a fenebe es mentem Kimihez:D Elvettem par autogram kartyat magamnak es a barataimnak,alairattam a 2007es Brazil dobogos fotot es a Norbi konyvet. Valamint felejthetetlen volt Kiminek az arca amikor atadtam neki az ajandekom ami nem mas volt,mint fel liter hazi alma palesz:D Athajolva az asztalon keszitettem vele egy viszonylag kozos fotot es mikor mar arrebb mentem meg visszafordultam meg egy kepet kesziteni rola amit a biztonsagi or egy laza ''Na takarodjal! '' felkialtassal nyugtazott:D  Ezutan leultunk mindharman es cserelgettuk az alairasokat amibol volt duplank nekem cask Kimi volt meg Kovalainen asztalon maradt kartyaibol vettem el kettot Ezutan bementunk a boxutcaba a hatalmas tomeg koze kicsit nezelodni az autokat. A Ferrarihoz sajna nem nagyon fertem oda de a Lotusnal a legelso sorbol nezhettem ahogy a szerelok Grosjean autojan kereket cserelnek tobbszor is. Mindenki garazsarol keszitettem fotot. Mikor kiertem a boxutcabol Norbi elkeseredett arcal ott alt mert elhagyta a mappajat ami tele volt autogrammokkal a pilotak asztalan. Szerencsere megtalaltuk mert valaki elhozta de vegul sziveses visszaadta. Kesobb meg elindultunk szallodazni,volt olyan szerencsenk,hogy Grosjean a felesegevel epp az utcan setalt igy elkaptuk kozos fotora Penteken a GOLD 4 en volt a helyem,kicsit esos volt az ido,egyik felen a palyan csorgott az eso ahogy a monitorokon lattuk mig a mi helyunkon alig volt par csepp igy megusztuk:D Egyik nap ahogy a hotel elott allunk megjelent Valeri Bottas a Williams tesztpilotaja akihez ugy rohantak at a masik szallodatol a rajongok minket eltolva,hogy azt se tudtak kitol kernek alairast mert ezt sugak egymasnak miutan elmentek,hogy ez ki volt?!
Hat ez az eset kicsit inspiralt engem es mivel jo viszonyban vagyok a hotel alkalmazottjaival lezsiroztam veluk,hogy beengedjenek engem is vagyis bekiserjenek epp ugy mint a sztarokat,merteljatszom a Lotus tesztpilotajat(segitsegemre volt a Kimi polo es fullcap) par embert beavattam,hogy mikor meglatnak orditsak hogy Thomas please! (igen Thomas,mert ez volt a sztarnevem Thomas Jericho) olyan jol sikerult,hogy rohantak a masik szallodatol fotoztak,videoztak,alairast adtam majd a portas srac szepen bekisert a hotelbe:D ez volt nekik a legnagyobb szivatas,fantaziabol kevesen szarnyalnak tul engem estefele meg kineztunk az ettermekhez,ahol elkaptuk Ricciardot,Vergnet,Laudat  Schumit is lattuk:D Masnap reggel meg Ecclestont kerestuk fel egy egy kozos fotora az Idomero jo volt a Supe Gold mellett neztem,az eredmeny lehetett volna kicsivel job is:P
Vasarnap delig szallodaztunk es mire kiertem a ringre az allohelyek mar nagyjabol foglaltak voltak de a GOLD 1 hata mogott befurakodtam:D par Magyar volt a hatamnal akik kicsit szidtak de tettem magma angolnak es ugymond nem erettem,a vegen gondolam nem leszek szemet egy laza Excuse me-vel kimentem es egy sorral fenebb alltam:D A futamot vegig izgultuk es Kimi szerencsere masodik lett:D mondjuk jobban orultem volna ha Hamiltont megelozi:D befutottunk a palyara gumi darabkakat szedni es a dobogot minel kozelebbrol nezni mikor Kimi megkapta a trofeat mindenki orjongott nagyon szuper volt Ezutan meg par foto es mehettunk ki a palyarol de azt meg latni lehetett ahogy a csapatok kamionjai tavoznak a celegyenesben. Kesobb meg kimentunk a repterre hatha elkapunk valakit ahogy elmegy de csak az eso kapott el minket
Hetfon mar mikor azt hittuk senki sehol,meg visszamentunk a szallodakhoz es szerencsenk volt mert Senna es Maldonado hetfo delben tavozott es igy harmunkal volt ido nyugisan a kozos fotokra, valamint Alonso mivel szulinapos volt meg maradt bulizni igy ot is elkaptuk hetfon.Kapott o is fel liter paleszt, szivesen odaallt kozos fotora mielott tavozott A nap tobbi reszeben meg jarkaltunk,hulyultunk a varosba:D Fent a varban fagyizas,mekibol kaja es ilyesmi.
Az biztos,hogy felejthetetlen elmeny marad es mar varom a kovetkezot!:) Mindenkinek nagyon megeri szerintem aki rajong ezert a sportert!. A barataimmal eltoltott het pedig fantasztikus volt. A deak teren toltott delutanok,estek szinten fantasztikusak voltak!:)
  Koszonom szepen,hogy elolvastad!:)

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek